Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Pokud ho chceš udat, musíš jít s cenou min. o 15% dolů. Jinak za něj kup jiné jízdenky v podobné výši a stornuj je. Na uplatnění tak získáš další rok. Můžeš tu částku tak utrácet postupně např. na lístkách za 79 Kč. Hodnota se odečte od kódu. 

0 Citovat

Dnes a zítra v aplikaci jízdenky po ČR za 19 Kč, jízdy mezi 16.9. a 15.10.

0 Citovat

Sleva 20%

CEA87JV47G2

CEA87YJ4MY8

CEA87M7V8J4

Kódy platné do 31.102019 (vnitrostátní i mezinárodní linky - zřejmě pouze pro prvního, kdo je použije).

0 Citovat

nema nekde trochu prehled o nocni lince Praha- Berlin Tegel (odjezd 00:55 z Florence)? Jezdi to cca na cas? Prijezd na Tegel je planovany na 6:20, odlet mame 9:40. Nerad bych kvuli Flixbusu prisel o 3tydny v Asii.. :-D 

0 Citovat

Takhle jsem jel, a protoze autobus jel ze Zahrebu, tak byla asi 45 min sekera.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

nema nekde trochu prehled o nocni lince Praha- Berlin Tegel (odjezd 00:55 z Florence)? Jezdi to cca na cas? Prijezd na Tegel je planovany na 6:20, odlet mame 9:40. Nerad bych kvuli Flixbusu prisel o 3tydny v Asii.. :-D 

Není to náhodou ten spoj co začíná v Záhřebu? :D Taky jsem tím chtěl jet, ale nakonec jsem si zaplatil v Berlíně ubytko.
0 Citovat

To je presne on :-D ale asi to risknu.. potrebuju ve ctvrtek byt v praci a ubytko v Berline neni zrovna levna vec.. A pro vsechny pripady budu mit nekoho s autem na telefonu, kdyby to nejelo..

0 Citovat

Nemá někdo voucher na slevu? Zrovna teď by se mi šiknul. Dík předem.

0 Citovat

20 % do 30.9.:

CGP6289KECB

CGP46YUPTHC

CDV68TZGFAM

0 Citovat

a další 20 % do 30.9.:

CGP46GRNANY

CGL66Z7H8CZ

0 Citovat

Petr napsal(a):

a další 20 % do 30.9.:

CGP46GRNANY

CGL66Z7H8CZ

Díky moc!

0 Citovat

Nebylo tady náhodou vlákno speciálně na slevy??

0 Citovat

Ahojte,

Flixbus som zatiaľ využila len párkrát, ale najdôležitejšia cesta bola pre mňa cesta z Malmo-Kodaň a spať :) .

Nakoľko sme cestu riešili dosť vopred, mala som celkom rešpekt. Navyše som túto spoločnosť používala po prvýkrát. Avšak spokojnosť bola riadna. Cena dopravy bola fakt lacná, oproti iným dopravcom, adresa pre nájdenie nástupištia tam bola zadaná, čiže sme nemuseli nejak stresovať s hľadaním a dopravci boli milí, aj ked nerozprávali anglicky :D .

Navyše jedna super vec je to, že sa dá aj šetrnejšie nakupovať. Mohla som využiť aspoň cashback Tipli pri online nákupe, čo spraví síce maličku sumu, ale časom sa toho uzbiera dosť: https://www.kodino.com/sk/obchod/flixbus/ .

Čiže určite odporúčam využiť, hlavne pri cestách v zahraničí. Navyše sú občas aj percentuálne zľavy, tak ešte aj niečo malo ušetrite, ako ja naposledy 4 % z pôvodnej ceny :) . 

0 Citovat

A další 3 kupóny s 20% slevou do 30.9.:

CGL66ZBY72R

CGL66C2LPPG

CDZ37YHZEFT

0 Citovat

sleva 20% do 31.10.


CEA87F32P44

0 Citovat

Prosím o 20% nebo 30% slevu na cestu po Evropě 

0 Citovat

40% sleva na jízdenky FlixBus na lince Český Krumlov – České Budějovice – Praha. Kod: CED294VBTFV

Slevu uplatníte na celý košík: Máte-li např. v košíku dvě jízdenky, sleva se bude vztahovat na obě dvě.

0 Citovat

Fungují vám někomu ty kódy z wooboxu, co byly před pár dny na fly4free? Hází mi to Poukaz nelze použít – přečtěte si podmínky propagační akce.

Dal jsem anonymní režim, vyzkoušel jsem pár mutací, mobilní aplikaci a vzal jsem i ukázkový itinerář a ono nic.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Fungují vám někomu ty kódy z wooboxu, co byly před pár dny na fly4free? Hází mi to Poukaz nelze použít – přečtěte si podmínky propagační akce.

Dal jsem anonymní režim, vyzkoušel jsem pár mutací, mobilní aplikaci a vzal jsem i ukázkový itinerář a ono nic.

Vypada to na madarskou rychloakci jednoho podzimniho odpoledne ...

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Vypada to na madarskou rychloakci jednoho podzimniho odpoledne ...

V podmínkách mají, že jsou validní do 15. prosince. 
0 Citovat

funguje, ale len pre spiatocku ...

btw. slovensky zlavomat ma za 0,2€ kupony na 15-40% zlavy

0 Citovat

Aha, dík za osvětlení. To nejspíš nevyužiji. Potřebuji vždy single trip 

0 Citovat

DimikUK napsal(a):


Musis koupit zpatecni pak to funguje. Tez jsem nad tim chvili laboroval...

To ten kupón trošku degraduje na regionální RT... :D

0 Citovat

30 % sleva na Flixbus, cena 40 kč, kdo má zájem napište si na servisserver@seznam.cz

0 Citovat

jurasek napsal(a):

30 % sleva na Flixbus, cena 40 kč, kdo má zájem napište si na servisserver@seznam.cz

táhni

0