Ahoj, asi jako mno dalších mám letenky od Alitalie do NY, konkrétně v termínu 16. - 25. 2. Nevíš o nějaké akci na ubytování v hotelu za více než rozumné ceny? Zatím mám zarezervováno Best Western PLUS Prospect Park Hotel na Brooklynu: http://bit.ly/PnDrSL . Vychází to na cca 720$ +daně, tedy cca 16000 Kč. Nebo by bylo výhodnější to rozsekat do více hotelů? Je šance, že se objeví něco ve stejné úrovni levněji? .

New York - ubytování

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

Můžu se zeptat jak ten Priceline funguje?? HoJo normálně na netu stojí kolem 70 až 80 USD na noc!!!
Dík moc

0 Citovat

Já bral pokoj pro 4 právě smiley A s Queensem jsem byl naprosto spokojený, za 10 minut z hotelu u Central Parku.

Změna plánů ? Nebo proč necháváš lístky ? smiley Já frčím do Philadelphie taky na pár hodin, Boston jsem byl loni a nic moc (pořád mi tam pršelo)...

Priceline: hodíš nabídku a buď za ní něco dostaneš nebo ne. Nevybíráš si hotel, ale jen danou lokalitu a hotel ti bude vygenerován v rámci akceptování nabídky jednoho z těch hotelů.

0 Citovat

Když mě to vygeneruje ten hotel můžu odmítnout nebo to už musím příjmout?

0 Citovat

tak to je super:)

nakonec tam nepojedu, budou stačit niagáry a buffalo. a teda NY:)

K priceline: použil jsem i akci, kdy se ti přičte 10$ za noc k nabízené ceně - http://travela.priceline.com/promo/cash ... Y_SALE_HTL (podmínkou je pobyt min. 3 dny, v 2* hotelu)

0 Citovat

Ahoj,

také hladám pokoj pro 2 v New Yorku od 21.3 do 28.3 v centru, poblíž Central Parku. Máte někdo zkušenosti s bookováním přes [url] www.trivago.cz [/ url]?
Nalezla jsem tam zajímavé ponuky, nevíte jak to funguje?

Děkuji moc za pomoc

0 Citovat

Je to stránka, která srovnává ceny hotelů a odkáže Tě na dalšího prodejce (booking.com, hotels.com, lastminute.com, ....), který daný hotel nabízí nejlevněji. Takže doporučuji, sama mám dobré zkušenosti.

0 Citovat

Poblíž Central Parku a za dobrou cenu doporučuji lokalitu Queens smiley

0 Citovat

Paráda, hodně jste mi pomohli smiley děkuji moc

0 Citovat

ahoj, mohla bych poprosit o nějaký tip na ubytováni NY, blízko metra a míst kt. určitě musíme vidět smiley Pro dvě osoby, se snídaní, samostatný pokoj s koupelnou. termín 4.10.-11.10. děkuji

0 Citovat

Queens - Sleep Inn, Best Western, Ramada a spoustu dalších v tomto okolí. Metrem dojedeš rychle do centra.

0 Citovat

Tak bacha na broucky - hodne kousou.

0 Citovat

booking.com nepoužíváte nikdo?

0 Citovat

Ja som bol nedavno v NEw YOrku a bol som fantasticky a cenovo velmi vyhodne ubytovany. Pozri si stranku www.apartmanferrina.cz. Vyborne ubytovanie, vyborna dostupnost na MAnhattan, vyborna cena.
Zelam statnu cestu.

Jozef

0 Citovat

Ahoj, ja mam dobru skusenost s ubytvanim v apartmane. POzri si stranku www.apartmanferrina.cz. Vyborna cena, vyborna dostupnost na MAnhattan.

0 Citovat

Zkus se podívat na HotelEngine, s odkazem sleva 25 dolarů - http://goo.gl/CuQ5Mm

0 Citovat

Prosím o radu v které čtvrti hledat ubytování v New York. V květnu tam budem 5 dní, chceme projít jen hlavní památky a nějaké nakupování.
V které črvrti je nejlepší se ubytovat, našel jsem krásné ubytko v Brooklynu. Nebo je lepší hledat v Manhattnu, nebo kde? Díky.

0 Citovat

http://cestujlevne.com/ubytovani-new-york/

0 Citovat

Kde ty akce hledáš? Já mám zatím rezervovaný Ramada Long Island City na 4 noci v květnu za 532€ s daněmi. Přímo na Manhattanu jsem žádný hotel s vlastní koupelnou v podobné cenové relaci nenašel. Hostel ani sdílenou koupelnu nechci, na to jsem už starý a pohodlný.

0 Citovat

I na bookingu se tá občas objevit nějaká akce. Loni jsem chytl 4*, deluxe room s výhledem, na lower Manhattanu za cca 110 USD/noc včetně daní a poplatků. Škoda, že jsme tam byli jen 1 noc smiley

0 Citovat

Zatím jsem nenarazil. Dá se to nějak sledovat automaticky? Nějaká služba, kde zadám požadavky (datum, místo, a maximální cenu) a pošle mi mail, když se taková akce objeví?

0 Citovat

Pokud nepotřebuješ bookovat moc dopředu, tak hotelstonight je také zajímavá volba smiley

0 Citovat

Všude píší, že je dobré rezervovat NYC co nejdříve, protože se vyprodává a ceny prudce rostou. Takže nechci riskovat.

0 Citovat

literaki: jestli jeste nemas letenky zkus se podivat na expedia nebo travelocity a zkus vyhledavat Flight+hotel jsou tam pak celkem zajimy slevy.
Ja taky planoval nejaky Brooklyn ,ale nakonec jsem koupil 4*hotel kousek od Times Square za podobnou cenu jako 3* v Brooklynu/Queensu.
Koukni jeste na hotel Opera House v Bronxu , mam na nej dobre reference od znamych a je kousek od metra.

0 Citovat

Teď jsem se dozvěděl, že je v podstatě Airbnb v New Yorku nelegální. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

0 Citovat

pinqinho napsal(a):

Teď jsem se dozvěděl, že je v podstatě Airbnb v New Yorku nelegální. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Zdarec, já jsem byl v květnu v New Yorku ubytovaný přes AirBnb, a žádný problém jsem neměl :)

0