Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

https://m.facebook.com/story.php...1132649209

0 Citovat

Tak zrovna já jsem s vrácením peněz, za rezervaci sedadel, neměla problém, vrátili bez keců na kartu. Akorát je u nich nefér, že si někdo koupí místenky, oni je bez upozornění zruší a pak  to najednou zjistí pár dní před odjezdem, že do danýho spoje místenky nelze koupit a kdyby se neozval, tak mu ty prachy prostě nevrátí sami od sebe.

0 Citovat

Neví někdo kdy Flixbus oznamuje (jak pozdě před odjezdem), že zrušil spoj, na který byla zakoupena jízdenka s místenkou i místem na kolo? Mám spoj z Prahy do Kasselu s přestupem v Drážďanech, vidím, že spoj z Drážďan nyní nejede, tak bych se nechtěl dočkat, že nad ránem přijedu s kolem a velkým báglem do Drážďan a tam až zjistím, že mi to dále nejede. Jedu za 4 dny, na mail mi nic dosud nenapsali,  telefonní servis jim nefunguje (zrušili z důvodu covid-19), mail nemají a odkazují pouze na formulář, kam jsem sice před 2 dny psal, ale mají tam, že můžou odpovědět až za 4 týdny. Co s tím? Nepojedu z Brna do Prahy, abych zjistil až v Praze nebo v Drážďanech, že se do cíle nedostanu. A sám teď o vlastní vůli stornovat jízdenku nechci, protože by mi nutili voucher, o který nemám zájem. Pokud jízdu stornují oni, měli by vracet automaticky peníze.

0 Citovat

Automaticky vracet penize, nekdo tady ma rad vtipovani :D :D :D

flix jedinecne co zajima je kdyz co nejvic lidi zapomni o pozadat o vraceni a necha penize lezet v zelene kapse.


Ja dostavam mail o zruseni od nekolika mesicu prakticky vzdy na 7 az 1,5 dne pred odjezdem. Tak kdyz to zrusi na posledni chvilu, doporucil bych vzit alternativni dopravu a pak jim poslat pozadavku o vraceni za ty jizdenky, shodne s jejich T&C kde rikaji ze cestujici v pripade ze spoj je odreknout nebo opozden o vice ne 2 hodky, ma narok na alternativni prepravu do cilu co nejrychlej.

Bohuzel snadnej, ze treba sam flix posle jizdenky na vlak etc. neni co ocekavat.

0 Citovat

Ten jejich formulář, co mají na stránkách je úplně k ničemu. Ale můžete jim zkusit napsat na Facebook. Dotaz, který jsem prostřednictvím formuláře posílala, a na který mi nikdo přes dva měsíce neodepsal, byl najednou za pár minut vyřešen. :)

0 Citovat

Ahoj nemá někdo slevicku na Flixbus? Děkuji Martin

0 Citovat

Nahodou niekto s neakym zlavovym kuponom ?

Dakujem

0 Citovat

Máš MasterCard Priceless Specials? Tam rozdávají desítky ;)

0 Citovat

To nemam :(

0 Citovat

Michal napsal(a):

Máš MasterCard Priceless Specials? Tam rozdávají desítky ;)

Dík za info, to by mě nenapadlo. I tak si na to stejně asi nevzpomenu, až zas budu někdy kupovat Flix... :-)

0 Citovat

Kódy taky přes ČSOB odměny, ISIC, Sphere Card... Určitě je těch možností ještě víc. :) 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Jednoduchý trik - kupte si za něj nové lístky v CZK, stornujte je. Platnost voucheru se prodlouží o rok.

Michale, opravdu to tak funguje? Máte to ověřené? Nemají to nějak ošetřené proti dalšímu stornu? 

0 Citovat

chvaja napsal(a):

[citace="Michal"]

Jednoduchý trik - kupte si za něj nové lístky v CZK, stornujte je. Platnost voucheru se prodlouží o rok.

Michale, opravdu to tak funguje? Máte to ověřené? Nemají to nějak ošetřené proti dalšímu stornu? 

[/citace]Pokud vím, nemají. A stačí bus zpráva nebo do fóra. 

