Půjčení auta - Portugalsko - Faro

Napsal elizabethcarbon 2018-02-15T21:43:42+01:00 ve fóru Půjčení auta
2 odpovědí

Ahoj, s přítelem letíme do Portugalska, města Faro - termín 21.8. - 4.9. 2018. Rádi bychom si tam půjčili auto na celý pobyt, ale nemáme s tím žádné zkušenosti. Kreditní kartu si do té doby zařídíme.  Přítel bude mít řidičák teprve 1 rok, chceme tedy plné pojištění. Můžete nám prosím poradit nejlevnější nabídku auta i s tím pojištěním. (auto může být i bez klima) Nerozumím totiž, jestli  se pojistit u třetí strany, nebo přímo u pojišťovny..? Předem díky za odpověď :) 

Zkuste Centauro.

My s nimi máme jen dobré zkušenosti. Mají dobré ceny s full insurance a o nic se nestaráte, ani vám nebloknou peníze na kartě.

Vezmou si jen ekvivalent 1 nádrže, cca 60-80 EUR, podle typu vozidla. Když pak vrátíte auto s plnou nádrží, peníze vám zase vrátí.

Výhoda je taky v tom, že mají jen nová auta. Snad jsme neviděli auto starší 2 let, spíš jsou to kusy s jen několika tisíci na tachometru.

Zrovna před týdnem jsme se vrátili z Portugalska a zase spokojenost.

Každopádně bych auto nezamlouval hodně dopředu. Zbytečně si připlatíte.

Na začátku července bych si sednul k PC a prohlídnul si ceny na různé termíny a podle toho zjistíte jak se asi bude cena vyvíjet a kdy je nejlepší auto zamluvit.

Ještě je dobré vědět kolik je přítelovi. Minimální věk pro půjčení auta je u nich 21 let a minimálně 1 rok musí mít řidičák.

Navíc pokud je mu mezi 21-24, připlatíte si dalších 70 EUR.

Podívejte se ještě na tipy zde: https://www.cestujlevne.com/disk...tni-kartou

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!