Dobrý den, bohužel v dnešní době nemáme k získání respondentů jinou možnost, a proto bych rád Vás touto cestou požádal o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá cestovním ruchem a především ubytovacími službami online platforem Airbnb a Couchsurfing. Dotazník je také určen pro lidi, kteří s podobnými službami žádné zkušenosti nemají a zabere cca 5 minut. Všem děkuji za Váš čas a za pomoc při dokončování studia. Snad již brzy někde na cestách! :)   Bc. Koplík Tomáš   https://forms.gle/fQAeF2AdsKrsMifQ9  .

Výzkum - ubytování Airbnb, Couchsurfing

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Dobrý den, bohužel v dnešní době nemáme k získání respondentů jinou možnost, a proto bych rád Vás touto cestou požádal o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá cestovním ruchem a především ubytovacími službami online platforem Airbnb a Couchsurfing. Dotazník je také určen pro lidi, kteří s podobnými službami žádné zkušenosti nemají a zabere cca 5 minut. Všem děkuji za Váš čas a za pomoc při dokončování studia. Snad již brzy někde na cestách! :)   Bc. Koplík Tomáš   https://forms.gle/fQAeF2AdsKrsMifQ9

0

Máte jinou možnost. Můžete je objet a vyzpovídat osobně. Nebo studovat nějakou skutečnou vědu, ne tyhle progresivistické sračky.

 

 

0 Citovat

Jakoby ten výzkum měl v dnešní době, kdy je a bude všechno v cestování úplně jinak než dřív, smysl :D 

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

Máte jinou možnost. Můžete je objet a vyzpovídat osobně. Nebo studovat nějakou skutečnou vědu, ne tyhle progresivistické sračky.

 

to je prd progresivistické, když si můžeš vybrat z pohlaví jen žena/muž :D

0 Citovat

Tady je zas naplivano. Pán už je bakalář, co jste vy? :)

0 Citovat

Osobne by mě taky zajímalo, kdo tady může říct, že jeho diplomová práce byla nějak dále smysluplně využita a nepsal ji realne pouze proto, aby ji napsal.

A kdo ve 21 letech měl ve všem jasno.

Byl bych shovívavy, myslím, že není třeba dávat mu takovou sodu.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Osobne by mě taky zajímalo, kdo tady může říct, že jeho diplomová práce byla nějak dále smysluplně využita a nepsal ji realne pouze proto, aby ji napsal.

A kdo ve 21 letech měl ve všem jasno.

Byl bych shovívavy, myslím, že není třeba dávat mu takovou sodu.

DP jsem psal (stejně jako léta studoval) kvůli zájmu o obor a zájem o ní byl. Po obhajobě mi hned bylo nabídnuto pokračování v doktorském studiu na stejném tématu příbuzné fakulty. Smysluplně využita byla ve smyslu, že se o ní diskutovalo, protože šlo a jde o aktuální téma. 

 

0 Citovat

Vladimír Vladimírovič Popičimušvihli napsal(a):

Tady je zas naplivano. Pán už je bakalář, co jste vy? :)

No, tak to je fakt dobrej. :-))) Zkuste se někdy porozhlédnout za co se ty Bc. tituly obhajují. 

 

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

[citace="eremi"]

Osobne by mě taky zajímalo, kdo tady může říct, že jeho diplomová práce byla nějak dále smysluplně využita a nepsal ji realne pouze proto, aby ji napsal.

A kdo ve 21 letech měl ve všem jasno.

Byl bych shovívavy, myslím, že není třeba dávat mu takovou sodu.

DP jsem psal (stejně jako léta studoval) kvůli zájmu o obor a zájem o ní byl. Po obhajobě mi hned bylo nabídnuto pokračování v doktorském studiu na stejném tématu příbuzné fakulty. Smysluplně využita byla ve smyslu, že se o ní diskutovalo, protože šlo a jde o aktuální téma. 

 

[/citace]

Tohle je ideální stav, ale asi sám uznáš, ze to je spíše výjimka než pravidlo.

