Po dlouhé době spouští RegioJet mobilní aplikaci pro rezervaci jak železničních jízdenek, tak i autobusových pro Student Agency. regiojet.cz .

RegioJet

Založil ve fóru Železniční doprava

pokud nekdo chce skutecne usetrit a ne uzivat si tenhle PR Regiojetu delany pomoci cestujlevne, tak misto dnesnich 4 eur/osoba a smer lze u Leo vlakem jet z Ostravy po cele leto za pulku (2,25 eur/os/smer) pokud cestujete v dvojici a behem tyzdne (krome vikendu).

A pokud ne, tak stejne bezne ceny zacinaji na 4,5 eur, beze zadne akce.


cl.png

0 Citovat

Regiojet  - lístky aktuálne na trase Bratislava Viedeň za cenu 1€.

0 Citovat

Ja len ako zajumavost pridam ze aj Slovak Lines ma na nabidku: za 39 eur jazdime cely rok 2020 mezi Bratislavou, Viedni aj Budapest :)

0 Citovat

RegioJet zavede nové vlakové spojení Praha – Brno – Vídeň – Budapešť od 31. července. Ceny Praha – Budapešť začínají na 399 Kč: https://zdopravy.cz/vlaky-regioj...ach-55132/

0 Citovat

Snad lze jeste dodat, ze z Brna do Budina od 249 Kc, coz docela fajn cena.

0 Citovat

Do BUD jezdím často,ale toto jde mimo mě jelikož z ČB je rychlejší a pohodlnější spojení přes Linz (z Lince railjet OBB) i když dražší.

Jinak koukám těch 399 je ta jejich socko třída ,tam může sedět sedm hodin jen masochista .. standart je 539 (ČD 2.třída 548) a relax (kterou využívám u regiojetu) za 659.

Za minus považuji,že to jezdí na Déli - okrajová část města musí se využít metro.

0 Citovat

Z ČB to asi smysl nemá, ale z Brna je to dobré: 4 1/2 hod. a 249 Kč. Jel jsem zatím nejdýl něco přes 2 hodiny v té lowcost třídě a úplně v pohodě, takže bych určitě vydržel bez problému i těch 4 1/2. Nevýhodou tak pro cestující z Jižní Moravy zůstává jen to okrajové nádraží. 

0 Citovat

Tak jasně z Brna to je dobrá alternativa a cestovní třídy to už je o tom s čím se kdo spokojí ..

Jinak nejsem si úplně jistý zda osloví maďarské cestující mezi Budapešťí a Vídní,kdy se přes MÁV dá jízdenka pořídit za 13 eur včetně rezervace (EC a vybrané railjety). 

Respektivě jsem docela zvědav na obsazenost mezi Vídní a Budapešťí jelikož přeci jen railjet je railjet a i přes OBB lze pořídit jízdenku na tuto trasu za 19,90 euro což je pro rakušáky za hubičku ..

0 Citovat

lma napsal(a):

Do BUD jezdím často,ale toto jde mimo mě jelikož z ČB je rychlejší a pohodlnější spojení přes Linz (z Lince railjet OBB) i když dražší.

Jinak koukám těch 399 je ta jejich socko třída ,tam může sedět sedm hodin jen masochista .. standart je 539 (ČD 2.třída 548) a relax (kterou využívám u regiojetu) za 659.

Za minus považuji,že to jezdí na Déli - okrajová část města musí se využít metro.

Ono pozor, tedka ma Regiojet jako Lowcost byvale nemecke jednicky, ktere jsou sice trochu retro, ale prostor v nich je luxusni. V tom jejich drivejsim Lowcostu jsem mel problem i Praha-Brno, ale soucasne vagony jsou pohoda, navic s moznosti online objednavky obcerstveni. 

0 Citovat

Déli Pályaudvar že je okrajová část města? Jak pro koho asi. 🤣 Vždyť to není ani kilometr od Rybářské bašty...

0 Citovat

panda napsal(a):

pokud nekdo chce skutecne usetrit a ne uzivat si tenhle PR Regiojetu delany pomoci cestujlevne, tak misto dnesnich 4 eur/osoba a smer lze u Leo vlakem jet z Ostravy po cele leto za pulku (2,25 eur/os/smer) pokud cestujete v dvojici a behem tyzdne (krome vikendu).

A pokud ne, tak stejne bezne ceny zacinaji na 4,5 eur, beze zadne akce.

LE mě začne zajímat, až přestanou předstírat, že 2. největší město ČR neexistuje. 
0 Citovat

J0x napsal(a):

Déli Pályaudvar že je okrajová část města? Jak pro koho asi. 🤣 Vždyť to není ani kilometr od Rybářské bašty...

Ano je to okrajová část města a vzdálenost od jednoho taháku v BUD na tom nic nemění...navrch většina lidí má ubytování na druhé straně Dunaje!

Ale je to spojené metrem a pro někoho může být i výhoda,že odtut odjíždějí vlaky k Balatonu i do Keszthely (Hevíz).

