Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

ja sa nemozem objektivne vyjadrovat, len jednu cestu som mal, z Budapesti do Bratislavy a vsetko ok. Lenze na tej trase nie je "co" pokazit.

0 Citovat

tonic napsal(a):

ja sa nemozem objektivne vyjadrovat, len jednu cestu som mal, z Budapesti do Bratislavy a vsetko ok. Lenze na tej trase nie je "co" pokazit.

Čoby nie, môžete napríklad zablúdiť v Gyore, cúvať von z jednosmerky a prísť po pol hodine blúdenia na stanicu, kde vlastne nikto neplánoval nastupovať ani vystupovať :))

0 Citovat

Jel jsem jednou v životě, to mně stačilo, víc nepojedu. Ničemu z toho, co zde bylo popsáno se nedivím, samozřejmě lituji lidi, pokud měli problémy.

Na druhou stranu, a to nemyslím nijak zle, ten cestovatel je zřejmě mladší ročník, leccos ho život a zkušenosti naučí a příště se mu to nestane. Při mé jízdě jsem se tedy ani neodvážil zamhouřit oka, natož jít ven bez dokladů, cenností atd.

0 Citovat

Občas se tu někdo chlubí, že umí snížit cenu u Flixbusu. Poradil by mi do SZ, jak snížit cenu jedné vybrané linky SXF - Praha, která konstantně vychází na 749 Kč? Čtvrt roku čekám na akci na mezinárodní jízdenky a zatím nic. Jen jsem koupil několik po ČR za 25 Kč a nyní za 1 Kč. Díky

Respektive mít přílet na SXF v neděli 22:30 s Easyjetem a možnost volby na odjezd autobusu na Prahu v 00:35 a 4:35, kterou možnost byste zvolili? (poslední neděli jsem kontroloval na flightstats a bez zpoždění)

- odjezd v 00:35, a podle situace byste když tak koupili pozdější jízdu

- noc na letišti a odjezd v 4:35

- koupili obě dvě jízdy a podle (ne)zpoždění byste jednu se ztrátou 25 Kč vrátili >>> Byl bych pro tuto možnost. Jen s cenou 749 Kč za jízdenku v první čas se mi jim nechce cpát ještě dalších 25 Kč za storno.

0 Citovat

no urcite u tejto linky flixbus ne bude slevovat nic moc, 3 hlavni mesta (Berlin - Praha - Viden = $$$ = moc cestujicich kazdej den. Jen dle ukazky. vlakova jizdenka Berlin - Viden stoji v den odjezdu 150 eur - flixbusova 22 az 60 eur a je to pre nech mega byznys).

Snizit cenu lze pri pouziti slevy -50% (je ale moc tezke ji najit a pres to taky prodaji se ji za vetsi ceny nez 5 nebo 9 eur) nebo fester rabattu v vyse 3 nebo 5 eur (v dnesnim obdobi najdete ty slevy myslim v mrazenych pizzech oetker v Nemecku :D ).

At chete opravdu usteritm tak berte jizdenku Berlin - Cottbus za 5 eur u flixbusu, v predprodeji zakouupte jizdenku Euro-Nisa za 160 Kc, nikoliv ale v nemecke pokladni kdyz tam stoji stejna jizdenka v eurach uz 13 eur. Z ni dochzate do Liberece, dal zase opet flixbusem za 1-49 Kc. Spolu by to vas vychazalo tak 334 Kc, pokud este koupite mrazenu pizzu xxxxxxxxD nebo 2. varianta ze nekdo z ISIC kartu vam daruje kod -3 eur tak asi 260 Kc. A mate nadto celej den na chill v liberecku/dolnim slezsku/casti Nemecka.

0 Citovat

Ne vim v kteru nedeli chete cestovat, ale pokud koupite v predstihu jizdenky na polskibus - taky moze bude to levnejsi varianta nez flix. Na nekolik ponedelich mate jizdenky Berlin - Vratislav - Praha za 2x 29 zl = 13 eur.

0 Citovat

panda napsal(a):

Snizit cenu lze pri pouziti slevy -50% (je ale moc tezke ji najit a pres to taky prodaji se ji za vetsi ceny nez 5 nebo 9 eur) nebo fester rabattu v vyse 3 nebo 5 eur (v dnesnim obdobi najdete ty slevy myslim v mrazenych pizzech oetker v Nemecku :D ).

