Ahoj, cekam na letenku do NY a potrebuji specificke datum 16.5.-11.6.Dnes na me vyskocily letenky se swiss z vidne s kratkym prestupem za 12300… Je nejaka sance, ze to klesne i z prahy? Propasla jsem nej dobu, vim, ze tyhle swiss byly za 10 pred 2 tydny, pak ale hned sly na 17 … Byla jsem na cestach a nemela moznost koupit… akce je predpokladam jen dnes, ale ani tak to neni nejaka bomba tedy plus komplikace ohledne vidne… myslite, ze je jeste sance z Prahy? Dekuji .

PRG-NY-PRG

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

21 reakcí

Ahoj, cekam na letenku do NY a potrebuji specificke datum 16.5.-11.6.

Dnes na me vyskocily letenky se swiss z vidne s kratkym prestupem za 12300… Je nejaka sance, ze to klesne i z prahy? Propasla jsem nej dobu, vim, ze tyhle swiss byly za 10 pred 2 tydny, pak ale hned sly na 17 … Byla jsem na cestach a nemela moznost koupit… akce je predpokladam jen dnes, ale ani tak to neni nejaka bomba tedy plus komplikace ohledne vidne… myslite, ze je jeste sance z Prahy? Dekuji

0

@Ketsirkova - nie ste na tomto fore novacik, tak asi viete aka bude odpoved :) vestecku gulu nemame, keby som bol Nadezda, tak vam poradim aby ste pockali do 15.5 s nakupom.

ak vam nevadi dlhy prestup cestou tam v Kyjeve (teda by ste prileteli az 17-ho), tak s Ukrajincami to je za 11800 czk

https://goo.gl/gcM8mZ

v cene 2 bagaze do podpalubia a leti sa novou posilou 777-ckami, tak ze by to malo byt fajn

0 Citovat

To není špatná nabídka a v Kyjevě můžeš přes noc zapařit (já to také tak dělám, ale většinou když letím na východ).

Jestli to chceš ještě stlačit pod 11k, kup to přes Skyscanner.
0 Citovat

Nejsem tu novacek, ale nesedim tu 24/7 jako tonic, takze o akcich zas takovy prehled nemam. Myslim tim, jak to treba vetsinou byva. Je mi jasne, ze nevidite do budoucnosti a let s dlouhym prestupem prave nechci, navic musim priletet 16teho.

No nic... dekuji 

0 Citovat

A potom netrolluj niekedy...

A čo tak tak 16/5-10/6 s Norwegian z Prahy? S bagážou 580 euro, bez nej 420. 

0 Citovat

Ano ano a pri dvou letenkach u je to prave o dost vice nez zminovane swiss z vidne. To iste jde i 16-11 ... kolem 15tis je letu dost.

Rada bych se udrzela do 12tis.

0 Citovat

Když si vzpomeneš na poslední chvíli, máš pevná data, destinaci, bagáž a ještě nejsi ochotná ke kompromisům,  tak ti nezbyde než akceptovat cenu. Nemá smysl čekat.

Já tam letím za 14 dnů a letenky už mám koupené asi půl roku  (200 USD z PRG se zavazadlem, jídlem a rychlými přestupy).

0 Citovat

Za 200eur z PRG do NYC, to byl nejaky error ?   "AirCanada error" nebo neco ineho ? Jenom sem zvedavy :-)

0 Citovat

Air Canada

PRG-BRU-YYZ-LGA

0 Citovat

Inak riešiť 2000-3000 CZK naviac pri lete do USA, kde budem 4 týždne... Tak berte tú Viedeň za 12300

0 Citovat

To jsem si také říkal.

0 Citovat

Tak ono, jak už to zaznělo, chtít letenky na pevná data, za měsíc odlet a ideálně pár km od baráku a za půldarma a ještě se tu urážet, když Ti tu napíšou jak to je, fakt nevím, co chceš slyšet....

0 Citovat

Ja uz se jen smeju, toto je opravdu nejhorsi forum, co znam. Komentuje tu par lidi dokola a jakekoliv ctu tema, lide se tu jen urazi... Nemyslim si, ze muj dotaz byl tak strasne hloupy, ze by prvni odpoved musela byt v danem duchu.

Netusim kolik je normalni cena letenky v tomto obdobi stejne jako netusim, zda se objevuji akce jednotlivych aerolinek i s mesicnim predstihem. Sama vidim, jak se ceny denne meni, jen me zajimalo, zda je to swiss super nebo normalni cena.  Nikdo nepise, ze chci letenku za půldarma, to je opravdu moc.  Zajimave, ze se to deje vicemene jen tady na tomto foru. 

0 Citovat

ved jasne ze to je najhorsie forum, ked ste sem este nicim neprispela :) len raz za cas sa tu objavite, nieco sa spytate a ked sa vam odpoved nepaci, tak sa urazite.

0 Citovat

Urazis se tu jen Ty. Co nechápeš na tom, že Ti tady několik lidí napsalo, že 12k je dobrá cena.  Hned v prvním příspěvku Ti tonic hodil i alternativu s UIA a pak i s Norwegian. Hloupý jsou ty Tvoje následný reakce. Zkus popřemýšlet jestli ten problém nebude u Tebe, co Ti asi kdo má odpovědět na otázku jestli cena z Prahy klesne nebo ne??? Myslíš, že je tu někdo, kdo vytváří algoritmy pro cenotvorbu Swiss nebo co? A pokud máš problém s normální odpovědí, tak se pak nediv. A pokud je to tu tak hrozný, proč ses tu vůbec ptala???

0 Citovat

 Obcas vas obdivuju (tonic, eremi, cali atd.) ze mate trpelivost stale odpovidat.. jeste kdyz se pak tazatel certi, ze odpovidate spatne :-D. Hold jste strasni, ze jste pani nesehnali letenku za 10k, stydte se! :-D

0 Citovat

mal by som tu asi sediet 25/7 :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

mal by som tu asi sediet 25/7 :)


minimalne 25/8 385dni v roce za me teda... :-)

0 Citovat

Ketsirkova napsal(a):

Ja uz se jen smeju, toto je opravdu nejhorsi forum, co znam. Komentuje tu par lidi dokola a jakekoliv ctu tema, lide se tu jen urazi... Nemyslim si, ze muj dotaz byl tak strasne hloupy, ze by prvni odpoved musela byt v danem duchu.

Netusim kolik je normalni cena letenky v tomto obdobi stejne jako netusim, zda se objevuji akce jednotlivych aerolinek i s mesicnim predstihem. Sama vidim, jak se ceny denne meni, jen me zajimalo, zda je to swiss super nebo normalni cena.  Nikdo nepise, ze chci letenku za půldarma, to je opravdu moc.  Zajimave, ze se to deje vicemene jen tady na tomto foru. 

ono ale presne na to tú sú tí sprievodcovia https://www.cestujlevne.com/pruv...-americke, https://www.cestujlevne.com/pruv...e/new-york kde si taktiež môžete vylistovať posledné akcie a spraviť si mienku

0 Citovat

hosi, ze vy jste jeste svobodni, co?

0 Citovat

Ešte 6 týždňov

0 Citovat

pak pochopis synu..., iluze o zavdeceni se zene vezmou brzy za sve

0
21 reakcí