Dobrý den, máte někdo zkušenost s cestou do Dubaje s pasem platným méně než 6 měsíců , četla jsem, ze to není tak striktní, stačí 3 měsíce do konce platnosti. Děkuji za odpovědi .

Dubaj -pas platný 5 měsíců

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

15 reakcí

Dobrý den, máte někdo zkušenost s cestou do Dubaje s pasem platným méně než 6 měsíců , četla jsem, ze to není tak striktní, stačí 3 měsíce do konce platnosti. Děkuji za odpovědi

0

Podle údajů v databázi TIMATIC pro Dubaj stačí platnost 3 měsíce od data vstupu (pokud nebudete pobývat déle). V rámci Spojených Arabských Emirátů totéž platí i pro všechna ostatní příletová letiště s výjimkou Abu Dhabí, kde je potřeba platnost alespoň 6 měsíců

0 Citovat

Přesně tak - viz tady diskuse, kde se řešil stejný problém

https://www.cestujlevne.com/disk...evek-34767

0 Citovat

Díky za reakce, máte někdo osobní zkušenost? A jako bonus mám v pase razítko z Izraele...Tak se zeptám ještě na Ruzyni, když mi to nedoporučí, tak ať si to užije alespoň manžel s dětmi .

0 Citovat

Proč si nepřečteš tu diskusi, dával jsem na ni odkaz výše, tam poslední příspěvek je osobní zkušenost.

Razítko z Izraele je taky mýtus, kterej se tu mele stále dokola - nevadí!

0 Citovat

@vera.formackova - kedy letis? lebo mas len dve moznosti - pojdes na aktualny pas, ktory splna kriteria, alebo letis o mesiac a tak si stihas vybavit novy pas bez priplatku.

0 Citovat

Letíme 10.11. Volala jsem na konzulat, kde byli mimochodem velice vstřícní, prý problém nebude. S tím razítkem z Izraele- taky jsem si říkala, ze když mě s nimi pustili do USA, tak už mě pustí všude- rozhodne napíšu, jak jsem dopadla. Díky , ze jste si udělali čas a odpověděli mi.

0 Citovat

Věk do 30 let? Možná i do 25?

0 Citovat

15

0 Citovat

boze co je to za novu urban legend, ze s razitkom z Izreala mas problem do USA? Vsak vacsich kamosov asi ani niet. to ako keby som mal problem s razitkom Hong Kongu do Ciny, alebo Severneho Cypru do Turecka

cali napsal(a):

Věk do 30 let? Možná i do 25?

avokadove toasty a millenials :D?

0 Citovat

Studenti mezinárodních vztahů a politologie.

0 Citovat

Tak si už užíváme sluníčka v Dubaji, na letišti bez problému

0 Citovat

Super, ale kľudne môžete vyjsť aj von z letiska :)

0 Citovat

I to mi vyšlo

0 Citovat

Uz jsem z letiště druhy den :))

0 Citovat

tonic napsal(a):

Super, ale kľudne môžete vyjsť aj von z letiska :)

Už ju nechaj, však aj tak tie komentáre nenašli adresáta :)

0
15 reakcí