Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Nevím jak vy, ale já volím pohodlí :-)

0 Citovat

do Lvova toho vela nezvolis, okrem x-nasobne drahsieho vlaku

0 Citovat

Lvov by se ještě dal, ale Kyjev když levně a po zemi, tak raději vlakem z Užhorodu - jízdenka stojí od 100Kč, okolo 200Kč lze pak koupit jízdenku do 4-místného lůžkového vozu a jízdenky jdou koupit online. Cena z ČR bude sice o něco vyšší, než 199Kč, ale stále dost výhodná oproti letadlu a navíc s časem na prohlídku Užhorodu. Tam i zpět bych ale takto jet nechtěl.

Jinak i ten Lvov se dá vlakem realizovat relativně levně s vhodnou kombinací jízdenek.

0 Citovat

jasne, max do Lvova busom, Kyjev uz jedine letecky, alebo vlakom.

0 Citovat

tonic napsal(a):

pekne, z Krakowa za 5 euro. som zvedavy kolko takychto expertov sa objavi :D

to je zase bonus z tej luxusnej fb stranky, ktoru si minule spominal? :)

0 Citovat

jo, ale zial som sa na to namotal :D zo mna bude zachvilu stary zatrpknuty muz

zial ked vidim, kto vsetko tam chce ist na Ukrajinu a ani nevedia co tam je, tak mi z smutno je :D

0 Citovat

Tak zase je velká šance, že se minimálně část z nich tam vůbec nedostane :)

0 Citovat

23 hodin ??? naposledy som isiel takto z bulharska so srackou a nikdy viac! :D aj bez sracky by som s mojim podrazdenym mechurom mal co robit :D ale cena 2€ za spiatocnu je teda lakava ...

0 Citovat

maximalne ten Lvov je pouzitelny, smerom do Kyjeva by som urcite prestupil na vlak :D

0 Citovat

Dnešní spoj Praha-Wroclaw se jim tedy povedl. Řidiči neznali trasu, zastávky hledali pomocí navigace a příjezd do Wroclawi byl s půlhodinovým zpožděním, protože navigace je poslala o 4 km jinam. Na autobusák stejně netrefili a pasažéry vysadili "poblíž".

Je to sice "západní" firma, ale má "východní" způsoby.

0 Citovat

Mno, pred dvěma týdny - vyjedeme z prg a slyšíš

"Dávaj, jed kilo, nejeb sa s tim"

ve Wroclavi se vzbudi druhej ridic a povida "kudy to jedes?" nacez mu prvni rika "ja neviem" :D

navíc to jede nějakejma prdelačkama přes liberec, spát se mi nepovedlo... příště asi zase raději poláky...

0 Citovat

Flixbus je start-up a velmi agresivny, "skupuju" resp. robia francizu a preto taka expanzia. Tento rychly rast ma za nasledok, ze vodicom tohto dopravcu moze byt kazdy sedlak z hornej dolnej ktory vie tocit volantom, ze s autobusom nebol dalej ako za okresnym mestom je uz druha vec. Tiez sa minule podarilo soferovi preletiet odbocku do Brna, tak sme cuvali :D To by mi nevadilo, ale to spravanie niekedy ako 5. cenova. S flixom nemam az tolko jazd, ale u studenta som uz zazil peknych hulvatov. Ja priste asi vlak :)

0 Citovat

dnes na slevomatu voucher na 10% slevu na mezinarodní spoje z ČR za 19 Kč

https://www.slevomat.cz/sleva/11...ky-flixbus

0 Citovat

https://vstupenky.bazos.cz/inzer...lixBus.php

0 Citovat

LuckyB napsal(a):

dnes na slevomatu voucher na 10% slevu na mezinarodní spoje z ČR za 19 Kč

https://www.slevomat.cz/sleva/11...ky-flixbus

Díky za tip :-) Fajn nabídka. Na listopad bych něco potřeboval pro cestu na Berlin SXF. Jen ty ceny zatím vypadají šíleně i s tou slevou :-D

0 Citovat

Pred pár dňami spoj Budapešť - Praha mal tiež celkom fajného šoféra. Na holku z Argentíny, ktorá bola celá ovešaná vecami a ledva sa jej podarilo do ruky zobrať pas a telefón zároveň začal vyziapovať cez celý Nepliget - Say Hello!! Say Hellooo!!! No Hello, no ride!!! Is it so hard?!?? Holka pritom rozhodne nebola neslušná a skoro sa potom rozplakala. O čo smutnejšie bolo, keď mi na moje Hello po skontrolovaní pasu vodič odpovedal "Dobrý den".

Túto super skúsenosť zaklincovala vypnutá klíma v stojacom autobuse keď bolo vonku 35 stupňov, vnútri takých dobrých 45. Odpoveď vodiča na šťažnosť španielskeho páru - No time, go sit inside. Keď motor po pol hodine pustil, zo 45 sa ochladilo na cca 20. Celý autobus kýchal a kašlal. Meškanie na príchode do BA bolo 40 minút.

Vyskúšal som, stačilo, nabudúce už len České Dráhy :))

0 Citovat

3€ ktore nevyuzijem BJR39F2GXH (uplatnitelne cez ich App)

0 Citovat

Flixbus ma od stvrtka akciu:

Predstavujeme Vám nabídku roku:

25.000 jízdenek za 25 Kc

Platí na všechny spoje po Ceské republice

Akce zacíná 17.08.2017 a potrvá do vyprodání akcních jízdenek

Platí pro jízdy v období: 17.08.2017 – 17.09.2017

Praha – Brno 25 Kc

Praha – Plzen 25 Kc

Praha – Liberec 25 Kc

Praha – Ceské Budejovice 25 Kc

Praha – Karlovy Vary 25 Kc

Detailní informace o akci naleznete na wwww.flixbus.cz/akcni-ceny

Odkaz zatial nefunguje, odporucam sledovat od stvrtka rana :)

0 Citovat

Celkem drsný, díky za včasné echo.

0 Citovat

No snad se tam objeví i něco z Owy. Aspoň to Brno :)

0 Citovat

Z Ostravy jizdi dvakrat denne do Brna polsky bus pre flixbusa... Tak zase se objevi, nabidka je pre "vsechny spoje v CR".

Jen ty bezne ceny + kvalita tech autobusov = 10x lepsi jet vlakem.

0 Citovat

Flixbus nově prodává jízdenky na vlak (realizovaný Leo expresem) z Berlína do Stuttgartu za 9,90 EUR. Kratší trati i za 5,- třeba Frankfurt - Stuttgart. Promo lze koupit na jejich stránkách a appce.

0 Citovat

Zhavte kreditky, je to tu :D


image-1.jpg

0 Citovat

Už?

0 Citovat

Už jsem žhavil kreditku a koupil cesty do KV a ČB po 50 Kč zpáteční. Termín se dá v pohodě vybrat.

0