New York - listky na NHL, MBL, NFL, NBA, Broadway...

Napsal jitka-strobova 2017-11-06T13:28:31+01:00 ve fóru Co vidět a navštívit
11 odpovědí

Ahoj cestovatele,

chystame se do NY a radi bychom nas trip obohatili o nejaky sportovni a kulturni zazitek . Je toho spousty na vyber, na nicem konkretnim netrvame, ale kdyz jsem koukala na nejake zapasy, zname i nezname, tak ceny nejsou uplne nejlevnejsi...takze se chci zeptat, jake mate zkusenosti? Je to levnejsi koupit dopredu pres net nebo napr. kouknout az tam budeme a koupit na miste? Diky za tipy.

Tady je k tomu celkem obsáhlá diskuze: https://www.cestujlevne.com/disk...tky-na-nhl

Lístky se stále přeprodávají, ale ceny budou průběžně stejné. Lepší je koupit teď, ať najdeš levnější místa ve vyšších řadách.

Místní inzertní servery, případně ebay, vždy se mně to osvědčilo...

V NY bych zkusil hlavně muzea a pokud tě budou nudit tak pak strip bar s prdelatýma černoškama někde v Harlemu - to se u nás moc nevidí a je to ideální pro nasátí atmosféry...cenově to vyjde levněji než muzikály a sportovní zápasy.

Zkoušel vlastně někdo koupit na místě od překupníků? Jaká byla cena?

Diky za odpovedi!

Nedávno jsem sháněl taky info a byl mi doporučen StubHub, přes který jsem kupoval lístky na NHL (Islanders za 27$) a na NBA (Philadelphia 34$), oboje do horních řad. Možná se najde ale něco výhodnějšího :)

Podívej se a srovnej si ceny na Tickpics.com, Ticketmaster.com, Stubhub.com. Mě nejlevněji vyšel lístek do MSG na Rangers přes Tickpics. Na místě jsem viděl nabídky, ale asi bych do toho nešel.

Nauč se v NY originální americký twerk:

https://www.youtube.com/watch?v=xOHXz1vtEmE

Jestli se chystáte na MLB, tak baseballová sezóna skončila před měsícem a další začíná až v dubnu.

Lístky se dají sehnat poměrně levně i pár dní předem ($8 letos v létě), pokud chcete na vlastní kůži stadionu a nejde vám o hru jako takovou - stadiony jsou obrovské a míček malý. Slušnější místa se pohybují od 40$ výš a je víceméně jedno, zda si je koupíte v předprodeji nebo na místě. Pokud se nehraje o titul, vyprodáno nebude. :)

V NYC jsou dva baseballové kluby: Mets (stadion v Queens) a Yankees (Bronx). Doporučuji Mets, Yankees jsou moc "komerční". (Ok, možná to bude i tím, že jsem skalní fanoušek Mets

Minulý víkend jsem den před zápasem kupoval lístky na NHL přes Ticketmaster. Vše OK, pár hodin po zaplacení se mi v administraci účtu zobrazily QR kódy. Ty nebylo ani nutné tisknout, stačilo ukázat při vchodu do arény.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!