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

DP jsem psal (stejně jako léta studoval) kvůli zájmu o obor a zájem o ní byl. Po obhajobě mi hned bylo nabídnuto pokračování v doktorském studiu na stejném tématu příbuzné fakulty. Smysluplně využita byla ve smyslu, že se o ní diskutovalo, protože šlo a jde o aktuální téma. 

Pane Ahmade, můj první příspěvek byl samozřejmě myšlen s nadsázkou, proto ten smajlík. Ale teď vážně. Už je to poněkolikáté, že sem někdo dá odkaz na "průzkum" a hned se na tyto lidi vrhnou nadržení supi, co čekají na svou kořist. To je ale opakovaný evergreen tohoto fóra při příspěvku nováčka.

Navíc jste se nám pochlubil, jak se o Vás hned strhla rvačka při pokračování do doktorského studia, protože vaše diplomka byla úplně úžasná. Přitom se o ní jen diskutovalo :D Moje diplomka sloužila jako podklad pro projekt, který až se dokončí bude mít hodnotu nízkých miliard a taky to nikde nevyhlasuju. Ano, teď jsem kvůli Vám udělal čestnou výjimku

Chtělo by to více pokory a respektu k ostatním a méně povysovani se :) 

0 Citovat

Dobrý den,

abych se k tomu také vyjádřil. Panům Ahmad Masúdovi a floodlandovi se omlouvám, že je dotazník takhle pohoršil a rozčílil, vyplnění však bylo dobrovolné. Smekám před vámi, že jste se oba rozhodli před časem studovat jiný obor, než "progresivistickou sračku" jako je například cestovní ruch. Stejná sračka je jedním z nejdiskutovanějších témat současnosti. Tady ta sračka je vlastně i tématem tohoto fóra, kterého jste, jak lze vidět, aktivními členy.

Pánům eremi a Vladimír Vladimírovič Popičimušvihli děkuji za podporu a zdravý pohled na věc. Je hezké číst příspěvky lidí, kteří kolem sebe jen neplivou jed na všechny strany.

0 Citovat

Tak za prvé, já se nerozčiluji. Kdybyste vy trochu zapřemýšlel, jak takový dotazník funguje, tak jednotlivé sekce jsou rozděleny podle předchozích odpovědí. To, že se v dotazníku jedna otázka zopakuje, není z důvodu, že bych nad ním neuvažoval, ale právě z logiky věci, aby se odpovědi netočily v kruhu bez konce. Otázka s krajem - smysl to má takový, abych viděl, jak je rozsáhlý výzkumný soubor, zda jsem neudělal chybu v propagaci a odpovědi se netočí pouze z "mého okolí". Výsledky by tím pádem mohly být zkreslené. 

Nechci se s vámi hádat, spousta lidí už na tento dotazník zodpovědělo bez problému a zbytečných keců okolo. Vaše dcera by za vaše vyjadřování na diskuzních fórech mohla být pyšná, gratuluji vám.

0 Citovat

Vím, kam tím míříte a kdyby to bylo takhle snadné, udělal bych to. Jenže takto bych nedostal odpovědi na všechny potřebné otázky. Stejně na konci detailní sekce by musela být otázka, zda znají tu druhou formu, to z důvodu aby se dalo zjistit, proč právě druhou formu nevyužili apod.  

0 Citovat

Vladimír Vladimírovič Popičimušvihli napsal(a):

[citace="Ahmad Masúd"]

DP jsem psal (stejně jako léta studoval) kvůli zájmu o obor a zájem o ní byl. Po obhajobě mi hned bylo nabídnuto pokračování v doktorském studiu na stejném tématu příbuzné fakulty. Smysluplně využita byla ve smyslu, že se o ní diskutovalo, protože šlo a jde o aktuální téma. 

Pane Ahmade, můj první příspěvek byl samozřejmě myšlen s nadsázkou, proto ten smajlík. Ale teď vážně. Už je to poněkolikáté, že sem někdo dá odkaz na "průzkum" a hned se na tyto lidi vrhnou nadržení supi, co čekají na svou kořist. To je ale opakovaný evergreen tohoto fóra při příspěvku nováčka.

