Co do občerstvení naprosto totožné jako s jinými lounge v PRG (viewtopic.php?f=54&t=1392). Za mne velmi pohodlná křesla. Jen pozor, že vzhledem k T2 je zde brzký úklid a čištění strojů na kávu, zaměstnanci pospíchají domů...  .

Praha T2 - Erste Premier Lounge

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Co do občerstvení naprosto totožné jako s jinými lounge v PRG (viewtopic.php?f=54&t=1392). Za mne velmi pohodlná křesla. Jen pozor, že vzhledem k T2 je zde brzký úklid a čištění strojů na kávu, zaměstnanci pospíchají domů... smiley

Vstup:
- free ke kartám Visa Infinite od Erste, Citi Gold
- bonus výměnou za 5.000 mil u ČSA

0

Bezplatný vstup je možný také pro držitele Citi Gold debit card, tato karta navíc umožnuje bezplatný vstup držiteli karty + další osobě.

0 Citovat

Je nějaká šance, jak se dopracovat k bezplatnému vstupu do salonku? účet erste premier a citigold, je i nějaká jiná možnost?

0 Citovat

Kromě nákupu poukázky za míle, jak už uvedl Dave, prakticky ne.

0 Citovat

Do salonku EP je mozne vstoupit s jakoukoli kartou Erste premier.V EP jsou nastavena kriteria pro vstup pokud by jsi uvazoval o vstupu je mozne si vse i vyzkouset smiley

0 Citovat

S Erste Premiere kartou lze vzít 2 hosty a děti do 14 let zdarma s sebou..

edit: zrušeno k 5/2016

0 Citovat

Nebudete někdo 6.8. kolem 5-6 hodiny ráno na T2 s Erste kartou? smiley ... že bych se k vám přidal a udělali bychom skupinový vstup, jedu jen s bratrem (11 let) smiley

0 Citovat

Na stránkách ERSTE Premier píší, že vstup s dětmi je do 12 let a pro doprovod dospělých záleží na domluvě s obsluhou salonku (takže asi ne automaticky v případě vyšší obsazenosti salonku) -
http://www.erstepremier.cz/banka/appman ... _12446.xml
Jinak nevím, pro kolik čtenářů tohoto fóra je to aktuální. Pro získání platební karty ERSTE Premier je potřeba mít na účtě min. 1 milion Kč nebo měsíční příjem vyšší 100 tis, Kč smiley

0 Citovat

Účet je na půl roku zdarma bez plnění podmínek smiley

0 Citovat

co se Erste Premier tyče, neni třeba mit 1M na učtě, v dnešni době stači mit dost vysokou hypo ... smiley
a nebo ta zkušebni doba na pul roku

0 Citovat

Hoši, hoši, to z vás Jirka Zelinka nebude mít radost... Takových let si to piplá, už jen udělat z HSBC Premier Erste Premier byl majstrštyk a vy mu tam salonek zanesete plebejci smiley

0 Citovat

smiley Dám mu FB, snad se polepší... smiley

0 Citovat

Kolik hostů zdarma si vlastně člověk může dneska vzít do Erste Premier Lounge?

0 Citovat

Díky!

0 Citovat

Zdar,
na webu OK plus čtu, že ten přístup do salonku se dá koupit za 5000 mil a lze jej komukoliv darovat.
Můj strýc jich má na kontě 100 tisíc mil a může mi nějaké ty vstupy koupit smiley

Při objednávce poukazu na vstup mají v povinné kolonce také číslo letu.
Neví někdo, jestli to musí být nutně let s OK, resp. Sky teamem, nebo tam můžu napsat třeba číslo letu s Voloteou?


díky

0 Citovat

Paráda smiley smiley smiley smiley

Proč jsem na to nepřišel dřív smiley smiley


Jinak dá se to udělat takto i na jiná letiště pro salonky Skyteamu, nevíš?

0 Citovat

Pokud myslíš na ty míle, tak to musíš kouknout na ten web, ale pochybuju, snad ještě tak v Brně nebo Ostravě.

0 Citovat

Ty míle bych spíše využil na lety s Koreanem do JV Asie, než je utrácet za salónky smiley

0 Citovat

To by se dalo využít na Koreu, ale kolik bude doplatek?

0 Citovat

Nepovídej smiley smiley
Když jsem minule chtěl takto bonusovou letenku do Asie, tak na mě vyrojili poplatek 12 tisíc, tak jsem jim to nechal.

0 Citovat

Ano, toto neplatí od 5/2016.

0 Citovat

letěli jsme v říjnu a bylo nás 5 lidí, 2 držitelé erste karet + rodina ... již jsem počítal s tím, že použijeme volné vstupy z priority pass pro nedržitele karet, ale recepční říkala, že pokud jsou to všichni členové rodiny, tak stačí vyplnit nějaký formulář a bude to mít i doprovod zdarma, ale opravdu muselo jít o rodinu, v našem případě konkrétně oba rodiče + sourozenec a šlo to (u všech shodné příjmení). Dosud žádný poplatek nebyl účtován, takže věřím, že to bylo opravdu zdarma smiley

Edit: údajně tato akce byla těsně před koncem, proto nás o tom neinformoval ani bankéř (zakládáno začátkem října), ale až recepční

0 Citovat

Ahoj všem. Už se nějaký čas neúspěšně snažím, tak to zkusím ještě tady. Potřeboval bych dva vouchery na vstup do Erste Premier salónku na let v první polovině května 2018. Cena okolo 200,- Kč za kus by byla fajn🙂

0 Citovat

https://www.cestujlevne.com/disk...evek-68933

0 Citovat

Tomu už jsem psal, ale 600,- za jeden vstup mu fakt platit nemíním ;)

0