Prosím o radu, Německé ck vyžaduji platbu sepa inkasem ale pouze z CH,DE,AT účtu nebo kreditní kartou bohužel ne debetní.Nemáte zkušenost jak zaplatit last minute zájezd či letenku která je opravdu na last minute.Děkuji za vaše tipy a zkušenosti např výběr kreditní karty , výběr účtu v zahraničí nebo jak probíhal podobný nákup při odletu do 30 hod. .

Platba za last minute Německá ck

Založil ve fóru Zájezdy s CK

3 reakce

Prosím o radu, Německé ck vyžaduji platbu sepa inkasem ale pouze z CH,DE,AT účtu nebo kreditní kartou bohužel ne debetní.

Nemáte zkušenost jak zaplatit last minute zájezd či letenku která je opravdu na last minute.

Děkuji za vaše tipy a zkušenosti např výběr kreditní karty , výběr účtu v zahraničí nebo jak probíhal podobný nákup při odletu do 30 hod.

0

Zkus debetku jako kreditku.

0 Citovat

Debetní kartu jsem tam v minulosti zadával ,

ale vždy mi volali že nemohli ztrhnou prostředky z mé karty

a že mám peníze poslat převodem.

U odletu ani ne za den nelze provést platbu převodem.

Na kartě jsem měl samozřejmě dostatečný limit jak pro platbu na internetu tak i u obchodníka.

Dokonce jsem se dostal do situace že kdyby platba

nedorazila do určitého času tak neodlitím, ale budu muset platit storno poplatek 100% z důvodu že jsem uzavřel smlouvu o cestovní službě která je závazná

ale z důvodu neuhrazení do určité doby se jedná o storno.

Mailand napsal(a):

Zkus debetku jako kreditku.

0 Citovat

Kdysi dávno jsem takto jel to složit na první pobočku stejné banky do Německa, kde cestovka měla účet a jednou jsem to platil na letišti na pobočce Neckermann 2 hodiny do odletu. Ještě je otázka, zda to platíš přímo CK nebo agentuře.

Jedině, kdo má v Německu účet a pošle to jako Sofortüberweisung. Jim napiš, třeba poradí ještě nějaký způsob.

0
3 reakce