Ahoj, v první půlce října by jsme chtěli vyrazit na týden na Krétu nebo Rhodos. Zajímalo by mě, jak se hýbou ceny zájezdů v tomto období. Chtěl bych se pohybovat kolem 9000,- za osobu, pokud je to reálné.  .

Řecko - říjen

Založil ve fóru Zájezdy s CK

20 reakcí

Ahoj, v první půlce října by jsme chtěli vyrazit na týden na Krétu nebo Rhodos. Zajímalo by mě, jak se hýbou ceny zájezdů v tomto období. Chtěl bych se pohybovat kolem 9000,- za osobu, pokud je to reálné. smiley díky za info

0

Zdravím, chtělo by to více specifikovat požadavek... Není totiž jasné, zda chcete mít pobyt s all in nebo bez stravy. Ty rozdíly jsou pak celkem velké.

0 Citovat

ja idem na kretu zaciatkom oktobra, ale letenky mam davno. Zajazdy som nikdy neriesil. Ak si torchu flexibilny, tak letenky napr. Ryanairom z Bratislavy cez Ateny do Chanie(jedna noc v Atenach cestou tam) + jedna bagaz na dve osoby vyjdu tak okolo 300 euro na dve osoby max. Za podobnu cenu aj Rodos. Ubytko som pozeral pri Heraklione v Malii - 4 noci za cca 80 euro na izbu. Pozicanie auta na 5 dni cca 70 euro. Ale asi podobne to bude aj v Chanii a okoli.
Byt tebou tak si pozriem lety Bratislava Ateny a potom do toho nieco napasovat.

0 Citovat

Chtěli by jsme minimálně polopenzi...Dovolenou musím řešit přes nějakou cestovku, část mi bude totiž hradit firma.

0 Citovat

tak to asi pozri cez nejaky vyhladavac lastminute. Pozeram Inviu, je tam nieco z Prahy okolo 10k, ale zase na Inviu sa tu dost kyda a z Ceska nelietam smiley

0 Citovat

S polopenzí se vejdete do 9.000,- v říjnu určitě. Já vloni začátkem chytla Rhodos 3* s all in za 9.200,- na týden. Pravda, platila jsem to v úterý a ve čvrtek odpo jsme letěli smiley

0 Citovat

díky, snad něco podobného seženeme taky smiley

0 Citovat

Ahoj, kdyz covid da, radi bychom vyrazili v prvni pulce do Recka z Vidne s Wizzairem za nasusneny kredity. Nemuzu se nicmene rozhodnout na jaky ostrov - uvazuju nad Corfu/Mykonos/Santorini. Co byste doporucili a proc? Jde nam o klidnou dovolenou, coz myslim, ze v momentalni dobe i vzhledem k rijnovemu terminu pujde asi i na Santorini/Mykonosu (a kdy jindy tam asi jet kdyz ne ted - predpokladam, ze takhle nizke ceny ubytovani tam dlouho nebyly a zase nebudou az se vse vrati do normalu). 

0 Citovat

Na Corfu už může být v polovině října celkem studené počasí (vzduch i voda tak 22°) z tohoto pohledu je Mykonos nebo Santorini určitě lepší volba. Pokud tedy jde primárně o koupání.

0 Citovat

Byl jsem před 4-mi lety koncem října na Mykonu na pár dní a bylo tam úplně mrtvo a fungovalo jen pár taveren a dalších podniků. Pláže na jihu úplně zavřený (Paradise), nebo otevřená jedna taverna (Paraga). Je to party ostrov a záměrně jsme tam jeli po sezóně a chtěli se vyhnout davovému šílenství, ale ta míra “mrtvosti” mě překvapila. Letos to asi bude násobně horší. Asi bych volil to Santorini..Nebo pokud jde o koupání, tak asi Krétu. V říjnu je v Řecku už klid všude

0 Citovat

No, osobně bych se spíš bál toho, že nás (spolu s Rakouskem) Řecko brzy zařízne a dá jako povinný test na koronavirus před odletem (krom ne-lowcost ceny asi nerozdýcháš současné čekačky) nebo vstup zakáže úplně. 

Sám teď nejspíš posunu Santorini z víkendu na konci září na tento víkend, ačkoliv počasí tam teď nemá být nic moc. O týden později to už moc nevidím. Současným stylem už budou denní přírůstky 4k a v Rakousku přes 1k.

0 Citovat

Dneska je poslední den, kdy mohu zrušit hotel a změnit letenky s odletem příští pátek, takže já do toho jdu all in a budu jen doufat, že to vyjde :D Už mi takhle letos vyšlo těsně před zaříznutím Španělsko a zrovna včera jsem se vrátil se Slovenska, takže snad se ten řetěz teď nepřetrhne :D

0 Citovat

Také aktuálně řeším, jestli se na některý z ostrovů na začátku října nevypravit, co se klimatických podmínek týká, dobře mi z toho kromě Santorini vychází Rhodos...Ale nakonec možná vyhraje Malta;) 

0 Citovat

Na Řecko a Itálii se žené cyklón:

https://www.novinky.cz/zahranicn....seznam.cz

0 Citovat

Řecko v říjnu za 9000 Kč na osobu je velmi reálné. Aktuálně jsme na Krétě s Čedokem a když jsem vybírala, kam pojedeme, tak u zájezdů na Krétu s all in do 10000 Kč bylo rozhodně z čeho vybírat. Cestovky se snaží prodat a tak jdou na Last Minute s cenami hodně nízko. 

0 Citovat

matej15 ale ja ted prave ctu,ze od 21.9. 2020 cesko ani slovensko uz na zelenym seznamu recka nebude 

0 Citovat

Vi tady nekdo presne jake opatreni se na nas budou od pristoho tydne vztahovat?

0 Citovat

Kde to čteš? Zatím na českých portálech není ani slovo. Ani český Google News se zdá, že nic neví.

0 Citovat

Taky jsem nikde nic takového nečetl. Včera Řekové aktualizovali seznam zemí, odkud je test potřeba, pro období 16.9.-30.9. Viz zde: https://travel.gov.gr/. Kdyby ho po nás hodlali začít vyžadovat, oznámili by to včera. Upřímně naprosto nechápu, že nás pouštějí volně, když test chtějí třeba po Belgičanech nebo Maďarech, kteří na tom jsou výrazně lépe, ale asi holt máme výsadní postavení... 

0 Citovat

Holt asi Orbán nemá na Mitsotakise takový kompro, jak Babiš :-D

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Dneska je poslední den, kdy mohu zrušit hotel a změnit letenky s odletem příští pátek, takže já do toho jdu all in a budu jen doufat, že to vyjde :D Už mi takhle letos vyšlo těsně před zaříznutím Španělsko a zrovna včera jsem se vrátil se Slovenska, takže snad se ten řetěz teď nepřetrhne :D

Držím palce ať to vyjde. Taky máme Řecko na příští týden. No nám to zařízl doktor (ne doslova) takže jsem vše zrušil už minulý týden ale kdyby ne tak jsme dnes ve stejné situaci...

A taky bych toho šel :)

 

0
20 reakcí