Řecko - říjen

Založil martazx před rokem ve fóru Zájezdy s CK
7 odpovědí

Ahoj, v první půlce října by jsme chtěli vyrazit na týden na Krétu nebo Rhodos. Zajímalo by mě, jak se hýbou ceny zájezdů v tomto období. Chtěl bych se pohybovat kolem 9000,- za osobu, pokud je to reálné. smiley díky za info

Zdravím, chtělo by to více specifikovat požadavek... Není totiž jasné, zda chcete mít pobyt s all in nebo bez stravy. Ty rozdíly jsou pak celkem velké.

ja idem na kretu zaciatkom oktobra, ale letenky mam davno. Zajazdy som nikdy neriesil. Ak si torchu flexibilny, tak letenky napr. Ryanairom z Bratislavy cez Ateny do Chanie(jedna noc v Atenach cestou tam) + jedna bagaz na dve osoby vyjdu tak okolo 300 euro na dve osoby max. Za podobnu cenu aj Rodos. Ubytko som pozeral pri Heraklione v Malii - 4 noci za cca 80 euro na izbu. Pozicanie auta na 5 dni cca 70 euro. Ale asi podobne to bude aj v Chanii a okoli.
Byt tebou tak si pozriem lety Bratislava Ateny a potom do toho nieco napasovat.

Chtěli by jsme minimálně polopenzi...Dovolenou musím řešit přes nějakou cestovku, část mi bude totiž hradit firma.

tak to asi pozri cez nejaky vyhladavac lastminute. Pozeram Inviu, je tam nieco z Prahy okolo 10k, ale zase na Inviu sa tu dost kyda a z Ceska nelietam smiley

S polopenzí se vejdete do 9.000,- v říjnu určitě. Já vloni začátkem chytla Rhodos 3* s all in za 9.200,- na týden. Pravda, platila jsem to v úterý a ve čvrtek odpo jsme letěli smiley

díky, snad něco podobného seženeme taky smiley

Přihlášení a registrace