0 Citovat

Není to jeden tahák, ale jeden z mnoha v Budě. Do Pešti je to ovšem přes řeku... 😁 Je fakt, že na druhém břehu je výrazně lepší nabídka ubytování, ale kdybych jel s Regiojetem do Budapešti navštívit ty nejprofláklejší památky, tak mi určitě nebude vadit, že můžu začít hned kousek od nádraží. Je to rozhodně lepší výchozí bod než třeba Kelenföld...

0 Citovat

ci Deli, Nyugati alebo Keleti ... pri tej dlzke jazdy za 10 korun ako keby som pri 100 eurovej letenke do NYC riesil ci priletim na Newark alebo JFK. Vsak vsetky stanice su pospajane metrom. A predpokladam ze rychlejsie vystupite na Deli a zoberiete metro na druhu stranu ako okruzna jazda Budapestou na Keleti.

0 Citovat

Zdravím, nemal by niekto záujem dokúpiť lístky na bicykle na vlak do Rijeky z BA a naspäť termín 24.-29.7?

0 Citovat

J0x napsal(a):

LE mě začne zajímat, až přestanou předstírat, že 2. největší město ČR neexistuje. 

Kdyz oni to skutecne chci, jenom VUZ im to znemoznuje a bude drzet ty jejich cinske vlaky 'nejlip' jeste 200 let.

Jak mile ty vlaky budou schvalene, tak rovnou vyjedou na usek do Bratislavy, sice cast mmo Brna ale pres Breclav.

Jinak do unora zajizdil Leo do Brna, tak neni to az tak dlouho kdyz Brno 'neexistuje' (a ten pocit to hlavne maji Prazaci :D :D )

0 Citovat

Ano, byla to jediná autobusová linka Varšava-Vídeň. Dřív se z ní dalo v Ostravě přestoupit na vlak do Košic, ale pak "vylepšili" jízdní řád tak, že se autobus s vlakem míjely asi o 5 minut.

0 Citovat

Hmm, zajímavé chování webu. Teď se zdá, že mi nějaký glitch u Studenta zdarma rezervoval jízdenku Vídeň-Praha. 95 Kč kreditu, ten zůstal a přišla mi elektronická jízdenka. Je chyba jen na mém přijímači?

0 Citovat

Páteční zkušenost: Spoj Praha - Berlín, v Drážďanech přišli řidiči na to, že jim utíká nafta, slíbili náhradní autobus, ale ten měl dorazit z Prahy až za dvě hodiny, pak také nabídli vrácení peněz zpět na kredit. jízdenku, čehož jsem ochotně využil, a hned večer ten den byly peníze zase zpátky, a zaplatilo to náhradní flixák, který jel naštěstí velmi brzy, asi za půl hodiny. Stihl jsem opustit autobus předtím než tam najeli hasiči a policajti, chudák stevardka měla první cestu do Berlína, která skončila nejenom pro ni v polovině cesty, ale skvělý přístup, byl jsem překvapen s jakou rychlostí se peníze vrátily, navíc jdou vybrat v hotovosti na pobočce Regiojetu, za mě mnohem lepší než zelení :-)

0 Citovat

Jo, ve vracení jízdného na kreditovou jízdenku jsou dobří, to funguje rychle. Horší, když ti jejich vinou vzniknou dodatečné náklady, to pak máš smolíka.

0 Citovat

A u koho nemáš? 

0 Citovat

U těch, kteří poskytují odškodnění. Třeba letecké společnosti.

0 Citovat

Tak přístup Regiojetu pro zpoždění taky svérázný. Na infolince tvrdí občerstvení ne na nádraží, ale ve vlaku. Ve vlaku o ničem neví. 

Na kompenzaci je jen mail na ředitele. Potichu ji po týdnu pripisi a ani o tom nepošlou mail. Kdyby aspoň z automatu. 

0 Citovat

Tak jsem zkusil tu novou linku vlakem do Budapešťi jel jsem úsek Vídeň - Budapešť a zpět.

Jako dobrá je maximálně cena,ale jinak tedy pro příšťě zůstávám u OBB či MAV!

V neděli večer to bylo plný - obsluha naprosto nestíhala navrch v tom měli obrovský chaos 

a totální nestíhačka snad každému bylo přineseno něco jiného než si objednal,sem tam jim něco upadlo..

Hajzly naprostá nechutnost bez tekoucí vody a zpoždění 45 minut.

Zpět v úterý ráno to bylo poloprázdný do Vídně to přijelo včas.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

U těch, kteří poskytují odškodnění. Třeba letecké společnosti.

Letecké společnosti to mají ze zákona. Nic navíc ti nedají. Když ti vzniknou větší náklady, třeba nestihneš další let na jiné letence, tak máš taky smůlu.

Dálkové vlaky a možná i busy také mají zákonné kompenzace za zpoždění. Jen ty podmínky a výše jsou mizerné.

Regiojet má své podmínky širší než to minimum ze zákona a nemusíš se s ním dlouho dohadovat, tak ho řadím k těm férovejším. 

0