Zdravim. byl nekdo anebo vi o ubytovani na americke samoe?Doporucujete pro dovolenou s ditetem? Plaze, servis, ubytovani kvalita cena? Rozhoduji se mezi Havaji a Americkou Samou ale na Havaj se dnes uz leta jak do Recka tam se clovek dostane raz dva a za par korun. Proto prijmu veskere rady, doporuceni ohledne Americke Samoi. Dekuji moc predem.  .

Americka Samoa

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

10 reakcí

Zdravim. byl nekdo anebo vi o ubytovani na americke samoe?

Doporucujete pro dovolenou s ditetem? 

Plaze, servis, ubytovani kvalita cena? 

Rozhoduji se mezi Havaji a Americkou Samou ale na Havaj se dnes uz leta jak do Recka tam se clovek dostane raz dva a za par korun. 

Proto prijmu veskere rady, doporuceni ohledne Americke Samoi. 

Dekuji moc predem. 

0

Jak jsi přišel zrovna na Americkou Samou? Když už do Oceánie, je tam mnoho snadněji dostupných destinací. Tady nebo i na jiných českých webech těžko najdeš někoho, kdo tam byl. Vím jen o tomto z HS: https://www.hedvabnastezka.cz/ce...an-podany/

Ubytování tam je, stejně jako všude, kam jezdí turisti. Nejlíp asi bude podívat se na Airbnb, kde najdeš všechny informace včetně recenzí. Nebo googluj, co píše tripadvisor. Pláže tam jsou, dej do googlu třeba Ofu Beach. Další info třeba tady: https://wikitravel.org/en/American_Samoa

S malým dítětem to není příliš vhodné kvůli délce letu (dalších 5,5 h. z Havaje a ani cesta na Havaj rozhodně není pro malé dítě raz dva, jiná možnost je přes NZ a Samou, což je ještě delší) a odlehlosti tj. špatné dostupnosti zdravotní péče (žije tam jen 56000 lidí).

0 Citovat

Dekuji za info. Byl jsem na ITB u nas vzal jsem si letak pokecal s typkem u stanku a rekl, jednou by jsem se tam chtel kouknout. A ted prisel cas planovani na leto. Zimu mam vyresenou. Thajsko. Tak hledam nejakou exotiku neco zvlastniho cenove max 7000 € pro rodinu dva dospely jedno dite a aspon 10- 11 noci. Neco jsem hledal sam ale osobni zkusenost je vzdy lepsi. Mam prave dovolenou jen 2x do roka po 15 dnech bohuzel vic se neda a tak je chci vyuzit co nejlepe. A nejradeji neco co je zvlastni. To je i piti vody ze zachodu ale spis myslim co se tyce cestovani. 

0 Citovat

na Havaj se dnes uz leta jak do Recka tam se clovek dostane raz dva a za par korun. 


A to nějak ovlivňuje krásy Havaje?

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

na Havaj se dnes uz leta jak do Recka tam se clovek dostane raz dva a za par korun. 


A to nějak ovlivňuje krásy Havaje?

Neni to pro mne nic zvlastni. Nerikam, je to na seznamu a urcite se tam kouknu.

0 Citovat

A byl jsi tam?

0 Citovat

Asi jako 80 % lidi s city kreditkou. Manzelka tam ale nebyla. 

0 Citovat

Tohle je úpadek cestování...Kde jsi přišel na těch pár korun a Havaj? 7000€ mě stojí pokaždý jenom letenky pro 2:-) Nemluvě o srovnání s Řeckem. Nemůžeš posuzovat Havaj podle jedné akce Citibank, kdy tam jel i poslední usmrkanec z Horní Dolní, což se už na 99% nebude nikdy opakovat.

Ne, že by Samoa neměla co nabídnou, ale trmácet se tam s dítětem o věku 2.5 roku...no jak myslíš, podle mě je to absolutní hloupost. Havaj toho nabízí mnohem víc a pokud už bych jel s dítětem takovou dálku(nejel), tak tam. Jak psal kolega výše(kromě doby cesty), i třeba dostupnost zdravotní péče a další vybavení bych vzal v úvahu.

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Tohle je úpadek cestování...Kde jsi přišel na těch pár korun a Havaj? 7000€ mě stojí pokaždý jenom letenky pro 2:-) Nemluvě o srovnání s Řeckem. Nemůžeš posuzovat Havaj podle jedné akce Citibank, kdy tam jel i poslední usmrkanec z Horní Dolní, což se už na 99% nebude nikdy opakovat.

Ne, že by Samoa neměla co nabídnou, ale trmácet se tam s malým dítětem...no jak myslíš. Havaj toho nabízí mnohem víc a pokud už bych jel s dítětem takovou dálku(nejel), tak tam. Jak psal kolega výše(kromě doby cesty), i třeba dostupnost zdravotní péče a další vybavení bych vzal v úvahu.

Otazka zněla jestli jsem tam byl. Letenky na Havaj za 7000€ pro dva? V C když cestu nerozdelis. LAX, SFO anebo OAK se daji dnes pořídit kolem 1300€ RT v akci v C. HNL je standardně se zavazadlem možné do 800€ osoba v ECO. Kdyby jsem letel sám tak dokážu asi jako skoro každý doletěl na Havaj do 600€. To jsem myslel par korun. 

0 Citovat

Já tam nekupuji letenky podle akce, ale podle potřeby a to je na OGG v C bohužel standardní cena(neberu všechno, jenom ty lety, kde je lie-flat i na domestic first), někdy i vyšší:-(  A to nemluvím o ubytování, i když každý má jiné nároky:-)

0 Citovat

Tak jako kazde vlakno 😊 zaplevelene a zhejtene 👍🏽

0
10 reakcí