Caute, cca pred mesiacom sme boli na dvojtyzdnovom vylete po Spojenych arabskych emiratoch a Omane, kam sme sa dostali vdaka lacnym letenkam Air Serbia, na ktore sme narazili prave tu na CL. Z vyletu som napisal strucny blog, ktory mozete najst na mojej stranke: http://www.romanherda.com/category/sae-oman-2015/  .

Emiráty & Omán 2015 26.4. - 7.5.2015

Založil ve fóru Cestopisy

4 reakce

Caute,

cca pred mesiacom sme boli na dvojtyzdnovom vylete po Spojenych arabskych emiratoch a Omane, kam sme sa dostali vdaka lacnym letenkam Air Serbia, na ktore sme narazili prave tu na CL. Z vyletu som napisal strucny blog, ktory mozete najst na mojej stranke: http://www.romanherda.com/category/sae-oman-2015/ smiley

0

Je to super..smiley planuji podobnou trasu, takze se to hodi... smiley
jen mam jednu otazku, citili ste se bezpecne po celou dobu pobytu? smiley

0 Citovat

ahoj, s bezpecnostou nebol absolutne ziadny problem a ani na chvilu nas pocit bezpecia neopustil smiley

0 Citovat

WAU smiley zacinam lutovat, ze som kupil letenky na Filipiny. Mal som ostat v Dubai a odtial ako som planoval ... Oman. Fotky su prekrasne, cestopis som precital na jednu supu smiley Ako je to tam s pouzitelnostou kreditiek? Aki su tam vodici? V Dubaii ked si kupim listok na 24h tak plati aj mimo metra? Z terajsieho pohladu bral by si teraz SUV alebo staci aj to co si mal? smiley V Omane zozeniem ubytko aj na blind ?

0 Citovat

nazdar,

kreditkou som platil bezne v obchodoch, hoteloch a da sa aj na pumpach (ale tam som kvoli smiesnym sumam pouzival skor hotovost). Raz som bol nuteny vyberat aj z bankomatu (stalo ma to poplatok 5e smiley ). Vodici su uplne normalni, ziadne sialenosti, jedine co som si vsimol, ze nie velmi sa pouzivaju smerovky. A hlavne pozor na retardery, ktore su asfaltove a dost vysoke a hlavne neoznacene. Dva krat sme cez ne preleteli vo vyse 40km/h. Ked sa nato pozeram spätne...keby sme boli styria tak by som urcite bral 4x4 (ked sa cena hned deli styrmi)...pri dvoch jedine ze by som si odpustil ubytko v hoteloch (ktore je inak celkom drahe). Ale ubytko na blind ho urcite zozenies. 24 hodinova karta v Dubaji plati na vsetku dopravu smiley

0
4 reakce