Kam se vydat z Kuala Lumpur?

Napsal Ivan 2018-04-12T18:58:32+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit
6 odpovědí

Zdravím všechny cestovatele,

s přítelkyní jsme nedávno využili akce Thai Airways a pořídili se na konec srpna letenky do Kuala Lumpur s tím, že v samotném městě zůstaneme cca 2 dny a pak poletíme zase o dům dál. Chtěl bych se vás tedy zeptat, zda byste nám nedoporučili kam se vydat z KL? Máme na cesty zhruba jenom 2 týdny, takže asi toho nestihneme tolik a idealní by byl nějaký menší ostrov. Původně jsme uvažovali o Bali, ale přecejenom těch možností kam letět je v té oblasti hodně, takže budu rád za jakýkoliv tip. 


Díky, Ivan

V srpnu budou ideální Perhentiany, hm? :)

Jinak pro KL https://www.cestujlevne.com/pruv...ala-lumpur

A proč nezůstat v Malajsii  - Cameron Highlands

,Melaka,Borneo,Langkawi ..

Za mě určitě doporučuji Langkawi, letenky se dají pořídit i za 10 Euro. Byli jsme ještě na Penangu (moc mrakodrapů a dopravy, málo přírody), Perhentianech (náročný přesun, hezké šnorchlování, ale asi bych příště vynechal), Cameron Highlands (hezké kopce pokryté čajovníky atd.). Za mě doporučuju to Langkawi, půjčit skútr a celý ostrov si projet. Klidně napiš zprávu, pokud by tě zajímaly podrobnosti nebo si měl nějaký dotaz.

Camerony určitě, Taman Negara může být zajímavá, pokud máte rádi přírodu. Pokud spíš památky a historii tak Penang a Melaku, pokud na pár dní k moři, tak bych spíš než Perhentiany volil Tioman. Singapur určitě nezklame.

Ako tu už bolo napísané: Langkawi, Borneo


Ja by som pridal Brunei. Dá sa tam preletieť z KUL, alebo tiež po zemi z Malajzskej časti Bornea. Zaujímavý ropný miništátik.

Melaka avsak jedine cez vikend, cez tyzden tam skapal pes

Ale i tak je to nist moc mesto

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!