ukončení letu v mezipřistání - co se stane se zpáteční letenkou ?

Napsal pentelkat 2018-03-25T20:36:11+02:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem
7 odpovědí

Ahoj,

Koupila jsem si "akční" letenku z PRG do Helsinek s mezipřistáním v Rize a dále zpáteční letenku z RIGY do Prahy.  Chtěla jsem se zeptat jestli mi zruší zpáteční letenku pokud nenastoupím do letadla do Helsinek. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Nemám žádná zavazadla

Katka

Za pokus to stojí

Tady to možná není až tak hloupý dotaz, ačkoliv se to tak na první pohled může zdát. Slečna poletí pravděpodobně s AirBaltics, který se profiluje jako nízkonákladovka a ta by čistě teoreticky let tam a zpátky mohla vést jako nezávislé lety podobně jako Ryanair nebo flyDubai. V každém případě nutno ověřit, že to není jako u 95% jiných společností, kde se to nedá 

Díky. Ano jedná se o  AIR BALTICS 

no ja skor myslim, ze sa to nebude dat, kedze Air Baltic codesharuje so vsetkymi moznymi aerolinkami a tam neviem ako by toto prechadzalo. Ale najlepsie bude zdvihnut telefon :)

https://www.airbaltic.com/en/contact-us

A hovor si v tomto případě nahrát, kdyby to bylo na místě jinak a protistrana trpěla amnézií. 

Jasně. díky za informace. Plánujim volat zítra ráno :)  jen mně zajímalo jaké kdo má/nemá zkušenosti, protože oni mi mohou tvrdit něco co je pro ně příhodnější a prostě se jim nebude chtít být flexibilní :) 

no tak s takymto predpokladom, ze ti na linke povedia co im vyhovuje, bez toho, aby brali do uvahy podmienky to ber, ze sa to neda a nemusis nikam volat :D

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!