Uvítám nějaký typ(akci) na slušné ubytování v Singapuru(leden 2014) - nějaký slušný 3* hotel! Ceny se u této kategorie pohybují od 2200 CZK/noc,takže přivítám jakoukoliv slevu  .

Singapur

Založil ve fóru Tipy na ubytování

9 reakcí

Uvítám nějaký typ(akci) na slušné ubytování v Singapuru(leden 2014) - nějaký slušný 3* hotel!
Ceny se u této kategorie pohybují od 2200 CZK/noc,takže přivítám jakoukoliv slevu smiley
Případně nějaké doporučení,ale více jak 2500 CZK včetně všech poplatků/noc dát nemíním..

0

Jak dlouho budeš v singáči? Zauvažoval bych nad nocí v Marina Bay hotelu na jednu noc a pak hostel, abys dohnal ztrátu smiley

0 Citovat

5.nocí
Uvažuji max. o vyhlídce v Marina Bay - osmičku za noc fakt nedám..

0 Citovat

My bydleli v Hotelu Amrise, našli jsme ho na Booking. Myslim že byl levný. Taková trošku minimístnost, jen postel, klima a koupelna, wifi v ceně. Ale milý a ochotný personál a přímo na rušné ulici plné levného a chutného jídla. Bylo to super a všude blízko, teda taxiky. My jsme v Singapuru byli 3dny a z toho celé dny venku. Takže nám bylo úplně jedno, kde jsme se pak vyspali smiley

0 Citovat

tak nakonec jsem zvolil "Aqueen Hotel Lavender" zhruba osm minut chůze od metra - dobré spojení s letištěm i centrem(k Marina Bay se dá dojít klidnou promenádou kolem řeky za půlhodinku)
hotel čistý,spolehlivé wifi,bohatá snídaně
jen ta cena nebyla vůbec kamarádská - pokoj deluxe v lednu vyšel přes Agodu v přepočtu na 2900 czk/noc

0 Citovat

Listopad 14 - taky jsme bydleli v Amrise... smiley nejlepsi cena, pokoj maly, ale stacil, klimoska fungovala, jen docela hluk z ulice. Ale blizko metro - do centra 20-30min.

0 Citovat

Prosím má někdo zkušenost s nákupem SIM karty v Singapuru. Kde? A za kolik? Budeme 4 dny, tak by nám 5 GB asi stačílo. Děkuji

0 Citovat

Na letišti, velmi draze, pouze velký objem dat. Rozhodl jsem se to na 3 své dny dát bez simkarty a v pohodě. 

1 Citovat

https://mobimatter.com/travel-es...15-gb-esim

Esim  Thajsko -Singapur  - 15GB / 30 dni za 10USD

1 Citovat

Ceny na Esim jsou dobré, ale například můj Xiaomi 10 5G, je nepodporuje.

 

0
9 reakcí