Vzhledem k T1 celkem málo spolucestujících a o to větší klid. Sedadla pohodlná dělená do soukromých koutků, výhled nezapomenutelný  .

Praha T1 - Master Card lounge

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Od koho je informace o přidání vstupů...

0 Citovat

No, jako "přirozená reakce" na upgrade na 8 vstupů u spořky se to doslova nabízí :)

0 Citovat

Nám to na začátku léta říkal v ČSOB tzv. osobní bankéř, že se aktuálně řeší možné navýšení vstupů k premiovým účtům. Konkrétnější být nechtěl.

0 Citovat

Tak to by od nich bylo pěkné ;) Zkusím se také poptat .. 

0 Citovat

Neoficiální informace od bankéře. Hodně uvažuji, zda přejít k Erste. Blbá je podmínka aktivního používání jejich produktů. Nemám u nich hypotéku a investice jsou výhodnější u Fio.

0 Citovat

Lord Pitzbudka napsal(a):

No, jako "přirozená reakce" na upgrade na 8 vstupů u spořky se to doslova nabízí :)

No, aby taky neproběhl "upgrade" podmínek po vzoru ČS...

0 Citovat

co se u čs zhoršilo? myšlenka na přechod z čsob premium k erste premier mi v hlavě rezonuje už delší dobu ... kdyz jsem je porovnaval asi před rokem, tak mi erste nepřišla nějak moc dramaticky horší  (jediný  tak nějak "blocker" byl  dřívější tlak spořky na aktivní využívání dlaších produktů).... ?

1 Citovat

V podstatě je ČSOB jednodušší na Premiér. U Erste mám kvůli Premiér účtu blokovaných cca 11 000,- eur. Podmínka mít na účtu minimální částku 250 000,- Kč. Potom pravidelné upomínání osobního bankéře o seminářích, zváni na investiční schůzky ....

Od toho jsem u ČSOB osvobozen

1 Citovat

Hmmm.. takze porad opruz. DObrý vědět .) 

0 Citovat

Audit napsal(a):

V podstatě je ČSOB jednodušší na Premiér. U Erste mám kvůli Premiér účtu blokovaných cca 11 000,- eur. Podmínka mít na účtu minimální částku 250 000,- Kč. Potom pravidelné upomínání osobního bankéře o seminářích, zváni na investiční schůzky ....

Od toho jsem u ČSOB osvobozen

Tak stačí slušně říct osobnímu bankéři, že není zájem. Případně odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely. 

0 Citovat

Tak to zase uplne pravda, je lepsi rict, ze v soucasne dobe potrebujete finance na soukromy projekt typu rekonstrukce atd. Pokud mu reknete, ze nemate zajem, muze rict, ze nevyuzivate produkt a da navrh na ukonceni smlouvy o premiovem bankovnictvi. Ma zajem Vam prodat neco z priduktu typu investovani, pojisteni, pujcka. Takze je lepsi to odsunout zatim na nedohledno.

0 Citovat

Ono je tam i dost kvalitni cestovni pojisteni zdarma, mimo ty salonky. Je ale pravda, ze CSOB je pro me daleko prijemnejsi, co se tyka komunikace a reseni problemu, nez Erste, tam mi vse prijde takove zkostnatele, vyrizovani na dlouho atd.

1 Citovat

@Lord Pitzbudka : tak nějak jsem to myslel.

1 Citovat

Mandre napsal(a):

Ono je tam i dost kvalitni cestovni pojisteni zdarma, mimo ty salonky. Je ale pravda, ze CSOB je pro me daleko prijemnejsi, co se tyka komunikace a reseni problemu, nez Erste, tam mi vse prijde takove zkostnatele, vyrizovani na dlouho atd.

tak ono to cestovní pojštění u čsob je srovnatelný, svým zpusobem i lepší (má dvakrát tak velký limit)... .)

0 Citovat

Zdravím, o víkendu cestuju po letech z Prahy. Dá se do tohoto salónku dostat i když mám let z T2? Díky.

0 Citovat

Tak pokud jsi Copperfield... 

2 Citovat

Nebo koupit ještě jednu letenku z T1, jít se tam najíst a pak přejít :-) 

0 Citovat

V pohodě, ono to zas tak nehoří :-) já jsem si jen říkal, jestli se mezi terminály nedá přecházet/přejíždět jako je tomu třeba mezi T1 a T3 ve Vídni. 

0