Cestuj pivně

Napsal jakob 2019-01-15T11:15:22+01:00 ve fóru Co vidět a navštívit

Přidal jsem několik pražských hospod, nějaké v Polsku a skvělý minipivovar Ungweiser v Užhorodu. Přidal bych i hospody v Asii, ale již nejdou přidávat další země jako vrstvy.

No roste to tam jak houby po dešti. Nedá se svítit. Rozdělíme podle kontinentů ( prosím teda do současné mapy nepřidávejte body v Asii, ta dostane svoji mapku ).

Až zase budu mít chvilku tak to tam přeházím

Vždycky, když se na tu mapu podívám, tak se mně lepí jazyk...

hlavne ta azia by potesila cul :)

Tak máme tady další mapu. Asie:

https://drive.google.com/open?id...sp=sharing

Diky za inspirativne vlakno, pridala som na mapku par europskych, ktore rada za seba odporucim.

Inak na podobny styl ma aj Apple uzitocnu appku Pivovary CZ/SK (na Google play myslim, ze rovnaka aplikacia je Breweries CZ/SK).

Pokud se někdo chystá do Kyjeva tento víkend 18.-19.5. mohu doporučit Kyiv Beer Festival https://www.facebook.com/events/...412245796/

Nenechte si ujít možnost ochutnat skvělá piva z ukrajinských craft pivovarů.

Tonicu, nebo někdo zběhlý, doporučíte mi něco od vás v Kyjevě, kde točej top pivko? :) Tenhle festival nestíhám, až v červnu tam budu

Než pojedeš, ozvi se:-) A procvič játra...

Na to je expert Cali, ja skôr na koňačik po retro hotelových lobby baroch :))

a jak oslavit stylove Den deti? Pivem v Belfastu. Pro ty, ktere to tahne vic na zapad  https://www.belfastcraftbeerfest.com/#main

:-)) A kdo by se nudil tuto v sobotu okolo Prahy, může navštívit Slavnosti piva v Nižboru https://www.facebook.com/slavnostipivanizbor/

Skvělé pivo, hudba a lidové ceny. V nejbližším okolí je i  spousta turistických highlights. Já tam dorazím kolmo.

Já tedy pivo nepiju,ale s kamarádem jsem v novozélandském Dunedinu navštívil místní pivovar Speight's Brewery,byla klasická exkurze provozem a nakonec následovala neomezená konzumace(tuším 30. minut).

dscn8355.JPG

Kde to má pěnu?

Marek Sourak napsal(a):

Tonicu, nebo někdo zběhlý, doporučíte mi něco od vás v Kyjevě, kde točej top pivko? :) Tenhle festival nestíhám, až v červnu tam budu

Ahoj, úplně nejlepší byla lisopylka, je to trochu dál z centra ale taxify/Bolt to vyřídil.

Dále nám chutnalo v Pivna Duma (u majdanu je lepší) a taky se dal Tsypa craft pub Kyjev (mají více hospod, nám nejvíce sedla u Landscape alley). Polovina nabídky ok, druhá otřes, paradoxně s pivem z té druhé vyhráli jednu z degustacnich českých soutěží 😂

Každopádně mrkni do mapy co je myslím první příspěvek a vyber si klidně podle sebe.

jakob napsal(a):

Ahoj, úplně nejlepší byla lisopylka, je to trochu dál z centra ale taxify/Bolt to vyřídil.

Dále nám chutnalo v Pivna Duma (u majdanu je lepší) a taky se dal Tsypa craft pub Kyjev (mají více hospod, nám nejvíce sedla u Landscape alley). Polovina nabídky ok, druhá otřes, paradoxně s pivem z té druhé vyhráli jednu z degustacnich českých soutěží 😂

Každopádně mrkni do mapy co je myslím první příspěvek a vyber si klidně podle sebe.

Diky, kouknu se :D

Nějaký pivní tip pro Kodaň? :-) 

toncek napsal(a):

Nějaký pivní tip pro Kodaň? :-) 

457759aa-1241-433a-8238-fbcf738a9151.jpeg

Mikkeller Bar, ale počítej s tím, že se celkem prohneš. To ale všude v Kodani  

Brus i Mikkeller Bar mohu jen doporučit :-)

Díky za ten tip na BRUS. Dneska jsem to prubnul a  je to fajn. Na čepu 32 kousků. Všechno dostupné i v plechu + v tom obchodu toho měli mraky. K těm cenám, tak je to tady bohužel se vším, takže žádné překvapení. Dneska 2 malá piva, kde malé tady jsou 2 deci a bylo to za 330 Kč 😀

img-2440.jpg
img-2442.jpg
img-2439.jpg

Hmmm parádička. Hned mi ukápla slina.

No tak jste mě přemluvili :D 

Začátkem prázdnin se tam taky budu muset podívat.

I ja jsem z tech fotek dostal slinu zas na brus 😀

Jinak Mikkeller má svoji hospodu i na Kodaňském letišti, otevřenou nonstop, takže je zde možné strávit příjemnou noc před ranním odletem s Ryanairem zpět do Prahy. Na druhou stranu vzhledem k cenám, už i ten hotel vyjde levněji :D

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!