Megabus nebo Greyhound

Založil David před rokem ve fóru Autobusová doprava
10 odpovědí

Zdravím, čeká mě delší cesta z Toronta do NY. Cestu "nabízejí" obě společnosti (cena je obdobná a nehraje roli). Kdokoliv má s těmito společnostmi zkušenosti a podělí se, budu moc rád smiley .

Megabus 2x a Greyhound raz, mi to pride rovnake - vyklimovana rakva so zaujimavym osadenstvom smiley Mozno v tvojom pripade by som zvolil Greyhound, kedze zastavka v NYC nie je az tak od ruky ako Megabusu.

no oni ot vedia vymrazit ako v marnici, ale zase to v USA vo vseobecnosti vsade klima na 17 stupnov celzia v MHD, inak sa nemusis coho bat, jedine si zobrat nieco teple na cestu

V tom buse je otřesná zima. Při naši cestě, bylo venku cca 30 stupňů. V buse jsem seděl v kraťasích (hrozná chyba - mrzly mi nohy smiley ). Na sobě mikinu, na hlavě kapuci a to jsem byl ještě zabelený v dece - kosa mi byla furt. Když jsem se rozhlídl kolem sebe nebyl jsem jediný. Podobné pocity zažíval pomalu celý autobus. Po dvou hodinách už to někdo nevydržel a šel říct řidiči jestli to může ztlumit/vypnout - to byla pohoda smiley

A jinak co se týče autobusu samotnýho, není moc rozdíl? Místo na nohy, funkčnost wifi atd...? smiley

/Edit: kašlu na wifi, hlavně jestli to přijede včas a budu se cítit aspoň trošku bezpečně smiley

ono to je vcelku jedno, mimo tej klimy mi tam osobne prislo viac miesta na nohy ako napr. v nasom regione u Student Agency, alebo Polskibus. Wifi u megabusu fungovala OK, Greyhound si uz nepamatam

Zkušenost s Megabusem - zima strašná,ale když jsme poprosili řidiče, tak hned přidal, dokonce hlásil, teď je klima na 20st. kdyby ještě někomu byla zima, tak ať se ozve...smiley Příjezd/odjezd přesný, bus nebyl plný, tak jsme měli každý pro sebe dvojsedačku..

cez net:) tak stastnu cestu teda, teraz pozeram vsak v NYC hned vedla Megabus zastavky otvorili stanicu metra (34 St-Hudson Yards)tak nie je o com:)

Ahoj smiley

Máte někdo zkušenost s megabusem ohledně rezervovaných jízdenek? Jak tady bylo ta akce tak jsem si koupil jízdenky z los angeles do SF. Teď mě napadlo že by možná bylo pěkne rezervovat se dá přední sedadla a mi to jako vyhlídkovou jizdu smiley bohužel když se přihlásím na svou rezervaci vůbec nevidím že by to šlo nějak změnit. Oni mají v popisu že to možné, ale kdyz kliknu na jedinou moznost trade in, nic mi to nenabídne.

Děkuji moc

Koukám že tady je lepší založit nové téma jinak to nikdo nečte smiley

Přihlášení a registrace