Student Agency - Last Minute Vzdy?

Napsal christix 2015-04-24T15:28:32+02:00 ve fóru Autobusová doprava
3 odpovědí

Zdravim vsechny,

potrebovala by chse akutne dostat z Anglie do Cech, a to pokud mozno co nejlevneji (cas neni az tak zasadni, ale urcite to potrebuji behem par dni). Pro informaci: kvuli autobusum mi uletelo letadlo smiley.
Koukala jsem dneska rano na jizdenky od Student Agency a byla tam sleva z 1950,- na 950,-, nebot se jednalo o tzv. 'last minute'. Vite nekdo, jestli tenhle system funguje vzdy? To jest, kdyz tam zitra nakracim par hodin pred odjezdem, bude ta sleva taky tak? Slevu jsem videla dneska rano cca 3-4 hodiny pred planovanym odjezdem.

Mockrat dekuji za odpoved nebo pripadne rady a tipy.

Tereza

Nefunguje vždy. Pokud vím, je vždy jen určitý počet sedadel, která budou prodána se slevou. Takže se může i stát, že ten den žádná LM sleva nebude, protože si dotyčný spoj již vyčerpal tyhle zlevněné jízdenky pár měsíců zpátky při prodeji FM jízdenek. Taky mi už z Londýna jednou uletělo letadlo, takže jsem to zjistila tou horší cestou (3 jízdenky SA za plnou cenu fakt nepotěšily, ačkoli byly kupovány jen pár hodin před odjezdem a očekávala jsem je tedy za LM ceny).

tak vem v sobotu FR do Brna za 1500,-
https://www.bookryanair.com/SkySales/bo ... -gb#Select

Pre Londynu LM plati 24 h pred odjezdem smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!