Zdravim vsechny cestovatele. Nechtel by nekdo vyrazit na vanoce do teplych krajin (na cca 2-3 tydny)? Misto peceni cukrovi poznavat, snorchlovat, relaxovat a uzivat si u more? Konkretni termin a destinace dle domluvy. Bylo by potreba, se brzy domluvit, kdyz jsou jeste levne letenky  .

Na Vánoce a Silvestra k moři

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

17 reakcí

Zdravim vsechny cestovatele. Nechtel by nekdo vyrazit na vanoce do teplych krajin (na cca 2-3 tydny)? Misto peceni cukrovi poznavat, snorchlovat, relaxovat a uzivat si u more? Konkretni termin a destinace dle domluvy. Bylo by potreba, se brzy domluvit, kdyz jsou jeste levne letenky smiley Je mi 35 let. Prosim, piste jen vazni zajemci...

0

Ahojky,

ja bych mela zajem, ale samozrejme hodne zalezi na destinaci a cene! Jsme studentka a v te dobe vzdy nejak mivam zkouskovy, ale nic neni nemozne a vse se da domluvit! Jaka je tvoje predstava?

Ahoj,

Klara

0 Citovat

Ahojky, já bych klidně jel, stejně něco takového jsem plánoval....

0 Citovat

Pokud budete shánět letenky na období Vánoc, připravte se na cenový šok smiley

0 Citovat

Co se bude dit na vanoce - bude valka o ropu ze bude cenovy sok ??? Letenka co stala 15000 bude stat 50000?

0 Citovat

Na Vánoce se nebude dít vůbec nic, budou jenom Vánoce, a toho všechny aerolinky patřičně využívají. Nebylo řečeno, že šok znamená z 15 tis. na 50, ale může to být klidně dvojnásobek. Takovou koupi si řada lidí rozmyslí a cestují mimo toto exponované období.

0 Citovat

Nám se loni na vánoce (17.-29.12.) poštěstil Mauricius za 14 000 Kč s British Airways z Barcelony. Letenky jsem kupoval 6. srpna. Takže natrefit se dá. Držím palce smiley

0 Citovat

Ahoj smiley
Taky něco podobného už léta zvažuji smiley) Ale záleželo by hodně na ceně, protože už mám na podzim jednu dovču v plánu..a určo někam do tepla smiley Chtělo by to spíš více informací...cena, destinace a tak smiley

0 Citovat

Ahoj,

já bych se taky přidala, ale vidím to spíš na leden-únor. Jela bych kdekoliv za exotikou !! smiley

0 Citovat

Ahoj,

hledám někoho kdo by chtěl jet tak okolo 19/12/14 do +/- 3/1/15 někam za teplem..

0 Citovat

Souhlasim s Lucx, ze kolem Vanoc jsou letenky drazsi, ale ne vzdy musi byt tak drahe. Nejvytizenejsi jsou podle me dny hned po Silvestru, ale i tak se daji najit celkem slucne ceny.

Treba ted nabizi Travel Service/CSA letenky do Dubai a krome par dni hned po Silvestru (od 1.1.-6.1.) se da sehnat zpatecni letenka za 8250. Teplo a koupani zarucene a na vanocni cas mi to prijde slusna cena.

0 Citovat

na vanoce koupani v dubaji - jedine s vodnim topenim smiley

0 Citovat

muhehe vanoce a silvestr je fakt drahej smiley ja čekam na nějakej mega hit na leden přelom unora smiley tak pokud nekdo taky planuje takove datum mužem se domluvit smiley jsem sam. mladej krasnej chytrej smiley

0 Citovat

Mauricius za 14 k je velká paráda smiley

0 Citovat

Thajsko a podobne destinace se davaji od prosince. Nevidel bych v cene letenek problem. Osobne jsem necestoval, ale nekolik znamejch ano a pravidelne a nikdy se nekonala cennova bomba. Ale mozna se neco za posledni rok zmenilo smiley

0 Citovat

Právě v tom taky nevidím takovej obrovskej cenovej skok, aby se to nedalo snést.. Spís záleží jestli někdo chce odjet místo vánoc a silvestra pryč..

0 Citovat

Tak pokud vezmeme v potaz standardní cenu - 15 tis., tak skok na 22tis. je dobrých 50% jen kvůli Vánocům...

A to nemluvím o cenách, které publikujeme jako akční smiley Samozřejmě, snést se takové ceny vždy dají, jen někdo za stejnou částku koupí letenky 3, jiní jen 1.

0 Citovat

Já bych jela, ale klidně na dýl, třeba víc než měsíc, ideálně JV asie....stačí se domluvit a třeba se někde tam potka....

0
17 reakcí