Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Něco podobného řeším i já a ptám se na zkušenosti cestujících Flixem. Mám 16 hodinový spoj s přestupem. Můžu si dovolit cca 6ti hodinové zpoždění. Nebo druhá možnost vzít den navíc s noclehem. Měl někdo s Flixem takové zpoždéní že by se do 6 hodin nevešlo? Vzít nocleh mi neva ale připadá mi zbytečný, když nechci někde po méstě bloumat a nasávat zbytky koroňáka. Bo Itálie stále prudí.

0 Citovat

Přidám třeba sem slevové kódy (-10%), ale jen pro cesty do 30.4.2022 u Flixbusu nebo tureckého Kāmil Koç:

KKN22DPEGD9

KKN222KMLZJ

KKN22HM67GJ

0 Citovat

Před měsícem jsem zde měla dotaz na spolehlivost Flixbusu .. tak pro info : nakonec jsem neriskovala a vzala spoj předchozí i když teď čumím na letišti ve Vídni už dvě hodiny a do odletu mám dalších pět :-))) .. ale docela se tu bavím .. Každopádně cca 3 týdny jsem sledovala spoje a zhruba každý třetí tímto směrem v odpoledním čase měl zpoždění, někdy až 3/4 hodiny  .. přijet 45 min před odletem není nic pro mě  .. dnes tedy zpoždění jen 10 minut, řidič překvapivě z UK ... třeba se někomu bude hodit info 


img20220520125507.jpg

3 Citovat

10% sleva na FlixBus autobusové linky (cesta maximálně do 15. 12. 2022):

CEM646JNZPH

CEM6472B3DU

CEM647JL3Y7

 

 

2 Citovat

Ahoj, 

jdu sem pro radu. Prosím chtěli bychom s dětmi jet patrovým flixbusem z Prahy (celkem jedno kam, protože cesta je cíl). Vůbec se mi nedaří zjistit jakou trasu ty patrove flixbusy jezdí. Poradíte mi prosím jak a kde hledat? 

0 Citovat

Pamatuji si, že jsem kdysi jel patrovým flixbusem z Berlína. Můžete si to ověřit během rezervace, když kliknete na možnost rezervace sedačky. Z plánku potom poznáte, jestli jde o patrový bus nebo ne. Místa vpředu si můžete rovnou rezervovat, jinak je totiž většina sedadel ve flixbusu bez místenky.

0 Citovat

Letos v srpnu jsem bral zeleny double-decker-bus Flixbus z Florence v 17:00 v patek smerem Karlovy Vary, Sokolov, Cheb. Hodne stesti k ziskani prednich mist nahore (jdou dopredu rezervovat).

Jeste bych tu mel radu pro cestujici z Opole do ruznych smeru. V rezervaci avizovana zastavka 1. maja 4 u vlakoveho nadrazi zatim neexistuje, nebot se nove autobusove nadrazi v suterenu zrejme budouciho shopping centra teprve stavi. Musi se dojet MHD (linka c. 11) na zastavku Kowalczykow, u niz se nachazi Dworzec autobusowy Sindbad pro odjezdy Flixbusu.

 

2 Citovat

To bych nebyla já, abych nepřikvačila se svým pesimismem ale kdo je připraven - není překvapen.

Já jela po haluzi v r 2019 na podzim z Janova, takže jsem viděla že jsou. Když jsem si hledala spoje na letošek na jaro, viděla jsem, že se objevují, přesněji směrem do Itálie. Jenže pak se najednou stalo, že se ztratily. Vím, to, neb jsem nějakou dobu trénovala nákup jízdenek. Nakonec jsem obě cesty s přestupy 4 spoje jela obyč. Tímto chci říct, že mi připadá, že je nasazují a mění podle prodaných jízdenek. A kupovat jízdenku jen pro to a pak dostat zpět kredity....no nevím...ale možná je to úplně jinak.

