Flixbus

Založil cali před 2 lety ve fóru Autobusová doprava

Já tu proceduru ve Vídni vůbec nepochopil. Oni se tam ti řidiči střídali, s někým se dohadovali, pořád na někoho čekali. Všechno bych bral, problém může být...ale nechápu, proč nás nechali mýt taky :D No nic, jak říkám, budu věřit, že jsem zažil extrém, ale člověka pak kupování další jízdenky s Flixem tak nějak víc bolí :D

Mrzí mě, že jste se potkali s výše uvedenými negativy. Dovolím si téma trochu zmírnit vlastní zkušeností s Flixbusem. Jela jsem pouze v rámci ČR, avšak spoji , které začínaly a končily v zahraničí. Např. Brno - Praha - Karlovy Vary. První spoj ze Zagrebu, druhý do Würzburgu. Zpět to stejné. Vše v přesných časech, příjemní , komunikativní řidiči, vše fungovalo. Stejně tak Brno - Praha - Liberec, kdy zpoždění způsobila D1 a protože by nám ujel spoj z Prahy, řidič telefonoval, velmi ochotný, zařídil a spoj čekal 20 minut! S omluvou cestujícím zpoždění bylo dorovnáno. Závěr? Vše je o lidech a komunikaci. Stejně jako na tomto fóru.

ja sa nemozem objektivne vyjadrovat, len jednu cestu som mal, z Budapesti do Bratislavy a vsetko ok. Lenze na tej trase nie je "co" pokazit.

tonic napsal(a):

ja sa nemozem objektivne vyjadrovat, len jednu cestu som mal, z Budapesti do Bratislavy a vsetko ok. Lenze na tej trase nie je "co" pokazit.

Čoby nie, môžete napríklad zablúdiť v Gyore, cúvať von z jednosmerky a prísť po pol hodine blúdenia na stanicu, kde vlastne nikto neplánoval nastupovať ani vystupovať :))

Jel jsem jednou v životě, to mně stačilo, víc nepojedu. Ničemu z toho, co zde bylo popsáno se nedivím, samozřejmě lituji lidi, pokud měli problémy.

Na druhou stranu, a to nemyslím nijak zle, ten cestovatel je zřejmě mladší ročník, leccos ho život a zkušenosti naučí a příště se mu to nestane. Při mé jízdě jsem se tedy ani neodvážil zamhouřit oka, natož jít ven bez dokladů, cenností atd.

Přihlášení a registrace