Zdravím, prosím o  radu zkušenější. Po příletu na letiště Oslo se chci znovu odbavit na  další let na checkin přepážce QA. Dostanu se tam přes transfer zónu?  Případně jak postupovat?  Omlouvám se za blbý dotaz, zatím jsem vždy lítal s garantovanými přestupy a boarding passy jsem měl v ruce od prvního odbavení... .

Negarantovaný přestup Oslo-Gardermoen

Založil ve fóru Letiště

5 reakcí

Zdravím, prosím o  radu zkušenější. Po příletu na letiště Oslo se chci znovu odbavit na  další let na checkin přepážce QA. Dostanu se tam přes transfer zónu?  Případně jak postupovat?  Omlouvám se za blbý dotaz, zatím jsem vždy lítal s garantovanými přestupy a boarding passy jsem měl v ruce od prvního odbavení...

0

Musíte vyjít klasicky úplně ven a odbavit se v normální odletové hale, odkud znovu přes bezpečnostní a pasovou kontrolu projdete zpět do tranzitu.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Musíte vyjít klasicky úplně ven a odbavit se v normální odletové hale, odkud znovu přes bezpečnostní a pasovou kontrolu projdete zpět do tranzitu.


Děkuji. Pokud bych si udělal online checkin, mohl bych rovnou přes tranzit na gate?
0 Citovat

Pokud byste neměl odbavené zavazadlo, pak ano.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Pokud byste neměl odbavené zavazadlo, pak ano.


Jenom příručák.

Díky
0 Citovat

Petr napsal(a):


Jenom příručák.

Díky


Akorát nevím, zda bych neměl cestou na transfer desk....
0
5 reakcí