Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

50kc slevovy kod platny do 30.6


https://bit.ly/2rz4odW ; - presmeruje Vas na stranku FB flixbusu CZ


Kliknete VYUZIT nabidku, na dalsi strance se zobrazi kod, pripadne se da ulozit a preposlat na email uvedeny na FB. Koukam ze nabidka je od 2.5 ale zobrazila se me az dnes... tak mozna je to stary mozna to nekdo vyuzije :-)


flix.jpg

0 Citovat

Tu je zľava na flixbus na 30%, platná do 30.6.2018, autobusmi nechodím, takže hádam padne niekomu na úžitok /je iba na jedno použitie/ .

CCA86PBFKU7

0 Citovat

Měl by někdo zájem o slevu 40% na vnitrostátní linky? Dal bych mu jí, kdyby si zarezervoval ubytování přes můj odkaz a tím dostal 10% na svůj pobyt :) 

0 Citovat

Pro @jano, měl bych k dispozici tu 30% slevu. Platí i pro mezinárodní linky. Dejte mi mail, pošlu 

0 Citovat

kobracek napsal(a):

Dal bych mu jí, kdyby si zarezervoval ubytování přes můj odkaz a tím dostal 10% na svůj pobyt :) 

a ze by jsi mohl poskytnout slevu zdarma te nikdy nenapadlo? zkus to, ten pocit je fakt lepsi jak par dolaru na tvem uctu. spise ale narazis na podobneho vychcanka, ktery si pres tebe nejakou rezervaci udela, vyuzije flixbus slevu a rezervaci na Bookungu nasledne zrusi. A tak je to v poradku.

0 Citovat

pozrej ze 30% nabizi zdarma, jen ty 40% ktere je sice tezky nalezt nabizi. Myslim ze je to velmi dobra nabidka :P Nebot 100% slevy ktere jsem ja tady nabizil, taky mel bych nabizit zdarma?

0 Citovat

je to čistě něco za něco, nevim kde je problém :) dotyčný ušetří na flixbusu, já na ubytování

0 Citovat

Daniel napsal(a):

a ze by jsi mohl poskytnout slevu zdarma te nikdy nenapadlo? zkus to, ten pocit je fakt lepsi jak par dolaru na tvem uctu. spise ale narazis na podobneho vychcanka, ktery si pres tebe nejakou rezervaci udela, vyuzije flixbus slevu a rezervaci na Bookungu nasledne zrusi. A tak je to v poradku.

Proč bych měl? Já tu slevu také musel koupit na slevomatu, v dnešním světě funguje něco za něco. Sám bych takovou nabídku využil. 

0 Citovat

kobracek napsal(a):

Proč bych měl? Já tu slevu také musel koupit na slevomatu, v dnešním světě funguje něco za něco. Sám bych takovou nabídku využil. 


Tohle mi přijde už trochu ujetý... jako beru když má někdo voucher na, já nevím, 60 € a chce to prodat za 40 € nebo podobně, ale snažit se "vydělat" na něčem co stálo 9 Kč a ještě navíc takovým hloupým způsobem. Kdyby měl každý přístup jako ty, tak se tu na fóru všechny rady k cestování prodávají.... protože přece proč by měl někdo někomu něco říkat zadarmo (a třeba mu tím i dost peněz ušetřit), když on za to ty peníze dát musel... bullshit. 

0 Citovat

Nechci slevu zadarmo

0 Citovat

Nikdo vám nenapsal, co? Můj už si zájemce našel :DDDD

0 Citovat

Kobráček je dobráček

0 Citovat

no, dobracka bych nahradil uplne jinym vyrazem

0 Citovat

Mám 2x 20% slevu (do konce května), rád poskytnu

0 Citovat

Ahojte, mal by pls niekto vyssiu ako 10% zlavu Flixbus pre usek Budapest(Airport)-Bratislava? Dakujem.

0 Citovat

pouzivajte ten ebay, vsak tam za 3 dolare mate 30euro zliav napr. tak vlastne za 30 centov das dole ten Flix z BA do Buda o 3 eura

https://www.ebay.com/sch/i.html?...lixbus&;ssPageName=GSTL

0 Citovat

V aplikaci Cool Ticket je 15% sleva.

0 Citovat

ancifeik napsal(a):

Ahojte, mal by pls niekto vyssiu ako 10% zlavu Flixbus pre usek Budapest(Airport)-Bratislava? Dakujem.

A čo presun do mesta(Budapest),odtia sú lepšie ceny .

0 Citovat

Voucher na 15% slevu na vybrané české a slovenské linky(Flixbus)uplatnit do 31.5.2018:

CCC47GTMVFE

Platí na těchto trasách: Vídeň – Bratislava, Vídeň – Prešov, Praha – Budapešť, Praha – Košice, Praha – Krakov a dále na trasách Praha – Brno, Praha – Plzeň, Praha – Liberec, Praha – České Budějovice / Český Krumlov, Praha – Karlovy Vary, Praha letiště – Brno 

0 Citovat

Kdyby měl někdo zájem o 30% slevu na všechny linky Flixbusu, tak mi pošlete SZ, mám jich asi 5.

0 Citovat

Ja taky mam prakticky neobmedzeny pocet slev 10%, tak at ne kobracek - taky jsem pro vas ;)

0 Citovat

Cože? Moc jsem nepochopil vaši zprávu

0 Citovat

Nějaký kód na linku Praha-Berlín?

0 Citovat

@kobracek, jsi rikl ze drzis jen nekolik slev. Ja zase mam jich moc moc moc, ale jen na 10ti %.

0 Citovat

@Jano, doporucuji vyuzit dnesni akci, a nalezt jizdenku Praha - Brno za ~29 Kc a dal Brno - Krakov za 1 pln (6 Kc). Vystupit pak mozete taky v Katovicich, zpet nastupit uz ale jen v Krakove :)

0