Londýn - ubytování

Napsal David Eiselt 2012-03-25T10:36:35+02:00 ve fóru Tipy na ubytování

Jsme už přeci jenom ve věku,kdy preferujeme alespoň vlastní sociální zařízení.A to je pak za 277 £...

Vždy keď som hľadal ubytko v Londýne, najlepšie mi vychádzala sieť Travelodge. Všetko rovnaké, nové a komfortné hotely, vždy pár metrov od stanice metra alebo vlaku. Najlepší pomer cena / výkon majú hotely na okraji 2. zóny, prípadne v tretej zóne - stále je to max. pol hodinka do centra a ak máte bezkontaktnú kartu alebo Oyster, nezaplatíte za metro viac ako 8 libier denne.


Na môj termín v novembri mám Travelodge London Acton (https://www.travelodge.co.uk/hot...cton-hotel) za 98 libier na tri noci pre dvoch, v zóne 2 (25 minút metrom na Liverpool street), čo je na Londýn podľa mňa perfektná cena. Aj tak sa určite úplne nevyhnete používaniu metra, tak nevidím zásadný zmysel bývať v pešej dostupnosti centra.

Mne sa zdá byť najlacnejšie https://www.travelstay.com/, nemám ale skúsenosť s bookovaním. Čo si inak myslíte o ubytovaní v Croydone? Ubytovanie za 20€/noc/osoba a rýchle (15 minút) spojenie s centrom Londýna. Príde mi to výhodnejšie ako tie lacnejšie hotely (do 30€) v iných častiach Londýna, odkiaľ sa má potom človek trepať 20-30 minút metrom do centra.

[citace="guessWho"]

Mne sa zdá byť najlacnejšie https://www.travelstay.com/, nemám ale skúsenosť s bookovaním. Čo si inak myslíte o ubytovaní v Croydone? Ubytovanie za 20€/noc/osoba a rýchle (15 minút) spojenie s centrom Londýna. Príde mi to výhodnejšie ako tie lacnejšie hotely (do 30€) v iných častiach Londýna, odkiaľ sa má potom človek trepať 20-30 minút metrom do centra


To souhlasí, je to blízko z letiště LGW, do centra na Victoria Station jezdí vlak á 15 minut a cesta cca 20 minut, je to rychlé a pohodlné - pokud ti ovšem nebude vadit, že budeš v této části Londýna v totální menšině, nevím, jak jinak to správně politicky korektně vyjádřit .....

Spolužačka z vysoké tam bydlí, má byt v Praze a v Londýně zvolila tuto čtvrť jako finančně i logisticky výhodnou...na druhou stranu nutno podotknout, že jsem se tam nikdy necítila nijak zvlášť nebezpečně a mají tam výborné indické restaurace :-):-)    

hele, teď vyšlo nové vydání top 30 nebezpečných míst po celé Anglii a jen 9 je jich z Londýna. (Moc se divím, že Harehills tam není, kolik je tam vražd :D a stejně tama jezdím autem :D )  A v jednom z nich mam ubytko, takže jsem v klidu. Zásada je stejná jako všude, moc na sebe neupozorňovat a nenosit " zlato " okolo krků. To klidně ukradnou i v samotném centru, kde je " bezpečí " :D 

Za me doporucuji levne  http://www.innlondon.co.uk/. 
Mily a ochotny personal. Blizko centra, jednoduche se dostat do centra. V blizkem okoli obchod s jidlem, pub. 
Majitel je navic ze Slovenska, tak je komunikace jednoducha pro ty, co se boji mluvit anglicky. 
Stravila jsem tam dve noci minuly tyden s prateli a nemam jedinou vytku. 
Doporucuji. 

Ahoj, mám výbornou zkušenost s ubytováním http://levne-ubytovani-v-londyne...on.co.uk/. Klidná čtvrť, blízko centra, dobré spojení metrem. Moc pěkné pokoje, stylově zařízené a vzhledem k lokaci super cena. Majitelé jsou Slováci, takže není stres s angličtinou pro ty, kteří nemluví. Doporučuji!

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!