Dobrý den,za týden letím do Portugalska přes Amsterdam, kde mám více jak 8h na přestup. Ráda bych se chtěla podívat do města.Nemáte někdo zkušenosti? Jak dlouho trvá dostat se z letiště do města a jak dlouho před odletem být zase na letišti??Děkuji za rady .

Dlouhý přestup v Amsterdamu

Založila ve fóru Co vidět a navštívit

6 reakcí

Dobrý den,

za týden letím do Portugalska přes Amsterdam, kde mám více jak 8h na přestup. Ráda bych se chtěla podívat do města.

Nemáte někdo zkušenosti? Jak dlouho trvá dostat se z letiště do města a jak dlouho před odletem být zase na letišti??

Děkuji za rady

0

http://www.amsterdam.info/airport/train/

do 20 minut si v centre z letiska, naspat ti bude stacit prist na letisko tak hodinu a pol pred odletom, kedze by si mala mat uz boarding pass smerom do Portugalska.

0 Citovat

Super, to moc ráda slyším. Snad dostanu oba boarding passy v Praze, ale myslim že určitě :)

Děkuji

0 Citovat

Nastuduj si předem, jak se používá dopravní karta. Napoprvé jsem přehlédl validační sloupek a hledal jej dole na nástupišti či ve vlaku a byl to zbytečný stres :-)

0 Citovat

Teď jsem četla, že budou okolo letiště opravovat vlaky a možná ani nebuou jezdit, takže asi budu muset zvolit autobus :(

0 Citovat

Ahojte,

stačí prísť na letisko 1,5 hod. pred odletom. Jedná sa o ranný odlet do Viedne s EZY .Budem mať iba príručnú batožinu.

Ďakujem.

0 Citovat

Ahoj, 1,5 hod. je dost času, určitě stačí. Budete to mít tak akorát bez zbytečného čekání.

0
6 reakcí