Ahojte, vo februari som si cez Moskvu zaletel na sibir do Krasnojarsku, kde som sa pozrel na jednu z najvykonnejsich hydroelektrarni na svete a navstivil narodny park Stolby . Pocasie vyslo vyborne, dva dni z troch slnecno a dokonca par dni pred mojim prichodom aj skoncili teploty atakujuce -30. V teplotach lahko pod bodom mrazu som sa zahrieval konakmi domacej produkcie.https://romanherda.com/category/...arsk-2019/Naklady:letenky 70€ + 92€ aj s bagazouviza 50€ komplet (viza, pozyvaci list, poistenie)ubytko cca 80€uber 37€zvysok cca 120€ .

Predlzeny vikend na sibiri

Založil ve fóru Cestopisy

6 reakcí

Ahojte,


vo februari som si cez Moskvu zaletel na sibir do Krasnojarsku, kde som sa pozrel na jednu z najvykonnejsich hydroelektrarni na svete a navstivil narodny park Stolby . Pocasie vyslo vyborne, dva dni z troch slnecno a dokonca par dni pred mojim prichodom aj skoncili teploty atakujuce -30. V teplotach lahko pod bodom mrazu som sa zahrieval konakmi domacej produkcie.


https://romanherda.com/category/...arsk-2019/

Naklady:

letenky 70€ + 92€ aj s bagazou
viza 50€ komplet (viza, pozyvaci list, poistenie)
ubytko cca 80€
uber 37€
zvysok cca 120€

0

Vždycky z těch tvých nakažlivých cestopisů a fotek padnu na prd.el... Super jako vždy a další inspirace.

0 Citovat

Cestopis vypadá dobře :)

Malý námět k UX webu - nešlo by dny v seznamu řadit vzestupně? ;)

0 Citovat

Neslo, logika wordpressu radi najnovsi prispevok hore a takto su vsetky chronologicky zoradene od prveho az po posledny.


Ved ked docitas konkretny den tak na konci je vzdy predchadzajuci a dalsi, netreba sa vracat do kategorie :)


0 Citovat

Navigace mezi jednotlivými dny už je super ;)

0 Citovat

cizy napsal(a):

Neslo, logika wordpressu radi najnovsi prispevok hore a takto su vsetky chronologicky zoradene od prveho az po posledny.


Ved ked docitas konkretny den tak na konci je vzdy predchadzajuci a dalsi, netreba sa vracat do kategorie :)



To ano, ale na ten první den musím scrollnout dolů. Případně rozkliknout poslední nahoře a přes něj překliknout na první. 
Je to jako číst knihu, přičemž první odstavec je konec knihy a každý další odstavec mě přivádí k začátku románu :D

0 Citovat

No to ma sice mrzi, ale WP je postaveny takto a ja s tym nic nespravim :)

0
6 reakcí