1. Fórum
  2. Vyhledávače hotelů
  3. Agoda

Agoda

Napsal lma 2013-02-16T20:03:53+01:00 ve fóru Vyhledávače hotelů
16 odpovědí

agoda.cz
Osobně snad nejvíce používám Agodu,dobré ceny,spolehlivost a bonusový program.

Využíváš jí i na Evropu? Dle toho co vím, tak je agoda spíše pro Asii, každopádně se nedá než nesouhlasit. Patří do skupiny priceline (booking.com, rentalcars.com) smiley

Máš pravdu,rezervace pro Asii provádím z 95% přes Agodu.
Měl jsem přes ně rezervováno i většinu ubytování na Zélandu.
V Evropě Agodu používám méně zhruba tak na 50-60%

Dobrý den,

Agoda má dnes slevu 8% na hotely v New Yorku - kód NEWYORK, ale já nikde nemůžu kolonku na ten kód najít.  Asi jsem slepá. Poradí mi někdo ? Předem děkuji.

Kódy nefungujú automaticky na všetky hotely, skús zvoliť drahší hotel a už tam kolonka asi bude :)

Tak to jo. Děkuji.

Kód sa nedá uplatniť vždy a všade. S kódmi na Agode / a nie len na nej / treba trošku čarovať. Napríklad mne, keď na ňu idem z Tripadvisora, takmer vždy ponúkne  kód na 10%, ale z Hotelscombined nie.  Kódy sa takmer nikdy nedajú uplatniť pri rezervácii sieťových hotelov /Hilton, Accor.../.

Inak, Agoda mi v poslednej dobe vychádza na viacerých rezerváciách ďaleko výhodnejšie, než genius na bookingu - a to sú v jednej skupine. Pre rezervácie v USA je ale asi výhodnejšia skupina Expedia  /hotels.com, Orbitz..../

Zkusím to prohledat, děkuji.

Přidám drobnou vychytávku. Zcela náhodou jsem pár let zpět  zjistil, že u ubytování, objednávaného přes Agodu, je rozdíl, jak se na tuto stránku dostanete. Protože i když máte u Agody účet, tak pokud využijete cestu "oklikou" přes Trivago, tak přímo pod vaším účtem na Agodě uvidíte najednou ceny o 5 nebo dokonce o 8% nižší, než když se tam dostanete a přihlásíte napřímo. 


Já Agodu sice využívám 2x do roka, ale zatím za ty poslední roky to zafungovalo vždy. Nevím a nezkoušel jsem, jestli to platí skutečně plošně, ale za pokus člověk nic nedá.

Totéž platí, když jdete na Agodu přes TA. 

Dlouho jsem využíval služeb Booking.com. Ale letos jsem zjistil, že Agoda nabízí stejné hotely levněji naž Booking.com (zvláště, když jdete na Agodu přes TA nebo Trivago).

Takže ta záruka nejnižší ceny na Booking.com už neplatí.

Gigo15 napsal(a):

Takže ta záruka nejnižší ceny na Booking.com už neplatí.

Ona snad někdy platila?

Gigo15 napsal(a):

Dlouho jsem využíval služeb Booking.com. Ale letos jsem zjistil, že Agoda nabízí stejné hotely levněji naž Booking.com (zvláště, když jdete na Agodu přes TA nebo Trivago).

Takže ta záruka nejnižší ceny na Booking.com už neplatí.

Často ty stejný hotel seženeš ještě levněji s 16% slevovým kódem na cheaptickets.com (Expedia Group). Sleva platí trvale, každý cca  měsíc je nový kód, aktuálně BONVOYAGE. Ceny a nabídka stejná jako třeba hotels.com.

https://www.cheaptickets.com/g/un/deals
(k dispozici úplně dole na stránce)

Jinak na Agodu existuje také trvalý 10% slevový kód, ale nejde použít na vše, typicky nejde na řetězcové hotely.


Takova technicka.. Netusite, kdo prichazi o marzi v pripade vuziti slevovych kodu? Agoda resp jine vyhledavace nebo maji s ubytovatelem nejakou klicku ve smlouve, kdy mu to nauctuji? Obdobne u Bookingu  "vyhody" Genius?

Genius jde za ubytovatelem. Má možnost se do toho programu zapojit dobrovolně a na oplátku dostane větší marketingovou podporu (ubytování se zobrazuje na předních místech v seznamu atd...). Ty slevové kupony si myslím, že jdou za vyhledávačem, jelikož jsou vázané na to, že se zaplatí předem přímo vyhledávači. Při volbě zaplacení až v ubytování nejdou uplatnit. Ubytovatel se pak teoreticky ani nemusí dozvědět jakou cenu jsi ve výsledku zaplatil, dostane zaplaceno tolik, kolik má domluveno s rezervačním portálem. Provize pro portály tvoří 10-20%, takže prostor na slevový kupon tam je a portál pak stále něco vydělá.

Petr76 napsal(a):

Ona snad někdy platila?

Naivně jsem tomu věřil.

Našel jsem zajímavý porovnávač cen ubytování http://hespac.com/combined.htm Tento systém srovnává ceny na stovkách rezervačních systémů jako je booking, agoda atd.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!