Ahoj jsem sám a strašne rád cestuju a fotim. pls co ozvete se co nejrychleji at mužem koupit letenky je mi to jedno kam.  .

Spolucestující: "Meeega hit! Emirates z Prahy"

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

My letime ve stejnem terminu, ale Sanghaj, spolecnost v Pekingu muzeme nabidnout pouze od ctvrtka do nedele 6.-9.11. Letenka se zmenit neda, my taky jednu nechavame propadnout. Pokud by pomohly alespon tyto dny, radi pribereme partaka smiley

0 Citovat

Cesta PRG-DXB-PEK a zpět proběhla v klidu s on-line check-in přes net Emirates a děkuji těmto stránkám za několik splněných snů najednou.Let s A 380 je nezapomenutelný zážitek a měli jsme ho dvakrát,společnosti Emirates nelze nic vytknout a Čína je neskutečná ve všech směrech.Dík za takové typy.A zdravím všechny,které jsme v Pekingu potkali smiley smiley

0 Citovat

Let s A 380 je nezapomenutelný zážitek - tak to by me zajímalo co je to za zážitek drepet třeba 8 hodin v letadle - ovšem pokud si letel 1. tridou to potom jo - sprchovat se za letu to je něco jineho

0 Citovat

tak já na 380 také neviděl nic zvláštního v Y stejné jako v 777 a pod. !
no možná byla zvlášnost chaoz při nástupu a fronta na imigračním při výstupu smiley

0 Citovat

Jsem bývalý letecký mechanik a něco jsem se nalétal v letadlech a to i v předu v kotpitu na nouzové sedačce mezi piloty a letectví mě zajímá.To když jste dřepěli v A380 těch 8 hodin,tak jste si nevšimli,že náklon letadla není křidélky jak u všech letadel,ale rušením vztlaku spoilery,že při startu a celém letu byla hlučnost letadla o polovinu menší a jediný bordel dělala klimatizace a číňani.Také sedačky byly širší a místo na nohy větší.jsou to drobnosti,pro někoho nepodstatné ale pro mě příjemné a servis Emirates byl více než dobrý.Každý máme jiný názor na cestování,nikomu jej neberu,ale toto letadlo je jiné již samo o sobě,tak jak bývalo svého času
B 747 Jumbo.A když Ti vadí dřepět 8 hodin v letadle tak létej skoky po Evropě a máš to vyřešené smiley

0 Citovat

Myslim ze drepet v letadle a to treba i 2 hodiny není pro kazdeho normalniho cloveka nic priemneho - a jestli letadlo hybe kridly jak osel s usima a někdo to povazuje za zážitek tak je proste asi hodne narocny smiley

0