0 Citovat

10% zlava 

SKT967GTVE3

0 Citovat

Flixbus dokonce ledna nabízí za 14.99 EUR voucher na 1 jízdu busem nebo vlakem kamkoliv po Evropě. Musí to být přímý spoj, platí 3 roky a je vyloučené bohužel období od 16.6. do 12.9. Chce to je jen potvrdit, že máte adresu v D, F nebo I. Takže masochisté si mohou dát třeba chuťovku Liverpool - Bukurešť. Výzva pro Michala:-)

https://1url.cz/8zcEv

 

0 Citovat

Ja jsem jednou skousel jet Barcelona - Budapest. I kdyz cesta je uzasna, ja bych uz nikdy vic opet ne nastoupil do takyho flixbusu... Ridic ne mluvil anglictinu, jen rumunstina, tak isto vice nez 90% cestujucich, kteri vlastni kulturu meli.... hluboko odlysnu. Kdyz jsem chtel na zachod, tak poprve nekteri spici v pruchodu (!) otevreli oci a hovorili na svoj jazyk dost neprijemne. Celou cestu nejaka rumunska hudba na tech TV, tak spat pohodlne taky ne lze. Odstup mezi sedadlami jako u Leo Expressu ve vlacich nebo v letadlach ryanairu. Pres celou cestu mimo pravidelnych zastavek (prijezd - nikdo ne vystupuje, nastup - hned odjezd) jenom jedna zastavka v Talliansku na 30 minut.

 

Jinak kdyz se koupi jizdenky v CZK nebo PLN tak opravdu ty jizdenky lze vratit bez poplatku pred odjezdem a novy voucher je platny pak dalsi rok i kdyz treba vyuzity voucher zitra mel vyprset.

V nemeckych flixshopeh stavajici voouchery, bezne i te ktere vyprsely, Vam taky prodlozi oo 3 roky. Pak ale po 3 letech uz opakovne nic s tim ne udelaji.

0 Citovat

cali napsal(a):

Flixbus dokonce ledna nabízí za 14.99 EUR voucher na 1 jízdu busem nebo vlakem kamkoliv po Evropě. Musí to být přímý spoj, platí 3 roky a je vyloučené bohužel období od 16.6. do 12.9. Chce to je jen potvrdit, že máte adresu v D, F nebo I. Takže masochisté si mohou dát třeba chuťovku Liverpool - Bukurešť. Výzva pro Michala:-)

https://1url.cz/8zcEv

 

Jojo 2 roky zpět takhle byla zpátečka kamkoliv za 20 eur, takže jsem si pěkně přes noc dojel do Trenta a odtamtud pak vlakem za hodinu rovnou na lyže do Marillevy za cenu, co by stálo jen mýto přes Brenner :D

0 Citovat

A je to tady! naivní idiot, který chtěl loni cestovat, a zbylo mu všecko ve voucherech, letos už cestovat nemůže. platnost je jen rok. asi nikdo neví, zda se to nedá nějak obejít a platnost prodloužit...? Případně nabízím v kreditech flixbus asi 6000, měl by někdo zájem? díky

0 Citovat

Kup si za to jízdenky a ty zruš. Budeš mít nový rok. 

0 Citovat

Honza Čermák napsal(a):

Kup si za to jízdenky a ty zruš. Budeš mít nový rok. 

 

Ahoj Honzo, díky za reakci, toto mě také napadlo, ale měl jsem obavu, zda to nehlídají a nějak mi to pak nezablokují a další změna už nebude umožněna...? Jsi si tímto postupem jistý? Pro jistotu můh voucher je ve formě kreditu, který jsem dostal za storno jízdenky, kterou jsem nemohl použít. Nejedná se o refundaci nerealizované cesty ze strany dopravce, např. kvůli restrikcím.

0 Citovat

Já jsem si takto nedávno prodlužoval nevyužitou část ze mnou stornované jízdenky v dubnu 2019 už podruhé na další rok.

0 Citovat

Ahoj, poté co stornuju jízdenku a vystaví mi poukaz, můžu ten daný pokaz použít na úhradu vícero objednávek?

0 Citovat

Ano, normalne pouzivas ten isty kod pokial neminies celu sumu

0 Citovat

Horší je to naopak - použít víc voucherů na úhradu jízdenky nejde, resp. nešlo, pokud neudělali změnu.

0 Citovat

Kdyby nekdo chtel 25% kupon plati do 14.9

CRK66FMUCFR
0