Ahoj! Zitra odlitam do Bordeaux se společností volotea, ale nejde mi udelat check-in. Kdyz zadam číslo rezervace a email, napíše mi to "Online check-in is no longer available for this flight. You can pick up your boarding pass at the airport check-in desk for no additional fee".Zkousela jsem se do check-inu dostat i přes odkaz v mailu, ale to mi pro zmenu vyskoci hláška "An error has occured. Booking information is incorrect, please check and try again."Mate s tim nekdo zkusenosti? Nerada bych pak na letišti platila nejaky poplatky. Diky moc :) .

Nemuzu si udělat online check-in

Založila ve fóru Obecně o cestování letadlem

9 reakcí

Ahoj! Zitra odlitam do Bordeaux se společností volotea, ale nejde mi udelat check-in. Kdyz zadam číslo rezervace a email, napíše mi to "Online check-in is no longer available for this flight. You can pick up your boarding pass at the airport check-in desk for no additional fee".

Zkousela jsem se do check-inu dostat i přes odkaz v mailu, ale to mi pro zmenu vyskoci hláška "An error has occured. Booking information is incorrect, please check and try again."

Mate s tim nekdo zkusenosti? Nerada bych pak na letišti platila nejaky poplatky. Diky moc :)


0

Poplatky platit nebudeš. Občas se to stává u Volotea, že to háže tuhle hlášku.

0 Citovat

Aha :) takže mam normalne prijit k tomu odbavovacimu pultu a slecna me zdarma odbavi?

0 Citovat

Jo jo, přesně tak, možná to ale bude chlapec :)

0 Citovat

Ja by som sa na to nespoliehal, ze to bude zadarmo. Sprav si printscreen alebo natoc video a z viacerych prehliadacov. To iste som mal na Santorini, napis im spravu na facebook, mne po niekolkych hodinach napisal typek ,ze uz by to malo byt OK ... nebolo ... na druhykrat ked napisal ,ze uz je to OK to bolo OK

0 Citovat

Tohle je u Volotea normální, zase bych nedělal s tím hysterii ala Kopecký. Už se mi to taky stalo a nebyl problém.

Jestli chceš mít jistotu udělej si kopii obrazovky v tel, ale bude to zbytečný
0 Citovat

Dekuji, udelam printscreen :)

0 Citovat

Případně zkus to ještě jednou večer nebo ráno, jestli to náhodou nepůjde, mám takový pocit, že už i to se mi jednou stalo...

0 Citovat

eremi napsal(a):

Jo jo, přesně tak, možná to ale bude chlapec :)


Par chlapcu co tam delaj na prepazce znam - ani jeden z nich neni na holky - stejne jako stevardi u CSA :D :D :D
0 Citovat

Tak to bych si ten prtsc teda asi nakonec udělal :))))

0
9 reakcí