Zde vkládejte své doporučovací (referral) odkazy formou – využil jsem předchozí, vkládám vlastní.Odkazy v obecném tématu pro Booking.com budou mazány, díky za pochopení. .

Sleva na hotely přes Booking.com (stop spam)

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

A pozor další spamista homer, kterej už ušetřil dokonce několik tisíc!!!! a taky to tady valí stylem "jak mi to skočí na další stránku smáznu a hodím znova":)))) Jak jsem na tuhle stránku nechodil, tak mě začíná bavit! :)

0 Citovat

Vole ty jsi fakt borec, další aka mistra mattobal aka Snajar aka striky.radecek, Ty jsi opravdu chudák chlapče a právě kvůli takovým chudákum jako Ty, kteří kvůli pár dolarům tady dělají takovýhle šaškárny bych tohle vlákno fakt smáznul, protože už z toho profitují prakticky jen tihle paraziti

Ale je to fascinující, co někdo dokáže dělat kvůli pár šupům :)))

0 Citovat

Vážený mattobale alias radečku alias snajare a tobě podobní strčte si ty vaše slevy do prdele !!

Už to tady smažte nebo tomu dejte alespoň jasný řád!

Dyť je to tu už nějaký pátek jen žumpa vychcánků!
0 Citovat

lma jde do toho zvostra. Ale naprostý souhlas, je to žumpa! Smazat a hotovo! Halooooo. Ale Homeři to vlákno založí znovu. Srát na ně.

0 Citovat

Co zde řešíte? Nemáte to jedno? To jim závidite nebo co? Nechápu spíše Vás , kteří mají zde čas řešit taková h... jako komenty výše.Vždyť člověk si může vybrat slevu od koho chce a to že je někdo poslední , to zde nemůže někdo přenést přes srdce :-D

0 Citovat

Jo další s jedním příspěvkem, kterej má potřebu se vyjadřovat zrovna náhodou do téhle diskuse. Myslím, že zdejším přispěvatelům je právě těch ušmudlaných pár dolarů úplně u zadku, jen jim/nám vadí takoví paraziti jako ty a spol. A to, že sem serete a následně stále dokola mažete svůj vlastní příspěvek, aby byl poslední, to je vrchol toho parazitování. Předpokládám, že jsi ten dement mattobal aka další nicky, takže se sbal a táhni do prdele jak psal lma....

0 Citovat

eremi napsal(a):

Jo další s jedním příspěvkem, kterej má potřebu se vyjadřovat zrovna náhodou do téhle diskuse. Myslím, že zdejším přispěvatelům je právě těch ušmudlaných pár dolarů úplně u zadku, jen jim/nám vadí takoví paraziti jako ty a spol. A to, že sem serete a následně stále dokola mažete svůj vlastní příspěvek, aby byl poslední, to je vrchol toho parazitování. Předpokládám, že jsi ten dement mattobal aka další nicky, takže se sbal a táhni do prdele jak psal lma....

Co jsi to dovolujete.!!!To že zde nepíšu příspěvky,  tak mne nemusite hned urážet a být vulgární!!!.

0 Citovat

Jo přidal ses před 24 minutama, ale určitě je to čirá náhoda..... :)

Kdyby jsi sem chodil, tak by jsi věděl, že jsem to celej já míro:)))

0 Citovat

jsme prokouknuti, závistivci co jiným nepřejí slevu. Tato diskuze nějak přitahuje pitomce. Miro, tady se to hovadama jen hemží, zkus nějaké sluníčkářské FB forum typu spolucestování a tak. Sice se hovno dozvíš, ale slušňáků tam bude víc. A rozumově ti budou taky víc pasovat,

0 Citovat

Chtěl bych nabídnout slevu 10% (15 USD) - platí pro pobyty v ceně od 30 USD:

https://www.booking.com/s/padrin45

 

0 Citovat

Chcela bysom ponuknut zlavu 10% (15USD) - plati pre pobyty v cene od 30 USD:

https://www.booking.com/s/padrin45 ;

  
0 Citovat

Dobrý padrino :)))

0 Citovat

grouppen napsal(a):

Chtěl bych nabídnout slevu 10% (15 USD) - platí pro pobyty v ceně od 30 USD:

https://www.booking.com/s/padrin45


Ze je padrino i Nicky bylo jasny, ale ze se schovava i za grouppena jsem netusil, zase neco noveho :-)). Kazdopadne palec nahoru, pobavilo :-D 
0 Citovat

U padrina nemám problém, ať má tady nicků a slev 150. Myslím, že některé jeho posty a hlášky nejen mně zpříjemnily den:-)

0 Citovat

:))))) hochu a koukej jak Tě dostanu na špatnou stránku :)

0 Citovat

Tak ještě jeden

0 Citovat

Ok ještě

0 Citovat

A ještě

0 Citovat

Stále ne....

0 Citovat

Ale už se to blíží

0 Citovat

Už tam budem

0 Citovat

A je to :)))))

0 Citovat

Začíná mě to tady bavit, protože ať tady napíše člověk sebevětší sra..u, tak to je pořád asi o 100% hodnotnější než ten zbytek :))))

0 Citovat

😂😂

0 Citovat

Jak tady psal cali, kdo použije slevu od striky.radecek aka mattobal aka Snajar, tak at mu uschne pytlík nebo tak něco :)))) Pokud chcete, doporučuji padrino11 aka nicky aka grouppen :)))

Mimochodem Martine Ty musíš být opravdu velkej zoufalec :)

Ja ovšem doporučuji padrina, tady je jeho link :):

https://www.booking.com/s/padrin45

0