Navíc jste se nám pochlubil, jak se o Vás hned strhla rvačka při pokračování do doktorského studia, protože vaše diplomka byla úplně úžasná. Přitom se o ní jen diskutovalo :D Moje diplomka sloužila jako podklad pro projekt, který až se dokončí bude mít hodnotu nízkých miliard a taky to nikde nevyhlasuju. Ano, teď jsem kvůli Vám udělal čestnou výjimku

Chtělo by to více pokory a respektu k ostatním a méně povysovani se :) 

[/citace]

Eremi se zaptal, tak jsem odpověděl. S Vámi a podobnými DP využitelnými či využitými pro byznys nemám žádný problém, to je pochopitelně jiný level a jsem za podobné lidi velmi rád (že to ještě nevymizelo).

Ani já se tím nemám potřebu chlubit, nicméně Eremiho to zajímalo. ;-)

 

0 Citovat

Tomáš Koplík napsal(a):

Dobrý den,

abych se k tomu také vyjádřil. Panům Ahmad Masúdovi a floodlandovi se omlouvám, že je dotazník takhle pohoršil a rozčílil, vyplnění však bylo dobrovolné. Smekám před vámi, že jste se oba rozhodli před časem studovat jiný obor, než "progresivistickou sračku" jako je například cestovní ruch. Stejná sračka je jedním z nejdiskutovanějších témat současnosti. Tady ta sračka je vlastně i tématem tohoto fóra, kterého jste, jak lze vidět, aktivními členy.

Pánům eremi a Vladimír Vladimírovič Popičimušvihli děkuji za podporu a zdravý pohled na věc. Je hezké číst příspěvky lidí, kteří kolem sebe jen neplivou jed na všechny strany.

Jistě, máme to tu jako volnočasovou aktivitu, ne jako předmět studia. Klidně sbírejte za co chcete, nejspíš se i v cestovním ruchu dá dělat i nějaká ta věda, ale já to holt vidím úplně stejně jako floodland.

 

 

 

0 Citovat

Tomáš Koplík napsal(a):

Tak za prvé, já se nerozčiluji. Kdybyste vy trochu zapřemýšlel, jak takový dotazník funguje, tak jednotlivé sekce jsou rozděleny podle předchozích odpovědí. To, že se v dotazníku jedna otázka zopakuje, není z důvodu, že bych nad ním neuvažoval, ale právě z logiky věci, aby se odpovědi netočily v kruhu bez konce. Otázka s krajem - smysl to má takový, abych viděl, jak je rozsáhlý výzkumný soubor, zda jsem neudělal chybu v propagaci a odpovědi se netočí pouze z "mého okolí". Výsledky by tím pádem mohly být zkreslené. 

Nechci se s vámi hádat, spousta lidí už na tento dotazník zodpovědělo bez problému a zbytečných keců okolo. Vaše dcera by za vaše vyjadřování na diskuzních fórech mohla být pyšná, gratuluji vám.

Jeho dcera má především chytrýho tátu a na to pyšná být opravdu může.

0 Citovat

Některým tady si dovolím doporučit studený obklad na čelo. A jen tak mimochodem se klidně přiznám, že moje DP je zcela nevyužitelná pro business, nikdo ji nikdy nečetl a jediným jejím smyslem bylo zjistit, kdo byl v jedné konkrétní vesnici bolševik a tedy mu můžu bez špatného svědomí nachcat před dveře.

A nikdy v životě mi to v práci nedělalo problémy. Snad jednou se na ni někdo u pohovoru ptal a toto vysvětlení se mu zdálo zcela dostačující.

A taky mám k právům vystudovanou ještě jednu "progresivistickou sračku", protože mě prostě bavila a nevidím v tom nic špatného.

0 Citovat

Tomáš Koplík napsal(a):

Dobrý den,

abych se k tomu také vyjádřil. Panům Ahmad Masúdovi a floodlandovi se omlouvám, že je dotazník takhle pohoršil a rozčílil, vyplnění však bylo dobrovolné. Smekám před vámi, že jste se oba rozhodli před časem studovat jiný obor, než "progresivistickou sračku" jako je například cestovní ruch. Stejná sračka je jedním z nejdiskutovanějších témat současnosti. Tady ta sračka je vlastně i tématem tohoto fóra, kterého jste, jak lze vidět, aktivními členy.

