Polskibus

Napsal David Eiselt 2012-04-19T21:50:56+02:00 ve fóru Autobusová doprava

Polskibus má akci na jízdenky, opět za 1zl, koukal jsem třeba z Brna zatím jsou i prosincové víkendy a Vánoce. Mělo by to být v rámci celé sítě, tak třeba se někomu bude hodit.

Nechce se někdo v sobotu 23.9. podívat na otočku do Wroclawi? Odjezd z Prahy v 8.00, zpátky z WRO v 16.15. Nemůžu jet a byla by škoda, kdyby jízdenka propadla.

Přidám se s 21.9. Praha-Katowice 09:40-15:45 a zpět 24.9. 00:45-06:50

nevyužiju to, jsou to ty jednozlotky, doufal sem že k tomu něco naplánuju, no nepovedlo se...

gratis samozřejmě :)

Zdravím, chci se zeptat jak u Polskibusu funguje "seating" ... Při rezervaci jsem vybíral sedačky, nicméně teĎ projíždím jejich web a narazil jsem na "Seats on our buses are not numbered. Passengers are free to choose their seat. The exceptions are courses operated by GOLD coaches on lines G4 and G14, where the seats are numbered. At the stage of ticket purchase, the passenger may choose any free seat."

Mám tedy rezervovanou sedačku nebo nikoliv?

Díky :)

Dalsi varka jednozlataku od ledna do brezna

Černý víkend u Polskibusu: http://www.polskibus.com/PL/info...71123_0001

Tohle je už zlý... Polskibus > Flixbus http://zdopravy.cz/flixbus-expan...ibus-5663/

Hmm bude z toho kvalitný monopol

Brzy neni ale uplne vyjednane, ktery model brandu bude budoucne pokracovat flix v Polsku. Stejne at v Cesku, 'exkluzivne pre Cechy' neni poplatek za stornovani jizdenky (jen z duvodu ze konkurence stejne ne ma) a jizdenky za 1Kc v 1- nebo 2- dennich akcech - je jim jednoduse jasni ze lepe je jizdit plnym nez z 5 cestujicich, kteri za jizdenku uhradi 150% ceny.

Dle prikladu, dal bych linku z Vratislavi do Prahy. Pokud bychom mluvili o Breslau, tak jizdenka na 5h usek stala by kolem 15€/375 Kc u flixbusu.

Pokud ale jde o Wroclaw, z cenu kolem >60 pln bude flixkvi tezke vyplnit cele autobusy, at vlaky tento usek udelate za max. 50 zl/300 korun.

V polskych zpravach lze nalezt dotazy, ze flix bude poprve jen postupne chtel ukoncit provoz PB, tak jen na nekolika linek a ukoncit provoz pre PB ostatnich dopravcu (asi chci taky ty dopravce koupit...).

Myslim ze linky z Varsavy do Gdanska, Berlina pres Poznan, Vratislavi a Prahy a Krakova nechaji, Resov taky bych vyzera na celkem dobrou destinace. + (Resov-)Krakov - Vratislav na 1000%, pokud by to mel provozovat flix z jejich standartni cenovou strategie, tak neobus vyhral by ~celej trh (uz ted lze koupit jizdenky na den pred odjezdem za 5 pln/30 Kc).

To psal Google překladač nebo Andrej Bureš?

To psal cizinec :/

Ahoj, máte někdo aktuální info k novému jízdnímu řádu Polskibus? Bude jezdit dál? Nebo už jen jako Flixbus? Díky

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!