Ahoj,  v pátek letíme na 7 nocí do Albánie.  Chceme si hlavně odpočinout u moře, bazénu, večer do města na večeři, drink apod.  Kam byste doporučili vyrazit?  Jak je to s plážemi Durrës (Golem), dá se tam strávit týden, nebo je lepší jet někam jinam?  Auto si moc půjčovat nechceme, max na 1 den na nějaký výlet.  Díky!  .

Kam k moři v Albánii

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

9 reakcí

Ahoj, 


v pátek letíme na 7 nocí do Albánie. 


Chceme si hlavně odpočinout u moře, bazénu, večer do města na večeři, drink apod. 

Kam byste doporučili vyrazit? 

Jak je to s plážemi Durrës (Golem), dá se tam strávit týden, nebo je lepší jet někam jinam? 

Auto si moc půjčovat nechceme, max na 1 den na nějaký výlet. 


Díky!

0

Dračské pláže jsou nuda. Nezajímavé, voda zakalená. 

0 Citovat

Nevím, jestli to je novou linkou od wizzu, ale přijde mi, že letos jedou všichni do Albánie :D  Také bychom rádi na týden někdy v srpnu.

@Coinneach: Jak moc je zakalena? Nejedeme za mořem primárně, ale tak na dva dny před odletem z Tirany bychom si tam rádi odpocinuli. 

0 Citovat

Na odpočinek asi OK. Lze najít i klidnější místa, ale Drač je něco jako Bibione.

0 Citovat

A co tedy doporučujete místo Drače, prosím? 


Jak říkám, pro nás ideální fakt jen odpočinková dovolená u moře, žádné velké cestování a turistika, to si necháváme na jindy. 


Ideálně, aby tam byla doprava z letiště :) 

0 Citovat

Jestli si chcete odpočinout na hezkých plážích s čistou vodou, doporučuju popojet na jih, nejvic se mi líbila oblast mezi Palasë a Lukovë. Durrës určitě ne (špína a hlava na hlavě).


Jak je to s veřejnou dopravou netuším, měli jsme auto..

0 Citovat

Děkuji, to už je přece jen docela daleko a s dopravou nic moc, a co takové Vlore? To je dobře dostupné i z letiště

0 Citovat

Vlore je určitě lepší varianta, ale s těmi plážemi na jihu se to opravdu srovnat nedá. :) 

0 Citovat

Díval jsem se na pláže na jihu, vypadají na "chorvatskej charakter" - čistá voda, ale kamenitý. Mají tam na jihu i nějaký písčitý pláže?

0 Citovat

V té oblasti co jsem psala byly převážně oblázkové pláže, písčité méně. 

0
9 reakcí