Pozicanie auta Rumunsko - Cluj Napoca

Napsal janicek 2017-07-11T21:11:52+02:00 ve fóru Půjčení auta
3 odpovědí

Neviete niekto odporucit dobru pozicovnou? Najlepsie bez spoluucasti alebo s co najnizsim depozitom...

No nenapadlo by mě, že tuto půjčovnu budu ještě doporučovat, ale možná by se zrovna pro tvé potřeby mohla hodit - teď jsme se z Kluže vrátili, měli jsme půjčené auto u Klass Wagen (což přes rentalcars vycházelo jako nejlevnější varianta a přes stránku Wizzu ještě levnější) a když si u nich zaplatíš pojištění No risk protection za cca 25euro na den (nevím, zda to jde nějak i přes net, jejich stránka mi nějak nefunguje a pojištění přes rentalcars nesníží ten depozit), nechtějí žádný deposit a údajně neodpovídáš vůbec za nic (detailně jsme to ale nestudovali, protože jsme stejně neměli jinou možnost, než to vzít - neměli jsme kreditku), každopádně při převzetí auta se na něj ani nepodívali, takže pokud od nich máš to pojištění, očividně už pak nikdo nic moc neřeší.

Poistenie za 25 eur je celkom dost... zatial som nasiel najrozumnejsiu ponuku auto 3 dni za 84 eur s depozitom 150 eur...

Vyse zmineny Klass Wagen pres Car Del Mar, 5 dnu v TSR s plnym pojistenim od CDM 63,- EUR, blokovany depozit 300,- EUR. Vse naprosto v pohode.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!