Neapol - doprava

Založil Finn721 před rokem ve fóru Co vidět a navštívit

lenous17 napsal(a):

Plus ještě (koukám, že se zbytek zprávy neukázal) jestli má někdo zkušenosti s tou sedmidenní artecard, jestli je tedy jen na památky? Budeme tam 10 dní, tak nevím co koupit za kartu, díky moc☺️

sedmidenní Artecard je jenom na vstupy, bez dopravy. Jízdní řády neřeš, všechno si tam jezdí jak chce, kromě vysokorychlostních vlaků. Kontroluj si web unicocampania.it, jestli zrovna nestávkujou...

Tak u té arctecard to máš jasně napsaný, číst snad umíš, že ta na 7 dní nezahrnuje dopravu.

Moc prosím poradíte někdo zda artecard mohu využit i na cestu na ischii nebo procido? Nějak se v těch jejích stránkách nevyznám....tady už jsem viděla podobnou otázku ale nenašla jsem na ni odpověď.

Děkuji moc

nemůžeš... ověřoval jsem to dotazem přímo na artecard..k dopravě na ischii - jede to přes procidu ale nemůžeš vystoupit na procidě a pak pokračovat na jeden lístek na Ischii, musíš koupit lístky zvlášť. s přístavu jezdí okružní autobus CS ( ten je v ceně Artecard nebo 3,6 E na celý den), jeli jsme na druhou stranu ostrova – Sant Angelo, poznáte to podle toho, že bus tam má točnu, tam byl klid a pěkné fotky, jinak ischie dost lidí, v létě bych to asi vynechal, a i tak vzhledem k ceně trajektu bych trochu váhal, pak ještě s přístavu busem č.7 ke Castello Aragonese - je to kousek

Přihlášení a registrace