3 dny kolem čr konec července

Napsal Rob Foxx 2017-06-26T15:46:34+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit
4 odpovědí

Čaute,

chceme dva páry na 3 dny někde vypadnout. Máme na to od pátku noci do pondělí do večera. Byli bychom ochotní autem i 400km třeba dojet. Bydlíme v Ostravě.

Moc prosíme o nějaké tipy.

Termály třeba nemají moc smysl a nejsme jen na to město.

Uplně idealně bychom chtěli třeba : jeden den vidět pěkné město, jeden den se někde vyvalit u místního jezera/nádrže/velkého koupáku a třeba jeden den nějaká provházka nebo tak.

Nějaký fajn tip ? Soukromý tip ? Doporučení ?

Díky za odepsání a jelikož léto je úporné, dovču máme až v říjnu tak si takhle chceme na chvíli vorazit.

co třeba Jižní Čechy? Telč (i když to je myslím ještě Vysočina), Třeboň, Český Krumlov, Šumava. Na druhé straně třeba Olomouc, Luhačovice, Beskydy.

My jsme tak absolvovali Vídeň + Neziderské jezero, mezitím se cestou dá zastavit v Laxenburgu, Lorettu, Eisenstadtu... navštívit Sopron... moc prima. Jestli jste cyklisti, tak tím spíš - vzít kola i do Vídně, nemá to chybu.

EDIT: Pardon, přehlídl jsem ČR v nadpisu...

já jsem to formuloval asi trošku nešťastně. Ono to KOLEM čr mělo být právě že ty tipy na lehké zahraničí. SVK, HUN, PLN, AUT a tak :-) těch 400km radius třeba :)

Loni jsme odjížděli ze stejne lokality jako ty z FM. Jeli jsme směr Liberec, moc pěkné město, dali jsme si Ještěd a oběd uvnitř. Dále malou zoo (bíle tygry, přal jsem si je vidět), Prachovské skaly, jeden den Babylon jen ze zajimavosti, plus po cestě jsou Trosky a Hruba skála, kde už jsem v minulosti byl.

Cesta autem asi 4 hodiny, přes Mohelnici.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!