Zdravím. Chystám se přítelkyni požádat o ruku a chci aby to bylo na nějakém fajn místě. Vždy jsem myslel, že by byla fajn Paříž, ale tam se mi teď moc nechce. Stačí když vycestujeme na pár dní. A vlastně co nejdříve - 5tileté výročí máme v půli července. Jinak jsme z Ostravy, tak odlety z Německa nejsou moc ideální. Napadá vás něco fantastického? A projde mi letištní kontrolou zavazadlo s prstenem uvnitř, abych se neprozradil? Předem díky za vaše nápady. .

Žádost o ruku - poraďte destinaci

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

Zdravím. Chystám se přítelkyni požádat o ruku a chci aby to bylo na nějakém fajn místě.

Vždy jsem myslel, že by byla fajn Paříž, ale tam se mi teď moc nechce. Stačí když vycestujeme na pár dní. A vlastně co nejdříve - 5tileté výročí máme v půli července.

Jinak jsme z Ostravy, tak odlety z Německa nejsou moc ideální.

Napadá vás něco fantastického?

A projde mi letištní kontrolou zavazadlo s prstenem uvnitř, abych se neprozradil?

Předem díky za vaše nápady.

0

Santorini smiley

0 Citovat

Stačilo celoročně sledovat cestujlevne.com a mohl jsi svou nastávající požádat o ruku např. při západě Slunce nad Atlantským oceánem, a to kousek od Bordeaux (přímé lety z Prahy - Volotea) - Dune du Pilat smiley

0 Citovat

Las Vegas a hned se to tam da i potvrdit -)

0 Citovat

prstýnek v příručním určitě nevadí smiley

0 Citovat

Nejde o lokalitu, jde o celkové pojetí ... Zkus to udělat formou překvapení, aby do poslední chvíle absolutně nic netušila https://www.youtube.com/watch?v=c13eFTZZ18I smiley

0 Citovat

Já zvolil jeden ostrov na Benátkách smiley

0 Citovat

vychod slnka na Haleakala na Maui, Havaj. Nadherny vyhlad. Bude ta to stat dost peniazkov, ale robis to raz v zivote, aspon plan byva taky smiley A zo skusenosti, ak povie ano, mas to aj s potleskom smiley

0 Citovat

Ani není tak důležité KDE, jako KOHO. Por zajímavost jaké jsou perspektivy ne při svatbě v exotické zemi, ale s exotkou.

Manželství Evropan- Asiat

http://www.vietnamista.cz/products/manz ... pan-asiat/

Nejsem nacionalista, ale o ruku jsem žádal na Sněžce. Jako překvapení. Při cestě do tramtárie se takový akt ztratí mezi spousty jinými zážitky, problémy, starostmi.

Tu cestu si nechat jako svatební.

0 Citovat

Hezké místa máme i tady v Česku :) Ale zkus třeba Holandsko, Norsko. To jsou krásné země. Nebo Island. Záleží co má tvá přítelkyně ráda. Prstýnek podle mě žádný problém není a přítelkyně se snad do rentgenu podrobně koukat nebude. Jinak je třeba tady http://luciehola.cz/blog/2016/11...at-o-ruku/ hezká inspirace :)

0 Citovat

na vršku skály Svatý Jan pod skalou
Sněžka dobrá :-)

0 Citovat

Jen jestli si to mezitím s tou rukou nerozmyslel...

0 Citovat

Nebo ho odmítla, pak naštvaní museli přetrpět celý pobyt v zahraničí a nakonec ani neletěli stejným letem domů :)

0 Citovat

mne sa osvedcilo Podnestersko

0 Citovat

Marina Bay Singapore :)

0 Citovat

Havaj, proběhla letos v únoru :)

0 Citovat

Ósaka - na střeše Umeda Sky Building - večer, když je nasvícená. Nevím ale, jestli tam pořád mají tu pohovku pro zamilované...

Nebo na hoře Fuji. :)

Může následovat noc v hodinovém hotelu v příslušně kýčovitě vyzdobeném pokoji. A vůbec, Japonci jsou hrozní hračičkové a estéti, těch míst by se našla spousta, jen pozor na počasí.

Pokud by to mělo být někde blízko, tak hlasuji pro Krakov nebo Budapešť. :)

0 Citovat

Já na to šel před dvěma týdny v kavkazských vrších Gruzie u nádherných Koruldi lakes. Bohužel tam bylo ještě tolik sněhu, že jsme se k nim nakonec nedostali, ale i tak byly pětitisícovky okolo skvělým doplňkem okamžiku a hlavně - na kilometry daleko nikde nikdo ;)


g0065320.jpg

4 Citovat

Jeden malo obydleny ostrov v Kambodzi..na plazi..na Silvestra:)))

0 Citovat

Takové Maledivy mmmm

0 Citovat

Když je láska opravdová, tak na pohlaví a destinaci nezáleží...

0 Citovat

Kdyz je Padrino jednou taky docela seriozni, tak pridam ja misto, ktere bych teda mozna vynechal pro tento okamzik.. :-)


jpg1258.jpg

0 Citovat

Stocky napsal(a):

Kdyz je Padrino jednou taky docela seriozni, tak pridam ja misto, ktere bych teda mozna vynechal pro tento okamzik.. :-)

Stocky, teraz si nerobim srandu, v 2015 som to chcel tam urobit, ked sme boli v Soule, ale zial kvoli SARSu ci comu zrusili navstevy pohranicnej oblasti.

Tak som to musel zopakovat o rok neskor v Podnestersku :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

Stocky, teraz si nerobim srandu, v 2015 som to chcel tam urobit, ked sme boli v Soule, ale zial kvoli SARSu ci comu zrusili navstevy pohranicnej oblasti.

Tak som to musel zopakovat o rok neskor v Podnestersku :D

Ale tak jo, proc ne, minimalne je to hodne neobvykle misto :-D Forek mel byt nicmene v tom, ze ja jsem na te hranici byl ze severni strany.. :-D

0 Citovat

Za účelem líbánek, svatební cesty, žádostí o ruku a dalších homosexuálních aktivit není Čečensko zrovna vhodnou destinací.  Což je s podivem, protože po povinné registraci kdy se nikdo nepřihlásil bylo konstatováno, že v zemi žádné problémy s homosexuály nemají, neboť se tam žádní nevyskytují.

https://www.tyden.cz/rubriky/zah...10175.html


0