Zdravim, sháním plavbu z Miami na Bahami (nebo podobnou) v termínu 16.3. - 22.3.2014 na 4-5 nocí. Dokázal by mi někdo poradit, kde sehnat nějakou velmi velnou variantu? Zatím jsem se dostal na cenu cca 8tis Kč za osobu, ale rád bych to dostal ještě o trochu níže. Předem díky za tipy! .

Plavba Bahamy

Založil ve fóru Vodní doprava

21 reakcí

Zdravim,

sháním plavbu z Miami na Bahami (nebo podobnou) v termínu 16.3. - 22.3.2014 na 4-5 nocí.

Dokázal by mi někdo poradit, kde sehnat nějakou velmi velnou variantu? Zatím jsem se dostal na cenu cca 8tis Kč za osobu, ale rád bych to dostal ještě o trochu níže.

Předem díky za tipy!

0

Ahoj,
co sa tyka karibiku osobne by som urcite hladal ponuky od spolocnosti CARNIVAL. Osobne som absolvoval 8 dnovu plavbu s ich spolocnostou konkretne s lodou LIBERTY. Moje pocity a skusenosti boli vysoko nad ocakavania. Jedlo naprosto uzasne, priestory a vybavenost lode genialna a servis a rozne animatorske programy boli taktiez bohate. V pripade akychkolvek otazok ma kludne kontaktuj na mail: tibaca7@gmail.com ak budem vediet rad odpoviem na vsetky otazky smiley

0 Citovat

Ahoj,

včera jsme si koupili plavbu Bahamy od společnosti Carnival. Poplujeme ještě letos v prosinci na 5 nocí.
Je to plavba: Port Canaveral (Orlando), FL
Freeport, The Bahamas
Half Moon Cay, The Bahamas
Nassau, The Bahamas
Fun Day At Sea
Port Canaveral (Orlando), FL

Vybrali jsme si vnitřní kajutu, podle dcery to stačí (byla tam už vloni),stejně je jen na přespání. Plavba nás vyšla pro 4 na 910 dolarů.Je to cena i s tou jejich taxou. Jediný co se ještě bude platit na lodi je spropitné, to vychází nějak kolem 10 dolarů na osobu a den. Výlety jsme zatím žádný nekupovali,rozhodnem se až na místě,ale jinak je možnost si je vybrat hned. Dcera měla vloni koupání s delfína,byla nadšená.Ještě se platí na lodi alkohol a při objednávání plavby se ještě objednává čas večeře.
Tak snad jsem trochu pomohla a hodně štěstí při výběru. smiley

0 Citovat

Dobry den,
nevite nekdo o jednodenni max. 2denni plavbe Bahamy ci Karibik z Miami v obdobi od 21. brezna do 30. brezna? Cim levneji tim lepe.
Mnohokrat dekuji za tipy..

0 Citovat

Ahoj,
jestli jedes v breznu, jeste vyckej.. Jinak o jedno - dvou denni plavbe jsem este neslysel - minimalne jsem videl 3 noci .. Ale jestli ti jde o penize tak te muzu ujistit, ze v pripade nakupu last minute jsou kolikrat delsi plavby jeste levnejsi - napr. kdyz se divam na expedii (tam jsem loni kupoval) tak je tam jedna levnejsi 4 denni nez ostatni 3 denni..

Zkus tenhle link (4 dny Bahamy za 139 USD na osobu - vnitrni kajuta - ja mel sice lepsi diky nahode ale vnitrek bohate staci):
http://cruise.expedia.com/Itinerary5.aspx?item=359651

ten termin co tam mas nejlevnejsi za 139 si vsimni ze je 13.1. - 17.1. - a s kazdym dalsim terminem cena linearne vzrusta.. Tzn. pokud chces 21.3., doporucil bych nakupovat nejdrive cca prvni (lepe druhy) tyden v breznu. Jinak super itinerar - Nassau, Freeport a Great Stirrup Cay..

Na tomhle linku pripadne pridavam jeste 3 denni bahamy - ale mas tam akorat 2 dny v Nassau.. (dovedu si predstavit lepsi itinerar)..
http://cruise.expedia.com/Itinerary5.aspx?item=540291 za 169 USD..

Pokud trvas na jednom dvou dnech, pujcil bych si za 100 USD na 2 dny auto a projel si cele Florida Keys az na Key West a tam zustal pres noc - tam taky jezdi spousta cruise lines takze o tolik neprijdete.. smiley

0 Citovat

ahoj, rád bych koupil plavbu na Bahamy, budeme na Floridě v druhé půlce března, aktuální cena $319 + poplatky, čekat nebo kupovat, co doporučujete?
Respektive zkoušel jsem provést platbu přímo přes Royal Caribben a neprošla, má někdo stejnou zkušenost? Jediné co jsem chybně vyplnil bylo políčko State/Province of Residence kde jsem uvedl Florida (muselo být vyplněno), bylo to u jména i následně adresy k platbě kartou. Rozdíl mezi Expediou, Cruise.com a přímo Royal Caribben je, že zde je i $100 kredit na služby na lodi. Poradí mi prosím někdo? díky

