Japonsko

Napsal lma 2015-05-20T17:01:35+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit

O Japonsku je naprosto dokonalá stránka Japan Guide. Tam najdeš úplně všechno! Začni třeba tady: https://www.japan-guide.com/e/e2017.html

Existuje pro Japonsko(Tokio) nejaka (ENG) aplikace na mobil ve stylu naseho IDOS? Neco, kde bych mohl spolehlive planovat trasy a mel tam i filtr pouze pro vlaky JR pass?

Na Play asi 150...

A cenu za nejprinosnejsi prispevek roku ziskava.... omg! Sam jsi na to odpovedel-asi 150-> konkretni aplikaci!

hyperdia.com

Ok, stahl jsem ji. Vypada jak 5 let stara app, ale tak snad bude spolehlive fungovat.

Japonské aplikace mají svoje špecifiká. 😉 Jestli se nic nezměnilo, tak je filtr na Railpass placený. Jinak je to extrémně užitečná aplikace.

20 minut sekera? Co se stalo, "human body accident"? Zpoždění jsem zažil jenom jednou při záplavách a zrušení 1x kvůli tajfunu.

J0x napsal(a):

20 minut sekera? Co se stalo, "human body accident"? Zpoždění jsem zažil jenom jednou při záplavách a zrušení 1x kvůli tajfunu.

?!  No bylo to takové divoké,nejdříve to ukazovalo pouze zpoždění bez časového údaje,pak ten spoj zmizel úplně  a zhruba po čtvrthodině tam naskočilo těch 20 minut,ale ve finále to bylo 30 ..

Sem si připadal jako doma ))

lma napsal(a):

?!  No bylo to takové divoké,nejdříve to ukazovalo pouze zpoždění bez časového údaje,pak ten spoj zmizel úplně  a zhruba po čtvrthodině tam naskočilo těch 20 minut,ale ve finále to bylo 30 ..

Sem si připadal jako doma ))

Jako doma bych si připadal, kdyby to mělo sekeru aspoň hodinu. 😂

BTW "human body accident" je japonský eufemismus pro sebevraha na kolejích.

Byla jsem moooc hodná, a tak se mi průvodce Japonsko Rough Guides sešel hned dvakrát. Má 1315 stran a prodávám samozřejmě ten nerozbalený. Původní cena 626 kč, viz faktura. Teď za 400 kč, ideálně předám v Ostravě, případně plus poštovné.  

20190410-164243.jpg
20190410-164155.jpg
20190410-163606.jpg

ahoj, plánujeme Japonsko v červenci, v Nagoja je zrovna turnaj v sumo, poradí mi někdo, kde koupit vstupenky?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!