Londýn Luton (LTN)

Založil David Eiselt před 5 lety ve fóru Letiště
Přidal se 25. 08. 2015
Napsal 1091 příspěvků
Aktivní před 3 hod
Zobrazit profil

Já teda myslím,že je to úplně jedno,vzhledem k tomu,že Easybus jezdí co 15-30 minut dle dne a doby a když není problém jedou všechny busy stejně a když je zácpa,tak stojí všichni.Navic Easybusu už jezdí skoro všechno National Express,nikdy jsem s nimi neměl problém.

Přidal se 07. 11. 2014
Napsal 290 příspěvků
Aktivní včera v 13:57
Zobrazit profil

Pro klid duše bych si klidně dřívější termín booknul.
Hodina mi přijde na doraz, my cestou na letiště díky zácpám měli zpoždění. Ale jeli jsme z Londýna okolo 17. hodiny večer. Tam i zpět nás vezl NE, pohoda cesta, cestou zpět nás autobusák vzal v klidu o hodinu dřív, i když jsme měli jet až dalším busem v 18 hodin.

Přidal se 30. 08. 2015
Napsal 245 příspěvků
Aktivní před 15 dny
Zobrazit profil

chapu dobre, ze kdyz bookuju ticket pres greenline757 a zvolim jednosmerny listek na trase Luton-Londyn, tak je jedno jakym smerem pojedu a v jaky cas? Pta se to pouze na den..co kdyz bude bus plny? Mate nekdo zkusenosti? Budu rad za rady, dikes

Přidal se 03. 03. 2015
Napsal 24 příspěvků
Aktivní před 5 měs
Zobrazit profil

Ahoj, koukám že už nejde objednat jízdenka za libru, ale že vše stojí 10liber. Nevítek jak se levně dostat z Lutonu do Londýna?

Přidal se 15. 06. 2015
Napsal 74 příspěvků
Aktivní před 3 dny
Zobrazit profil

Nějaká čerstvá zkušenost od někoho, kdo jel Londýn - Luton okolo 4h ranní ? Rád bych zjistil info, jak to vypadá s dopravou na letiště v tuto hodinu, Wizz pořád píše, že se opravuje silnice ( už dva roky ), tak bych se chtěl jen ujistit, že když pojedu v 4:20 a budu tam v 5:35( let je v 7:40 ), tak budu v klidu mít ještě dostatečnou rezervu na případné zpoždění. smiley
PS: beru sebou jen batůžek, takže na check-in nejdu ,ale rovnou na kontrolu ( takže neřeším to, že se check-in zavírá 40min před odletem )

Přidal se 15. 06. 2015
Napsal 74 příspěvků
Aktivní před 3 dny
Zobrazit profil

super, díky moc

Přidal se 12. 02. 2015
Napsal 222 příspěvků
Aktivní před hod
Zobrazit profil

Nevíte jaká je aktuální situace (nějaké uzavírky, opravy silnic a s tím spojená případná zpoždění na trase)? Řeším podobný problém jako výše zda plánovaný příjezd na letiště v 18:05 je dostatečný i pro nějaké případné zpoždění (odlet v 20:20) nebo jet raději o bus dříve s plánovaným příjezdem v 17:35. Jde o pondělí. Cestuju jen s příručákem.

Přidal se 13. 11. 2014
Napsal 2166 příspěvků
Aktivní před hod
Zobrazit profil

daj to o 30 minut skor, nikdy nevies.

tu je nejake info:
https://www.parkbcp.co.uk/news/luton-airport-roadworks.html
http://newsroom.london-luton.co.uk/news/roadworks-on-airport-way-226461?_ga=1.268684785.1885886775.1492679525

Přidal se 12. 02. 2015
Napsal 222 příspěvků
Aktivní před hod
Zobrazit profil

Díky, vezmu ten dřívejší. Nevíte jestli easy bus s těmi cenami často hýbá? Zapomněl jsem booknout lístky dřív a dneska ( 3 týdny dopředu) je cena dvojnásobná (20 Liber za return ticket) než byla před měsícem. Jestli se vyplatí pár dní počkat a nebo už jsem prostě promeškal ideální dobu pro nákup.

Přidal se 29. 05. 2014
Napsal 8 příspěvků
Aktivní včera v 17:11
Zobrazit profil
toncek napsal(a):

Díky, vezmu ten dřívejší. Nevíte jestli easy bus s těmi cenami často hýbá? Zapomněl jsem booknout lístky dřív a dneska ( 3 týdny dopředu) je cena dvojnásobná (20 Liber za return ticket) než byla před měsícem. Jestli se vyplatí pár dní počkat a nebo už jsem prostě promeškal ideální dobu pro nákup.

tak to uz bych radsi jela pohodlnějsim a rychlejsim vlakem

Přidal se 12. 02. 2015
Napsal 222 příspěvků
Aktivní před hod
Zobrazit profil

Tak vlak vychází na 31 GBP return ticket za osobu, takže bus je pořád o třetinu levnější :-)

Přihlášení a registrace