Tip na autopůjčovnu na Kypru

Napsal Tender 2016-08-02T07:51:41+02:00 ve fóru Půjčení auta
9 odpovědí

Ahoj,
na přelomu září a října se chystáme do severní části Kypru, proto prosím o doporučení autopůjčovny, která by měla plné havarijní pojištění již v ceně. Pokud přihodíte i pár typů na zajímavá v turistických průvodcích neuvedená místa, budu jen ráda smiley

my sme bral auto cez economycarhire.com, s tym ze poistku sme mali cez economycarhire ako priplatok. Na letisku Ercab nas pockal typek s Hyundai Matrix automat (inak odporucam automat, aspon sa lahsie jazdilo po lavej strane). Severny Cyprus je maly, cesty su zvycajne super, tak za tri dni sme to pobehali cele. Byvali sme v Kyrenii a odtial sme kazdy den dali trip. Ten severovychod Dipkarpaz je paradny, boli sme tam v marci, tak krasna jar. A plaze od Kyrenie smerom tam su tiez super. Severozapadny cip Cormakitis je ako z ineho sveta, stoji to za navstevu, cesta vedie az na mys. A nedaleko je Caretta beach, tam ak ma clovek stastie najde riadne korytnacky. A na kebab jedine do Ozgulenu v Kyrenii:) http://www.gurmekibris.com/item/ozgulen-kebap-2/

Půjčovali jsme si na základě dobrých referencí zde: http://www.pacific-rentals.com, fully covered. Vše naprosto bez problémů. Ve smluvený čas nám auto přivezli k domu a nechávali jsme ho před brzkým odletem stát před letištěm i s klíčky (dle domluvy).

Ano to bolo ono, pacific rental mi sprostredkoval economycarhire. Tak skus porovnat ceny cez agregator a priamo pacific.

pokusím se oživit. Osobní zkušenost s levnou a kvalitní autopůjčovnou v jižní části Kypru? Vyzvednutí ideálně Paphos Airport, kreditku mám :)

Koukni na skyscanner

James Blond napsal(a):

Koukni na skyscanner

nebo na google, že? Díky za kvalitní radu a osobní zkušenost. Více takových.

Ja muzu doporucit economycar ,jen me na nich stve , ze dopredu nevim u koho mi to sjednaji , co se tyka pojistky ,tak jsem si na tyden vzdycky prikoupil za 50 euro pripojisteni a tim se vyhnul depozitu konkretne na Kypru jsme dostali vetsi auto nez jsme si objednali, cekal nas nekdo . ..bylo to 24.12 , -) vraceli jsme 1.1., vse bez problemu , ale bylo to v Larnace , v Recku jsem pak zacal vyhledavat mistni autopujcovny , rovnez v Omanu jsem vzal auto nakonec pres hotel a economy zrusil da se to do 48 hodin , pokud by jsi nechtel auto hned od zacatku , treba primo na miste bude nejaka rozumna pujcovna

Zdravím, čeká nás desetidenní výlet do jižní části Kypru a zároveň první půjčování auta v životě :).  Půjčovat budeme přes economycarhire.com na letišti v Paphosu a tady si nejsem úplně jistá ... pokud si přímo u nich dokoupím to jejich připojištění, tak to znamená, že pokud jim to někde ťuknu nebo škrábnu, tak nic platit nebudu a depozit mi vrátí celý? Je to takhle jednoduché nebo je v tom nějaký háček? A stačí na projetí jihu nějaké "mini auto" s automatem nebo je potřeba něco silnějšího?  Díky za odpověď.

economycarhire.com nie je požičovňa, ale broker. Konkrétnu požičovňu máte uvedenú na voucheri.

Ak budete mať poistku uzatvorenú u brokera ( economycarhire.com) v prípade poškodenia auta si požičovňa stiahne škodu z vašej karty (depozitu) a vy si to následne uplatníte u poisťovateľa cez  economycarhire.com, ktorý by vám to mal preplatiť.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!