Díky za osvětlení toho, jak se zlevňuje jízda Flixbusem. Hledal jsem a zatím jsem nenašel žádný použitelný kód. Pořád jsem se dostával jen na portály s plošně platnými kódy. Ještě tomu dám chvíli, jestli najdu fórum / diskuzi s příspěvky a kódy třeba z té mražené pizzy. V reichu jsem byl minulý týden a do listopadu, kdy pojedu, tam zatím cestu nemám a mraženou pizzu bych stejně asi nekupoval. Jinak v loni jsem právě byl se zelenými v Berlíně za 9,9 € jednosměrně.

Kdybych nepotřeboval být v pondělí dopoledne v Praze, jel bych třeba ráno s RegioJetem. Bohužel, v noci toho na Prahu přímo z SXF moc nejede. Navíc dostat se v tu dobu na autobusové nádraží ZOB je trochu oříšek. Trvá to jeden a půl hodiny a jede to maximálně jednou za půl hodiny, spíš hodinu. Takže ani si nemůžu vzít RegioJet v 2:50 z ZOB...

0 Citovat

Nejlevnější jízdenky na vlaky, busy - https://adpgtrack.com/click/59de...subaccount

0 Citovat

vegas_sergei napsal(a):

Tak hlavně teď přes appku jízdenky za 9.99 EUR i během prázdnin. Třeba Praha-Amsterdam

Můžu poprosit o detaily? Appka mi hlásí, že konkrétně Praha-Amsterdam lze rezervovat jen do konce dubna; které prázdniny jsi měl na mysli a funguje ta akce ještě?

0 Citovat

Zadar – Praha za 25 Kč pouze jednosměrně (možná i další destinace v Chorvatsku) http://bit.ly/2iOkQ8O

Prodej do 1.11., cesty od 6.11. do 15.12. 2017

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Zadar – Praha za 25 Kč pouze jednosměrně (možná i další destinace v Chorvatsku) http://bit.ly/2iOkQ8O

Prodej do 1.11., cesty od 6.11. do 15.12. 2017

Taky Split-Praha, Rijeka-Vídeň

0 Citovat

Ahoj,

nabízím několik voucherů na 30 % slevu na Flixbus. Vouchery jsou platné do 15. 12. 2017. Jízdenky mohou být zakoupené na jakékoliv datum. Platí i na mezinárodní jízdenky. Sleva je na celý košík, je tedy možné jeden voucher uplatnit i na více jízdenek na různých trasách a různé cestující, viz printscreen. Prodám 1 ks za 50 Kč.

V případě zájmu, pište na mail: tereza.korychova@seznam.cz


23846515-10210869333673488-1603884522-n.png

0 Citovat

Flixbus Cabrio, nastastie bez pasazierov

https://www.facebook.com/Polizei...6724592767

0 Citovat

Nebyl ten řidič nějaký džihádista, který se inspiroval sekáním hlav?

Možná trénoval jak to zautomatizovat.

V německém chalífátu budu raději vždy cestovat pouze na main deck.

0 Citovat

nějakej novej řidič nebo se chtěl vyhnout zácpě a jel jinudy ? :D

0 Citovat

ja si myslim ze novy vodic a GPS navigacia pre osobne auta vramci setrenia

0 Citovat

Zrovna to sem jdu dát, no a jdu pozdě... ještěže většinu lidí odradí už první jízda :D

0 Citovat

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou. Kdyby měl náhodou někdo k dipozici slevový kód od Flixbusu a nevyužil ho, pošlete mi prosím soukromou zprávu. U nás ve městě je rozdávali někdy v týdnu (je na 30% a platnost do 31.3.), dostala jsem ho od kolegyně, ale je na jednu osobu a rezervaci a my jedeme do Itálie tři, takže by se mi ještě dva hodili ;) Děkuji, jen zkouším, kdyby náhodou to někdo do toho března nevyužil.

0 Citovat

Omlouvám se za chybu "hodili", nějak jsem to nedočetla... :D

0 Citovat

Slevové vouchery za pár korun na Slevomatu

https://www.slevomat.cz/akce/125...-na-jizdne

0 Citovat

Platí ale na jízdenky do 31.3.2018

0 Citovat

30%

CCA24LX369U

0 Citovat

Ahoj, nemel by nekdo kupon na 30% slevu na flixbus? Diztak do zprav. Diky

0 Citovat

re5pect napsal(a):

Ahoj, nemel by nekdo kupon na 30% slevu na flixbus? Diztak do zprav. Diky

Pokud ti nevadí si zaplatit 9Kč navíc, využij odkaz na Slevomat 2 příspěvky nad tvým.
0 Citovat

Dneska nabízí Flixbus v aplikaci vnitrostátní jízdenky za 19 Kč/ks.

"Nabídka platí pro rezervace do dnešní 22. hod., na cesty v období 5.3.-27.3.2018. "

0