0 Citovat

a) zalezi jaka je to plavba - nicmene $319 je dost, pokud se jedna o 2-3 noci na Bahamach - samozrejme zalezi jestli je to vcetne tax a gratuity - US weby to obvykle uvadi bez a tim padem se ti finali cena vysplha zhruba na 1.5x nasobek toho co vidis na webu
b) spousta zahranicnich webu neumoznuje nakoupit letenky / plavby / ubytovani nikomu jinemu nez obcanum Kanady & US - tohle se nevyplati neobchazet, protoze pak na depozit pozaduji kartou vydanou v US nebo CAN - a pokud ji nemas, tak proste nejedes, nikdo se s tebou dohadovat nebude (videl jsem na vlastni oci jak z hotelu v MIA vyhodili nejaky Kolumbijsky par a rekli jim ze bez US/CAN kreditky se nemaji vracet a ze pres to nejede vlak - ze nemeli uvadet jako country of residence US, kdyz nejsou rezidenti) - co se plavby tyka tak ja jsem to zkousel pres Norweigan - tam v pohode jde zaplatit i s CZ kreditkou a slo uvest CR jako country of residence - nicmene cena byla na prvni pohled o dost vyssi, ale bylo to dane prave tim, ze u nich byla uvedena cena finalni vcetne vsech poplatku / zatimco Orbit & Expedia uvadeji cenu "bez"

0 Citovat

Ahoj, my jsme jeli na Bahamy v březnu 2015, stálo nás to 870 dolarů pro 2 osoby, na 3 noci, s Royal Caribbean. Už jsme nemuseli nic doplácet, jen dobrovolně jsme si koupili Soda program. Kupovali jsme to cca měsíc před plavbou a cena pak už dolů nešla. Nejlíp to tehdy vycházelo koupit klidně už na podzim, ale někdo zase doporučuje počkat na super last minute, ale ten u nás teda nepřišel. Nebylo to nejlevnější, ale za ty peníze to byl super zážitek a rozhodně bych neměnila. Na ostrovech jsem si dělali vlastní program, žádné placené služby jsme nevyužívali. Mrkni klidně na můj blog, mám tam vše popsané. smiley

0 Citovat

Koupit bez problémů lze na cruise.com

0 Citovat

všem děkuji za rady, nakonec jsme to ještě nekoupili, od včerejška cena ještě trochu stoupla, tak zkusíme asi last a možná nikam nepoplujeme smiley

0 Citovat

ahoj, ja chci plavbu na rijen, idealni 3-4 noci a momentalne je kolem 8-9tis na jednoho, tak take nevim, zda koupit nebo cekat smiley nemam zkusennosti ... poradite? smiley

0 Citovat

Ja si plavby dlhodobo kupujem hodne v predstihu /záloha cca 8%, doplatok 2 mes pred plavbou/, napr. tá posledná na feb 2017 bola objednaná u Norwegian vlani v okt. Dnes je cena za to isté cca o 60% vyššia /plavba Miami - Los Angeles cez Panamský prieplav/

0 Citovat

Ahoj
chystám se v květnu na Floridu a ráda bych se zeptala, jestli nemá někdo zkušenost a neporadil by mi nejlevnější cestu z Miami na Bahamy?
Díky

0 Citovat

Nejlevněji to asi bude na kradeném člunu, tedy pokud se nenecháš chytit.

0 Citovat

smiley Jsou i lidi, co to přeplavali...

0 Citovat

Cena cca 8tis Kč za osobu je podle mého názoru výhodná. Nejsem si jistá, zda seženeš ještě levnější.

0 Citovat

kickass1 : díky, tak nějak za těch cca 100 dolarů jsem našla taky, ale jednosměrnou smiley Jinak půjčit si skútr a člun mi přijde jako supr způsob smiley ale spíš bych potřebovala, aby si ho někdo půjčil a mě vzal s sebou smiley

chloe98: na téhle ceně se mi nezdá vůbec nic výhodného smiley měla jsem na mysli obyč trajekt, který jede třeba ráno tam a druhý den zpět. Jak píšu výše, našla jsem za 100dolarů, ale i u toho jsem si myslela, že by to mohlo jít levněji. Osm tisíc nestála ani moje letenka do USA :-/

0 Citovat

Zkusila bych se podívat na groupon.com nebo https://www.frs-caribbean.com/ferry-offers/daytrip. Nebo zvolit vícedenní plavbu např. s carnival cruise.

0 Citovat

Groupon je dobrej napad, je pravda ze tam byvaji podobne akce casto..

0 Citovat

Není kam to jinam dát.

Tak kdyby si někdo chtěl zasoutěžit? Tonic má super cestopisy tak má šanci :) Není to sice úplně východ ale člověk nikdy neví.

https://www.travelpirates.com/ot...ntest_6501

0 Citovat

tohle je super, ale bohužel v podmínkách není ČR nebo SR zařazené do zemí, který se můžou učastnit...

0 Citovat

Ešteže tak, ale aj tak vtedy budem v Burgase, tak to by menil za Bahamy len blázon

0
21 reakcí