Zdravím všechny, chtěl bych na víkend 30.4 - 2.5. někam vyrazit s přítelkyní jako narozeninové překvapení. Je to v Evropě vůbec někde reálné, jít si sednout do restaurace a užít si trošku normálního života? Popřípadě nějaký tip kam?  Děkuji moc za zprávu.   .

Kam aktuálně vzít partnerku na prodloužený víkend? Evropa

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Martin Vícha napsal(a):

Na pláži se roušky teda rozhodně nenosí. Tak nestraš. Normálně ve městě ano, ale zase platí, že čím menší město, tak jsou i místní v nošení roušek méně poctiví. A když se někde zastavíš, sundá roušku, aby si udělala hezkou fotku, tak to nevadí nikomu, ani policii.

[/citace]

A to se týká Španělska nebo Malty? Malta je dost hysterická, tam bych opravdu neřekl, že by se to někde nevyžadovalo...

0 Citovat

Na Malte na plazi se 100% nosi, kontroluje to policie. Pokuta 50€.

0 Citovat

Ondřej Procházka napsal(a):

[citace="padrino11"]

Běž s partnerem na fotbal.

Promiň, nějak mi uniká smysl svých reakcí. Pokud k tomu nemáš co říct, prosím zbytečně tu nespamuj. Bohužel fotbal není jejím oblíbeným sportem. Spíše hokej nebo formule. Ale díky za tip :)

[/citace]

 

jestli jako holka miluje formuli tak se ji drz ❤️ Moji zenu to teprve ucim.

a z Padrina a jeho alter egovYch profilu si nic nedelej. Nudi se, protoze mu v Corone zavreli bordely a obchody s kabelkama 😢

0 Citovat

Matouš napsal(a):

[citace="Martin Vícha"]

Na pláži se roušky teda rozhodně nenosí. Tak nestraš. Normálně ve městě ano, ale zase platí, že čím menší město, tak jsou i místní v nošení roušek méně poctiví. A když se někde zastavíš, sundá roušku, aby si udělala hezkou fotku, tak to nevadí nikomu, ani policii.

[/citace]

A to se týká Španělska nebo Malty? Malta je dost hysterická, tam bych opravdu neřekl, že by se to někde nevyžadovalo...

[/citace] Myšleno na Španělsko. Konkrétně na Mallorcu a Málagu.

0 Citovat

Tak to jsou dobré zprávy, já jsem měl informace z Madridu, tam si v tom vykračují i v parku. Tak nějaký španělský venkov může být příjemná destinace.

0 Citovat

Ta Mallorca by mohla byt zajimava od 4.6, zacne litat i z Prahy i kdyz je pravda ze Ibiza nebo Menerca je lepsi  ale i na ten prestup a treba tam i zustat nejaky den a pak vyuzit ze by uz stacil jen ten AG  ale  do cervna daleko ale odjinud se uz Mallorca  lita i ted 

0