Prodloužený víkend pryč a cestopis žádný. Žije ještě?  .

Kateřina Ostrá a její cestopisy

Založil(a) ve fóru Cestopisy

Velké díky vám všem!! Není nad to, když váš syn dojde takhle v noci s tím, co jste komu udělali, že vám píší toto… No těžko se mi na to reaguje, když mu víc jak rok říkám, že lidi, co cestilují, mají 💛 na správném místě..


Ale tak zase nebuďme zbytečně sentimentální, že. Vám se ulevilo, a o to jde 🙏😁


Tak ty středy, kurvy a adiktology valte ještě víc. Protože co mě nezabije, však vy víte.. Jo a hlavně si kupte tu knížku!!🙏🙏😁 Je tam chyb, že by z toho Ahmad s Padrinem upletli deku 😁,takže dost důvodů pro další...deku 🙃 Můj Miki už je velkej chlap, skoro o 15 čísel víc než já. Navíc věří pořád ještě tomu,co mu říkám...Tedy, že vy zde jste NAŠI 😍 Takže na vás všechny zde...ostatně co kniha, to decka Pálavy!!🍸🙏🥂😁


0 Citovat

tohle je nějaká seznamka? 

0 Citovat

Ne, jen Katka včera zjevně popila.

0 Citovat

Já už se v té konverzaci úplně ztratila a uniká mi smysl i pointa.

Pátek a cestopis nikde.

0 Citovat

ale Katke gratulujem ku knihe, som nevedel ze uz tako dava :)

musim vydat aj ja nieco, najlepsie pre cesky trh.. Za hubičku :)

0 Citovat

Já tu knížku někomu možná  koupím-třeba při  dalším dotisku/pokuď bude Káťa cestovat už i na trase-talk show-Tí-Ví-rádio/ten Šíp,byl  lepší než jsem si myslela-"prostě  skoro boží ,lepší než "víno pro pražáky" a Strakonice pro dudáky .

Kdyby ,ale nedej bože se to prodávalo za rok ,za tři ve výprodeji,nebo levných knihách-"doslova za pár kaček",nebo tak do 49 kaček ,tak koupím i dvě.Pokuď budou tedy  dvě za 79kaček.

Jinak přeju ať se prodávají zatím za cenu obvyklou.A ať dál na těch knižních stránkách dojmy,fakta,inspirace vlají stejně jak doprovodný materiál-jak fotky z místa,ale i ty stálice.Nejen selfie nohy-na pláži,ve městě na schodech umně tak prozatím ukryté.

Jak sedmička,jak orosená sklenice.  :(  :)


0 Citovat

Jak Kateřina umí napsat hezký cestopis a knížku, tak tohle tady už mi přijde jako blábolení.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Jak Kateřina umí napsat hezký cestopis a knížku, tak tohle tady už mi přijde jako blábolení.

Надежда, так что ты можешь знать, когда у тебя был последний оргазм?

0 Citovat

Vypadá to, že Kateřina přepálila začátek a teď nestíhá, nebo jí dostal ten virus.

0 Citovat

líbí se mi, jak se spojila slova "cestují" a "destilují" :)

Jinak knížku samozřejmě koupím!

0 Citovat

:D :D :D
Děkuji moc! ;)

Leonard napsal(a):


líbí se mi, jak se spojila slova "cestují" a "destilují" :)

Jinak knížku samozřejmě koupím!

0 Citovat

Další středa a cestopis pořád nikde. To nebude náhoda. Kateřina buď stávkuje, nebo je v odmašťovně.

0 Citovat

Kdo chce, ten si ho najde, Naděždo.

0 Citovat

padrino, nebylo by lepší napsat jí SZ, než tu psát pořád dokola stejný příspěvky?

0 Citovat

true, dokonce už před pěti hodinama :D

0 Citovat

Na knizku se tesim, potrebuji podeprit monitor, doufam, ze v levnych knihach bude za par dnu. Jinak toto forum moc nechapu tak jako cestopisy kateriny :D

0 Citovat

Celý server by se mohl přejmenovat na cestujzakacku.com :D

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Další středa a cestopis pořád nikde. To nebude náhoda. Kateřina buď stávkuje, nebo je v odmašťovně.

Je ho tam třeba! 

0 Citovat

Psáno,před časem-že cestopis od Kačky koupím buď v levných knihách později--v dalším dotisku,nebo čem./jistě dá se číst levněji :)-jak jinak,že ..

Nebylo to ve zlým nic-spíš naopak-s nadsázkou. /To stejné čtivo-víno-se dá někde-jinde koupit nejen mnohem levněji../

Ale na druhou stranu jestli info+pochopeno správně: Kačka určitě  něco chystá-nemyšleno jen besedy nad knížkou,setkání se čtenáři,ale i jako...:   do dubna bývalá tisková mluvčí Nemocvičny v Blansku.Nemocvična zrušeno-výpověď z nájmu-duben /Jistě volnolnější čas-  mimo tiskovky,agendu vázanou.atd..-Aktuálně zrušeny ale nejen další lety ,ale i povinné testy,karanténa,atd..

A tak přípomínám znovu : Od června do srpna -jsme měli-fotky,tipy,příspěvky,atmosféru-nejen kol šampíčka,bublinek- co týden skoro - věrou vrchovatou.Čekaly jsme i na tu skleničku vyšroubovanou,orosenou.Ale hlavně- pak i  na ty dojmy,fakta,doporučení, zážitky,dokreslení atmosféry-tam a teď. Posečkejme,nechme Kačku vydechnout.Nadechnout se ,rozhlédnout se -a usmát se-a nejen  zase třeba do foťáku.

Těšme se na další-i když třeba trochu malinko jiné díly-setkání .S naší-vaší-Kačkou-Kateřinou :)



08-web.jpg
kat-sant.webp

0 Citovat

Tvl ale ty už to fakt nehul.

0 Citovat

Ytrasa: Nepřijde mi ok tady postovat fotky dalších uživatelů a snažit se zveřejňovat, kde pracují. Piš o sobě, jestli máš o čem. 

0 Citovat

Hrnečku dost!

0 Citovat

@Ytrasa: to, co píšeš, nemá hlavu ani patu, zkoušel sis to po sobě přečíst? A pochopit?

0 Citovat

mirjur napsal(a):

@Ytrasa: to, co píšeš, nemá hlavu ani patu, zkoušel sis to po sobě přečíst? A pochopit?

Zkoušela - je to ta Ytrasa....

Ale tohle musí být nějaká recese, nebo je to ségra Mikira. Jinak to není možné.

0 Citovat

@ T-aby to bylo odlehčeno :  Na tvou výtku -za prvé :  kde uživatelé pracují - že zveřejnuji,kde aktálně pracují? Odpověď : Ne.

 Aktuálně nezveřejněno.

    Za druhé : Přijdou ti teda víc fér spekulace-i když nadsázkové až komiksové -jako -odmašťovna,zabásli ji,atd..-co tady taky mimo jiné padlo,atd..?

Proč ses proti tomu neohradil- nebo netroufl,že to byla jasná nadsázka,legrace,?Nebo,že tady je někdo  dýl někdo na webu zaregistrovanej-branej,..?

 Za třetí : Fotky tam mnou poslané  jsou veřejné.Do slova-od slova tisk,tisková zpráva,foto,..


Takže tvojí mluvou bych napsal-"foŤ  se taky  -kdy máš co " :)  ,  a jinak hezké zážitky i bez comentů,bez předsudků přeji.



0