Zdravim hledam letenku z new yorku nebo philadelfie do prahy nebo vidne. Od 9.2.2014 v tom tydnu jednosmerna. Hledam co nejlevnejsi cas i mista mohou byt rozume pozmenena diky tom .

Letenka z USA do ČR

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Zdravim hledam letenku z new yorku nebo philadelfie do prahy nebo vidne. Od 9.2.2014 v tom tydnu jednosmerna. Hledam co nejlevnejsi cas i mista mohou byt rozume pozmenena diky tom

0

Jednosmerne letenky do a z USA na posledni chvili dycky resim pres LOT - jediny nemaj vysokohorsky prirazky smiley NYC - PHA pres WAW cca 11k za jednosmernou.. smiley

0 Citovat

Ahojte.

Využiju toto vlákno ke svému dotazu. Jako bývalý návštěvník Íránu se na mě váže při vstupu do USA přes leteckou přepravu vízová povinnost. Jelikož ale chci navštívit Toronto, napadlo mě tuto povinnost obejít překročením pozemní hranice a následným tripem do Bostonu. Z toho bychom letěli potom zpět do ČR.

Mé otázky:D

1) když budu překračovat hranice busem/vlakem nepotřebuju ESTU, znamená to ale, že nepotřebuju ani vízum (mám v pase íranské razítko)

2) lze z Bostonu odletět, aniž bych potřeboval ESTU?

Díky moc:) Tohle info v podstatě není možné vygooglit.

0 Citovat

Při pozemním přechodu sice není potřeba ESTA, ale pokud máš v pase íránské razítko, tak je rozhodně potřeba vízum za jakýchkoliv okolností ;)

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Při pozemním přechodu sice není potřeba ESTA, ale pokud máš v pase íránské razítko, tak je rozhodně potřeba vízum za jakýchkoliv okolností ;)

Ten Írán se mi začíná nevyplácet :D

0 Citovat

Asi bych si zašel pro nový pas a zpáteční let dal z Kanady.

0
5 reakcí