2 Citovat

Mám stejnou zkušenost, koupený lístky do patra a pak pár dnů předem místenky zrušený, protože nasadili jinej autobus, pak jsem z nich ještě tahala ty prachy za místenky, ač pár korun, tak jde o princip. Ale většinou to vyšlo, mám zkušenosti třebas z ČR na lince Brno -Budapešť. 

0 Citovat

Tak snad mi ty panorama sedacky vyjdou, do Vidne pred svatkem by mohly snad😅

0 Citovat

Panorama určitě! V suterénu 🤣

0 Citovat

@Piratice: aneb kdo nic nedělá nic nezkazí... S přístupem 'ono to nemusí vyjít' by se vysněným double deckerem nesvezli v Česku a okolí nikdy. Ale snad to zkusí a když jim to vyjde - což jim přeju - tak super. A když nevyjde no tak to aspoň zkusili a snad to unesou (nejde o život) a vyjde jim to jindy.

4 Citovat

Ve čtvrtek v 5 h. ráno jsem jel patrovým z Prahy do Vídně.

1 Citovat

Stejnym spojem taky jedu, tak to mam radost, dneska jel i obyc. Linku do Plzne :-)


5f6c2392-6776-4741-bfd4-c36cecfc4a1e.jpeg

0 Citovat

Jak se tu objevují dobré rady, napadlo mně, pokud někdo chce vzít mrňata na dabldekr, můžu vás pozvat na další rok do Ostravy. Mají bezva vyhlídkovou trasu po městě, vysoké pece atd.. a končí v ZOO.

Ony teda jezdí celý rok ale jako linka MHD, nic zvláštního k vidění ale od května ji nasadí na letní okruh a to je moc fajn. A hlavně je jistota, že pojede :-)

https://www.dpo.cz/pro-cestujici...tahne.html

0 Citovat

10% sleva na FlixBus autobusové linky (cesta maximálně do 15. 12. 2022):

CEM6479LPVK

CEM644AHA7T

CEM64EUV46E

1 Citovat

10% sleva na FlixBus autobusové linky (cesta maximálně do 15. 12. 2022):

CEM64N9JT7D

CEM64EXTRXL

CEM642DT4H6

2 Citovat

 10% sleva na FlixBus autobusové linky (cesta maximálně do 15. 12. 2022):

CEM64A7VVUR

CEM64MCHDX6

CEM646EPDLM

1 Citovat

Alespoň 10% cyber week sleva na FlixBus autobusové linky (cesta maximálně do 15. 12. 2022):

CEM643E7UKV

CEM64BRK7L7

CEM64A9JHDX

 

0 Citovat

Do odjezdu zbývá maximálně 10 dní, a proto je tu mikulášská 10% sleva na FlixBus autobusové linky (cesta maximálně do 15. 12. 2022):

CEM64E3TD82

CEM64J7Y363

CEM647T229J

 

0 Citovat

Prodám vouchery na flixbus v hodnotě 437kč a 629kč za 800kč

1 Citovat

Zdravim, mel jsem jet po pulnoci z 25. na 26. 12., v 0:35 z Liberce do Wroclawi (ranni odlet na Kypr) a ted den a pul predem mi prijde email, ze je spoj zrusen. A toto uz se mi u Flixbusu stalo nekolikrat. To je fakt potesujici, dostat den a pul predem takovou informaci a muset zmenit plany a do Wroclawi vyjet ode mne z Usti o mnoho hodin driv, kostrbate s mnoha prestupy mnoha osobnimi vlaky... Flixbus mi tohle uz udelal nekolikrat, za mne hodne nespolehliva firma...

0 Citovat

Aspoň, že došel mail o zrušení, mě se stalo, že nic nedošlo a přišla jsem na to zcela náhodou, když jsem koukala do appky, v kolik je odjezd :-( moc na ně spoleh není, to je bohužel pravda...

0 Citovat

Máte někdo tip, kdy je nejlepší objednat jízdenky? Předpokládám že ceny jsou nejnižší i měsíce před odjezdem, že?

0 Citovat

ano, postupně stoupají

1