Dobry den,prodam 11000 OK Plus mil. Cena je 0.15 Kc/mili. .

OK Plus prodej mil

Založil(a) ve fóru Frequent flyer programy

Dobry den,

prodam 11000 OK Plus mil. Cena je 0.15 Kc/mili.

0

Bohužel neprodejné. Pokud dostaneš 2x200Kč za dva vouchery do lounge, tak budeš ještě rád.

0 Citovat

Přesně... 

0 Citovat

0,25/mile je totální nesmysl, navíc 11k je úplně k ničemu, OK Plus dvakrát k ničemu. Reálná prodejní cena je max 0,1/míle, pokud budeš mít hodně štěstí.

0 Citovat

Já bych měla o míle zájem - chtěla bych si koupit bonusovou letenku na Bali, ještě jsem tam nebyla.

0 Citovat

Já můžu prodat air berlin míle, kdyby někdo chtěl :-D cena dohodou

0 Citovat

S cenou bych mohl jit dolu na 0.2/mile, popr. se jeste muzeme domluvit

0 Citovat

Poděl desíti a začnu uvažovat nad salonkem :-)

0 Citovat

Každý den sice stává blbec, ale myslím, že bude problém na něj padnout. Pokud by se tu takový našel a koupil to za tvojí cenu, má u mě láhev vína.

0 Citovat

Už poslední roky byla cena max 0,1/mile a težko prodatelné. S aktuálníma podmínkama šance nula. S tímhle počtem stejně nejde nic dělat. Nabídka dvou voucherů do salónku za 200-300Kč je maximálně prodejná.

0 Citovat

To nevypadá, že to stačilo na bonusovou letenku na Bali a co Bari?

0 Citovat

Bari ne, ale do baru v Erste asi jo.

0 Citovat

No tak to se na ty míle asi vyprdnu.

0 Citovat

haha, tak za 200 bych sam teda vstup do lounge vzal, kdyz stoji bezne 800...

s0ny napsal(a):

Už poslední roky byla cena max 0,1/mile a težko prodatelné. S aktuálníma podmínkama šance nula. S tímhle počtem stejně nejde nic dělat. Nabídka dvou voucherů do salónku za 200-300Kč je maximálně prodejná.

0 Citovat

Vítku, ty asik nebudeš úplně the brightest bulb in the pack, co? Snažíš se zde prodat prakticky neprodejné a nepoužitelné. Problém je s věrnostním programem (OK) a trošku možná i s tvou chamtivostí.

0 Citovat

@Daniel - výtečná hláška, musím si pamatovat:-)

@Vit - nejde o to, za kolik se prodavaji, ale kupují.  A těch 200 je trzni cena, víc to prostě nestojí a to prostě určuje i hodnotu mil.  

0 Citovat

Já myslím, že ty míle prodáváte pod cenou - koukal jsem na stránky ČSA a u nich stojí nákup 11.000 mil 7.400 CZK. https://okplus.csa.cz/cs/ok_plus...rchase.htm

Pokud to budete prodávat po částech tak to stojí ještě více 1.500 mil za 1.400 CZK. Můžete si dokoupit pár tisíc mil a udělat si hezký výlet třeba do Paříže, nebo Londýna. 

0 Citovat

Kolik mil je treba na Brusel - Praha ?  prejizdeni na Charleroi stoji 21 euro na osobu

0 Citovat

vit.krivan napsal(a):

haha, tak za 200 bych sam teda vstup do lounge vzal, kdyz stoji bezne 800...


Jaká je cena normálně vím, ale nikdo to za ty peníze nekupuje. Prostě 200-300Kč je ještě nějaký poměr, kdy se tam vyplatí vůbec jít. Nemluvě o tom, že hodně lidí tam má díky kreditkám vstup zdarma nebo za různě snížené poplatky. S tímhle počtem bohužel nic dělat nelze. Možná když najdeš něco po EU, tak poplatky za letenku budou vyšší než je její cena v prodeji. Jestli se pletem, tak tady napiš příklad využitelnosti a někdo to možná koupí.
0 Citovat

Na vedlejším fóru (AL) někdo prodává za 0,1 :) má jich přes 20k

0 Citovat

I kdyby byly zdarma, porad nevim k cemu bych je vyuzil. Zkus si naklikat award ticket....

0 Citovat

Další věc je převod těch mil - stojí 50%

0 Citovat

Dobry den, nevim jak mohu byt chamtivy, kdyz nabizim sve mile radove 10x levneji nez se prodavaji na CSA :D (viz. https://okplus.csa.cz/cs/ok_plus...rchase.htm). Predpokladam, ze se by se ty mile hodily predevsim nekomu, komu chybi jen par tisic mil napr. k upgradu do business. Jelikoz upgrade u jakekoliv SkyTeam aerolinky z Evropy do Ameriky stoji 20,000 mil, znamena to, ze za mych cen byste zaplatil za business 3000 Kc...reknete mi prosim tedy, kde jinde byste koupil tento upgrade za takto smesnou cenu? (business letenka stoji okolo 50000 Kc)

Daniel napsal(a):

Vítku, ty asik nebudeš úplně the brightest bulb in the pack, co? Snažíš se zde prodat prakticky neprodejné a nepoužitelné. Problém je s věrnostním programem (OK) a trošku možná i s tvou chamtivostí.

0 Citovat

Tak to zkus reálně uskutečnit. S OK plus mílema je kapacita nulová.

0 Citovat

David měl naprostou pravdu:-)

0