Pánům eremi a Vladimír Vladimírovič Popičimušvihli děkuji za podporu a zdravý pohled na věc. Je hezké číst příspěvky lidí, kteří kolem sebe jen neplivou jed na všechny strany.

 

Tomáši, vyplněno  ✌😊

Přeji hodně studijních úspěchů, diplomku, ze které budete mít dobrý pocit, po studiích práci snů a stále takový nadhled, přirozenou inteligenci a pokoru, která je ve vašich reakcích zde cítit. Prostě ať se daří.

A hezký den 🍸☀️😉

0 Citovat

 

Moc děkuji za vyplnění a hezká slova na moji osobu :D :)

Přeji hezký den :)

0 Citovat

Abych mohl ukončit vaše trápení, jelikož vidím, že vám opravdu dotazník leží v žaludku. :D Zrovna konkrétně tato otázka je tam z důvodu toho, že následně budu přiřazovat jednotlivé odpovědi ke skupinám (turista, cestovatel, backpacker - což jsou rozdílné termíny cestovního ruchu) a prezentovat výsledky specificky ke každé skupině - Jak, kam, jak často atd. Je totiž rozdíl, když si zaplatíte týdenní dovolenou all-inclusive, nebo se právě v rámci dovolené 2x, nebo 3x přemísťujete a ubytováváte se pomocí Airbnb, či jiné platformy u místních lidí. 

Prosím, už to neřešte, vám to smysl nedává, mně ano. :D

0 Citovat

Tomáš Koplík napsal(a):

Abych mohl ukončit vaše trápení, jelikož vidím, že vám opravdu dotazník leží v žaludku. :D Zrovna konkrétně tato otázka je tam z důvodu toho, že následně budu přiřazovat jednotlivé odpovědi ke skupinám (turista, cestovatel, backpacker - což jsou rozdílné termíny cestovního ruchu) a prezentovat výsledky specificky ke každé skupině - Jak, kam, jak často atd. Je totiž rozdíl, když si zaplatíte týdenní dovolenou all-inclusive, nebo se právě v rámci dovolené 2x, nebo 3x přemísťujete a ubytováváte se pomocí Airbnb, či jiné platformy u místních lidí. 

Prosím, už to neřešte, vám to smysl nedává, mně ano. :D

 

Tady by měl dát dotazník své diplomky nějaký budoucí psychiatr 😁 - to by byl materiál par excellence 😁

Tomáši, tady dokud neřeknete " jsem úplný trotl a klaním se vám, nejmoudřejší stařešino",  nebo nepřestane tuto diskuzi sledovat, nekončíte 🙃

0 Citovat

On kdyby pan kaplík nezačal nové téma zcela nepravdivým tvrzením ( bohužel v dnešní době nemáme k získání respondentů jinou možnost) , tak by nejspíš i reakce na něj byly mírnější.

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

On kdyby pan kaplík nezačal nové téma zcela nepravdivým tvrzením ( bohužel v dnešní době nemáme k získání respondentů jinou možnost) , tak by nejspíš i reakce na něj byly mírnější.

Řekněte mi prosím, jak v dnešní době, kdy je omezen pohyb mezi okresy, konkrétně třeba tento týden je možné sesbírat velké množství dat s cílenou skupinou se zájmem o cestování? Rád se nechám poučit.

 

0 Citovat

@Tomáš Koplík: mimochodem - ty kategorie Cestovatel a Backpacker v dotazníku se podle mě slévají, alespoň tedy já splňuji oboje současně, a asi nebudu sám. Těžko budu backpacker, pokud zároveň nebudu cestovatel... :-)

0 Citovat

mirjur napsal(a):

@Tomáš Koplík: mimochodem - ty kategorie Cestovatel a Backpacker v dotazníku se podle mě slévají, alespoň tedy já splňuji oboje současně, a asi nebudu sám. Těžko budu backpacker, pokud zároveň nebudu cestovatel... :-)

Rozumím a jsem si toho vědom. Tam jde spíše o to, jak lidi sami sebe vnímají. 

0