1. Fórum
  2. Co vidět a navštívit
  3. Maroko

Maroko

Napsal Kamart 2013-08-25T10:23:14+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit

Khamlia odporucam i ja.

Isol som s nimi do puste len ja, guide a tavy, cena ako pre skupinu.

Hehe len ked dojdes do stanoveho tabora a vyjdes na dunu, za nou je dalsi a za dalsou dalsi....

Avsak nesuhlasim, ze v merzouge su davy nadhanacov. Mna tam oslovil len jeden aj to v ramci slusnosti.

Díky moc za tipy :) jedu sama, auto tedy asi nebude nej nápad. 

No akorát když pojedu busem, bude to vždy jen přeprava z místa A do místa B, pro mě je i ta cesta cíl, takže ještě přemýšlím nad stopem, tam by to asi neměl být velký problém. Nechám se vyhodit tam kde se mi bude líbit, pofotím a pak pak zase popojedu..

Ještě jsem se chtěla zeptat, když bych se třeba ubytovala přímo v Khamilia, tak potom ty tripy do pouště s přespáním - to se spává zase v jiném kempu přímo v dunách nebo se vrací zpět do Khamilia? Zůstala bych tam klidně pár dní, tak jestli hledat ubytování i na tyhle mezinoci v Khamilia.. Máte představu za kolik se ty výlety s přespáním v poušti asi přibližně pohybují, když bude výchozí bod tady v nějaké vesnici u dun? 

Nemyslím, že cestovat sama stopem po marockém venkově a do pouště je pro holku dobrý nápad. Města v pohodě, ale venkov a divočinu je lepší s někým.

Nechci tvrdit, že je Maroko extra nebezpečné, ale přeci jen se tam občas něco stane. A přijde mi zbytečné tomu jít naproti. 

Khamlia je dedina, odtal sa ide do puste.

Sak si kukni web toho ubytka, tam he vsetko.

Daju sa aj prechody pustou ale je to dost do penez.

Michaela napsal(a):

Díky moc za tipy :) jedu sama, auto tedy asi nebude nej nápad. 

No akorát když pojedu busem, bude to vždy jen přeprava z místa A do místa B, pro mě je i ta cesta cíl, takže ještě přemýšlím nad stopem, tam by to asi neměl být velký problém. Nechám se vyhodit tam kde se mi bude líbit, pofotím a pak pak zase popojedu..

Ještě jsem se chtěla zeptat, když bych se třeba ubytovala přímo v Khamilia, tak potom ty tripy do pouště s přespáním - to se spává zase v jiném kempu přímo v dunách nebo se vrací zpět do Khamilia? Zůstala bych tam klidně pár dní, tak jestli hledat ubytování i na tyhle mezinoci v Khamilia.. Máte představu za kolik se ty výlety s přespáním v poušti asi přibližně pohybují, když bude výchozí bod tady v nějaké vesnici u dun? 

No napíš Brahimovi, majiteľovi domu Dar al Khamlia a pokiaľ to možné je, tak sa dozvieš určite a popredu aj možno zariadiš.

Stopovať? Myslím, že Maroko síce bezpečné je, ale nie je to JV Ázia a mentalita je úplne inde. Pokiaľ rešpektuješ miestne zvyklosti a kultúrne odlišnosti tak nevidím problém. Busy sú lacné, dostupné, pokiaľ tak chceš splynúť s davom, tak potom share grand taxi. 

Ahoj,

byl někdo v Maroku v období přes Silvestra? 

Ahoj 

Nemáte někdo zkušenosti s autobusem z tangier do tangier med?

Jel by někdo se mnou do Casablanky, Fezu...

Leden 20 na cca 6-7 dní. Mezi městy vlakem. Levné ubytování....

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!